Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,077 μέλη και 2,482,106 μηνύματα σε 79,119 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 416 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιος διάσημος ή fictional χαρακτήρας κρύβεται πίσω από κάθε μέλος;

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14,899 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 20:06, 25-02-19:

Έτσι, με τόσο παλέρμο που έχω παίξει, πώς να μη δρω ύπουλα;
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Τιμώμενο Μέλος

H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,149 μηνύματα.

H Eileen έγραψε: στις 17:03, 29-09-19:

Αφηνω αυτό εδώ και μετά από κάποιο deliberation, θα πω ότι ο Φύσιο είναι ο Ted Mosby.
1
Παράθεση

_Σταύρος_ (Σταύρος, χωρίς _ _)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σταύρος, χωρίς _ _ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.

O _Σταύρος_ έγραψε: στις 01:48, 30-09-19:

Αρχική Δημοσίευση από Physiognomist
Ωραίο θέμα αλλά δεν υπάρχει έμπνευση.Οπότε απλά το ξεθάβω...
Εκείνα τα χρόνια φαίνεται να υπήρχε ουσιαστική.... διασύνδεση μεταξύ των μελών, όπως βλέπω από τον τρόπο που έγραφε ο ένας για τον άλλο, όντως ωραίο θέμα
Επειδή όμως πρέπει κάτι να γράψω για κάποιον κι εγώ, ώστε να είμαι μέσα στο θέμα θα στραφώ στον πιο... "εκτεθειμένο"

Valder: Στέλιος Ράμφος

Υγ εννοείται αναφέρομαι σε επίπεδο στοχασμού, σκέψης, έκφρασης, γνώσης και αντιληπτικότητας
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη _Σταύρος_ : 30-09-19 στις 02:04.
1
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,956 μηνύματα.

O Valder fortis Fortuna adiuvat έγραψε: στις 02:39, 30-09-19:

Αρχική Δημοσίευση από _Σταύρος_
Εκείνα τα χρόνια φαίνεται να υπήρχε ουσιαστική.... διασύνδεση μεταξύ των μελών, όπως βλέπω από τον τρόπο που έγραφε ο ένας για τον άλλο, όντως ωραίο θέμα
Επειδή όμως πρέπει κάτι να γράψω για κάποιον κι εγώ, ώστε να είμαι μέσα στο θέμα θα στραφώ στον πιο... "εκτεθειμένο"

Valder: Στέλιος Ράμφος

Υγ εννοείται αναφέρομαι σε επίπεδο στοχασμού, σκέψης, έκφρασης, γνώσης και αντιληπτικότητας
Όχι έτσι ρε φίλε, συγγνώμη δε θα ξαναπώ τίποτα για τα νεα Star Wars τον Revan μου μέσα, πα να κρυφτώ σ ενα καταγώγι στη Dromund Kaas να μη με βλέπει άνθρωπος.
Παράθεση

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σταύρος, χωρίς _ _ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.

O _Σταύρος_ έγραψε: στις 02:53, 30-09-19:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Όχι έτσι ρε φίλε, συγγνώμη δε θα ξαναπώ τίποτα για τα νεα Star Wars τον Revan μου μέσα, πα να κρυφτώ σ ενα καταγώγι στη Dromund Kaas να μη με βλέπει άνθρωπος.
Έκανα διευκρίνηση όμως μη παρεξηγηθώ
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,956 μηνύματα.

O Valder fortis Fortuna adiuvat έγραψε: στις 03:35, 30-09-19:

Αρχική Δημοσίευση από _Σταύρος_
Έκανα διευκρίνηση όμως μη παρεξηγηθώ

Μη μου στενοχωριέσαι αδερφέ, όλα καλά, η διευκρίνισή σου με τιμά!
Παράθεση

Πολύ δραστήριο μέλος

O _Σταύρος_ έγραψε: στις 03:42, 30-09-19:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Μη μου στενοχωριέσαι αδερφέ, όλα καλά, η διευκρίνισή σου με τιμά!
Ε εντάξει, ο Ράμφος σε 15 χρόνια κλείνει ένα αιώνα ζωής, μπορεί να το πάρεις σαν ειρωνία...
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Εχέμυθη, hack3r, Ιππολύτη

Βρείτε παρόμοια