Παλέρμο #27 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
:redface:Σήμερα κάτι έπαθα, θα με πείραξε το γάλα που ήπια (αφού έλεγε ότι λήγει στις 30:mpinelik:)

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
διάβασα τις 9 σελίδες και.....
























μπερδευτικα! :look: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
:confused::hmm:29 δεν έχουμε σήμερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
:confused::hmm:29 δεν έχουμε σήμερα?
Στην ζωή μας ναι στο παλέρμο Σαββατοκύριακο δεν υπάρχει. Οπότε η Δευτέρα κρατάει 3 μέρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Στην ζωή μας ναι στο παλέρμο Σαββατοκύριακο δεν υπάρχει. Οπότε η Δευτέρα κρατάει 3 μέρες.

για την πραγματικότητα ρωτάω, γιατί τώρα τελευταία χάνω τις μέρες!! :redface:

Γιώργο σε παρακαλώ κανε κάτι να σβήσεις το προηγούμενο μήνυμα, γιατί το κινητό τα 'παιξε και διπλοποστάρει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Για τη πραγματικότητα ρωτάω, γιατί τώρα τελευταία χάνω τις μέρες!!:redface:
Μικρή συμβουλή, αν πας το βελάκι και δείξεις πάνω στο ρολόι κάτω δεξιά, σου δείχνει την ημερομηνία:jumpy::P

Γιατί στο παλέρμο κρατάει 3 ημέρες η Δευτέρα;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Μικρή συμβουλή, αν πας το βελάκι και δείξεις πάνω στο ρολόι κάτω δεξιά, σου δείχνει την ημερομηνία:jumpy::P

Γιατί στο παλέρμο κρατάει 3 ημέρες η Δευτέρα;:hmm:

αγαπητέ μου jj! από κινητό είμαι στο ίντερνετ και η ημερομηνία δε φαίνεται!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
αγαπητέ μου jj! από κινητό είμαι στο ίντερνετ και η ημερομηνία δε φαίνεται!! :P
Αγαπητό Ελενάκι,

Δεν το 'ξερα:P

Φόκε, δεν απάντησες στην ερώτησή μου:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Μήπως επειδή δε παίζουμε τα Σαββατοκύριακα η Δευτέρα έχει διάρκεια τριών 24ωρων? :confused: τί να πω, μπερδεύτηκα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Η Σιμώνη μάλλον τσιράκι σας είναι. Υπαινισσόταν ότι δεν την ακούμε όπως κάναμε και στο προηγούμενο Παλέρμο. Στο προηγούμενο ήταν ρουφιάνος. Να είναι και σε αυτό και να μη φυλάγεται; :hmm: Δεν το νομίζω. Συνεχίστε πάντως την ίδια πολιτική. Ελπίζω να σας πιστέψουν όσο λιγότεροι για το καλό τους. :/:

Α... Εσυ τα βρηκες ολα ε??? Μονο που βλεπω μια μικρη διαρροη στο σχεδιο σου... Λες βρε να ημουν εγω δολοφονος και η Ζωη δολοφονος και να σκοτωναμε την Ζωη??? Κατι δεν μου κολλαει... Δεν ξερω για σενα...

Εγω ξερω οτι ο ρουφιανος αυτου του Παλερμο δεν φυλαγεται... Αλλα κανεις δεν τον ακουει...

Μήπως επειδή δε παίζουμε τα Σαββατοκύριακα η Δευτέρα έχει διάρκεια τριών 24ωρων? :confused: τί να πω, μπερδεύτηκα!!

Πολυ απλα επειδη μπορει καποιοι να λειπουν τα σ/κ... Ετσι δεν θα αποχωρησουν απο απουσιες... Ειναι η πρωτη λογικη εξηγηση που μου ρθε στο μυαλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
[Άσχετο]Φόκε, πότε θα κάνεις σχεδιάκια;[/Άσχετο]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Λοιπον, αν και ειμαι 80% σιγουρος πως η Αννα (η γλυκια συναδερφος) ειναι αθωα, θα την ψηφισω, για να μη μας τρελανει η Ζωιτσα μετα!! Εχω ομως στα υπ'οψην μου καποια ατομα, που σιγουρα παιζουν περιεργο παιχνιδι...

Οποτε Misskit απο μενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Λοιπον, αν και ειμαι 80% σιγουρος πως η Αννα (η γλυκια συναδερφος) ειναι αθωα, θα την ψηφισω, για να μη μας τρελανει η Ζωιτσα μετα!! Εχω ομως στα υπ'οψην μου καποια ατομα, που σιγουρα παιζουν περιεργο παιχνιδι...

Οποτε Misskit απο μενα.

Εσύ δεν ψηφίζεις έτσι...:confused:
Τι γίνεται? :worry:
"η γλυκιά συνάδερφος" .....?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Πέμπτη
Βρέθηκε πτώμα και μια προκηρυξη καρφωμένη σε μια παλιά ξύλινη πόρτα

By fockos at 2010-08-29
"με το μαχαίρι τούτο 'δω γυρεύω να σκοτώσω, γιατί αλλιώς δε θα χαρώ κι ούτε θα μερακλώσω.
Αλίμονο σ' όποιον βρεθεί μπροστά εις στο σπαθί μου, για θα τον κλαίνε οι δικοί προς ευχαρίστησή μου!
Ζωή τη λέγανε θαρρώ μα τώρα δε τη λένε, γιατί τη βρήκανε νεκρή μπροστά στα λιονταράκια"


By fockos at 2010-08-29

Nα και ο θάνατος της Κleop
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Πέμπτη



By fockos at 2010-08-29

Αν δεν σας πειράζει θα ήθελα να πεθάνω με λαχανί μπλούζα!
Ευχαριστώ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Εσύ δεν ψηφίζεις έτσι...:confused:
Τι γίνεται? :worry:
"η γλυκιά συνάδερφος" .....?
Το μονο που γινεται ειναι πως εχει ερθει η αδερφη μου στην Αλεξανδρουπολη για πρωτη φορα και κανω ολη τη μερα τον ξεναγο!! Οποτε η που θα ειμαι τερμα κουρασμενος και δε θα μπορω να γραψω πολλα η που δε θα εχω προλαβει να διαβασω τα οσα γραφτηκαν:P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Φρικ δε σου κρατώ κακία.. :redface: Συνάδελφοι είμαστε Ζωή, κι είμαστε κι οι δύο γλυκείς :redface:

Επιμένω εγώ όμως και ψηφίζω maria..., γιατί αύριο έχουμε και δολοφονία και δεν ξέρω αν θα προλάβω να ψηφίσω. Κι αν θέλετε ακούστε με.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Φρικ δε σου κρατώ κακία.. :redface: Συνάδελφοι είμαστε Ζωή, κι είμαστε κι οι δύο γλυκείς :redface:

Επιμένω εγώ όμως και ψηφίζω maria..., γιατί αύριο έχουμε και δολοφονία και δεν ξέρω αν θα προλάβω να ψηφίσω. Κι αν θέλετε ακούστε με.

Αχα... Δηλαδη η ΣουΕ ξερει ηδη τον δολοφονηθεντα... Ή το αφησες σε καποιον απ' τους συνεργους σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top