"Βιογραφικό"

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.


Μπάμπης Τρομπέτας (η σουγιάς, η λεπίδας, η σαμπρέλας)
Προσωπικά στοιχεία

Διεύθυνση κατοικίας : Γ πτέρυγα κελί 34
Οικογενειακή Κατάσταση : 3 παιδία και τα 3 αλλουνού
Τηλέφωνα επικοινωνίας : 141
Ημερ. Γέννησης : 7/12/65

Προϋπηρεσία

Τσιράκι στον Παύλο τον Αθάνατο για μπούκες στην Βάρη. Περίοδος 2 χρόνια (μας την πέσαμε στου Χλέμπουρα κάτι Λαμόγια ένα βράδυ και κλείσαμε)
Οδηγός διαφυγής σε ληστείε με τον Μικέ τον Πόντιο, στον κόκκινο μύλο το Ζούμπερι και στο Λουτράκι. Περίοδος : 1 βράδυ (Το όχημα διαφυγής αποτελείτο από ένα μην καταλυτικό Fiat 900 με αποτέλεσμα το πρώτο βράδυ να μας κάνουν τσακωτούς)
Μεταφορέ καλαματιανών φουντών στην Αττική για τον Μπάμπη τον Καμπούρη. Περίοδος - 6 μήνες ( Μετά τους 6 μήνες άλλαξε ο προμηθευτής με αποτέλεσμα εν αγνοία μου να κουβαλάω παραπούλια , άνηθο, κουνουπίδια και βλίτα, όλη η ομόνοια μύριζε κουνουπίδι καθώς το ανάβανε για να μην τους πιάσει το χαρμάνιασμα).
Γνώσεις

Ξένες Γλώσσες : Τιν’ τούτο?
Γνώσεις υπολογιστών : Βάνε Κανά κιλό καλό ακούγεται!
Ειδικές Γνώσεις : Σφυρίζω,

by yiannis!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
εγώ δάκρυσα...ειλικρινά.....


τζόνιμ :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
LOOOL! :rofl: :hehe: :lol:

yiannis μόνος σου το έγραψες? :blink: :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
LOOOL! :rofl: :hehe: :lol:

yiannis μόνος σου το έγραψες? :blink: :thumbup:

Μου ζήτησε πριν απο λίγο καιρό μια φίλη της γυναίκας μου να της ρετουσάρω λίγο το βιογραφικο και της έστειλα αυτο copyright yiannis!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Xαχαχα φαντάζομαι θα έμεινε κόκκαλο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Xαχαχα φαντάζομαι θα έμεινε κόκκαλο!!

Είχε γέλιο ειδικά όταν της είπα ότι το κανονικό δεν το έφτιαξα γιατί ασχολήθηκα με το να κάνω αυτο!:clapup: :clapup: :clapup: :clapup:

Μετά της το έστειλα και το άλλο΄κανονικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
:lol: :lol: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

High_Voltage

Νεοφερμένος

Η High_Voltage αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
:alljumpy: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εχεις δοκιμασει να γραψεις κανα κειμενακι και να το στειλεις στους ΑΜΑΝ η στον Σεφερλη η σε καπιον σχετικο τεπσα; Αν οχι καντο, θα χεστ*ις στο ταληρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Και θα είναι πολυυυυυ τιμητικό για τον Γιάννη να βγάλουν κείμενα του στο Σεφερλη :rolleyes: :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Και θα είναι πολυυυυυ τιμητικό για τον Γιάννη να βγάλουν κείμενα του στο Σεφερλη :rolleyes: :rolleyes:

E όχι και στον Σεφερλή ρε παιδια! Σιγά την τιμή, για τους Αμάν κάτι λέει. Το κακό είναι ότι όλοι αυτοί που γράφουν για τις εκπομπές αστεία μετά απο ένα σημείο στερέυουν. Δεν είναι εύκολο να προσπαθείς να κάνεις τους άλλους να γελάνε κάθε μέρα! Για αυτό πάνε άπατες κάποιες εκπομπές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
E όχι και στον Σεφερλή ρε παιδια! Σιγά την τιμή, για τους Αμάν κάτι λέει. Το κακό είναι ότι όλοι αυτοί που γράφουν για τις εκπομπές αστεία μετά απο ένα σημείο στερέυουν. Δεν είναι εύκολο να προσπαθείς να κάνεις τους άλλους να γελάνε κάθε μέρα! Για αυτό πάνε άπατες κάποιες εκπομπές
Βρε Γιάννη μου, ειρωνικά το λέω ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Βρε Γιάννη μου, ειρωνικά το λέω ;)

Το ξέρω παιδί μου:) ! Όταν ετοιμάσω και κάτι άλλο θα το ποστάρο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Χα χα χα! Φανταστικό:lol: :lol: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
παππού μου έχεις τρελή φαντασία:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top