Ξεστόλισμα

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
εγώ έχω βάλει λαμπάκια στο πειρατικό μου καράβι και το χω έτσι όλο το χρόνο :p. τα σπάει :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
ε ναι, βέβαια... του μπαλκονιού γρήγορα γρήγορα μη γίνουμε και ρεζίλι στη γειτονιά :P

Τα δικά μας είναι ακόμα στη θέση τους και έχουμε το θράσσος και τ'ανάβουμε ακόμα!!!!!

LONG LIVE CHRISTMASS!!!! :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Τα δικά μας είναι ακόμα στη θέση τους και έχουμε το θράσσος και τ'ανάβουμε ακόμα!!!!!

LONG LIVE CHRISTMASS!!!! :bleh:


Σωστή, ο άντρας δεν με αφήνεςι να τα ανάβω, θα με κράξουν λέει:mad:
Μπράβο, σε καμαρώνω κουκλί μου:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
...στο γραφείο έχουμε μια κοπέλα από την Πολωνία. Της κακοφάνηκε πολύ που της ζητήσαμε να ξεστολίσει το δέντρο γιατί στη χώρα της λέει το αφήνουν μέχρι τις 2 Φλεβάρη! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Εγώ ξεστόλισα προχτές. Γενικά το ξεστόλισμα για μένα είναι μια πολύ βαρετή και στεναχωρη διαδικασία, μιας και την κάνω και μόνη μου, αλλά είναι μην το πάρω απόφαση. Σε 10 λεπτά τέλειωσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
...στο γραφείο έχουμε μια κοπέλα από την Πολωνία. Της κακοφάνηκε πολύ που της ζητήσαμε να ξεστολίσει το δέντρο γιατί στη χώρα της λέει το αφήνουν μέχρι τις 2 Φλεβάρη! :worry:

Φανταστικό, τι διαφορές έχει με Ελλάδα; άν είναι να πάω εκεί να μέινω:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Φανταστικό, τι διαφορές έχει με Ελλάδα; άν είναι να πάω εκεί να μέινω:clapup::clapup::clapup:

που θα πας καλε εσυ;:P στην πολωνια;
και εγω πως θα σε βρισκω;:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
που θα πας καλε εσυ;:P στην πολωνια;
και εγω πως θα σε βρισκω;:P:P:P


Οπως με βρήσκεις και εδώ:P πάντως δεν μου αρέσει το ξεστόλισμα, το είπαμε αυτό:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
μαμι... δε μπορω το ξεστολισμα.. και εξαιτιας ακριβως αυτου, χω παψει να στολιζω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ πάντως πέρσι που στόλισα, την βρήκα την λύση. Είχα ψεύτικο δέντρο, έκλεισα τα κλαδιά όπως ήταν με λαμπάκια και μπάλες, έβαλα μια μαύρη σακούλα απο πάνω και άλλη μια απο κάτω, τις ένωσα με μονωτική και έτοιμο! Ακόμα στην αποθήκη στη Νίκαια είναι! :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Εγώ πάντως πέρσι που στόλισα, την βρήκα την λύση. Είχα ψεύτικο δέντρο, έκλεισα τα κλαδιά όπως ήταν με λαμπάκια και μπάλες, έβαλα μια μαύρη σακούλα απο πάνω και άλλη μια απο κάτω, τις ένωσα με μονωτική και έτοιμο! Ακόμα στην αποθήκη στη Νίκαια είναι! :hehe:
βρε μήπως? :hmm:
θα το εξετάσω πάντως αν χωράει όπως είναι σε σακούλα γιατί είναι ψιλομεγάλη η κάτω πλευρά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
Δε στόλισα ποτέ για να ξεστολίσω! ΧΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
αχ, τι να πούμε κι εμείς που έχουμε ακόμα μπάλες υδραργύρου (από τα παιδικά μου χρόνια)...με το που τις κοιτάς μπορεί να σπάσουν:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
αχ, τι να πούμε κι εμείς που έχουμε ακόμα μπάλες υδραργύρου (από τα παιδικά μου χρόνια)...με το που τις κοιτάς μπορεί να σπάσουν:P:P:P

εμείς δεν έχουμε! είχα προλάβει και τις είχα σπάσει όλες :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Κουεδίνι μου, έβγαλα την βάση κάτω κάτω και την έβαλα σε άλλη σακούλα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Κουεδίνι μου, έβγαλα την βάση κάτω κάτω και την έβαλα σε άλλη σακούλα ;)

δεν είναι η βάση που με προβληματίζει αλλά το κάτω μέρος γενικώς
είναι στρουμπουλό το δεντράκι μας :D θα το εξετάσω στα σίγουρα πάντως την κυριακή και θα ενημερώσω για το αποτέλεσμα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Βαρετο!
Μια χρονιά απλώς τύλιξα το δεντρό σε νάυλον και το βγαλα σε μια γωνιά έξω. Την επόμενη χρονιά, το ξετύλιξα και το βαλα μέσα. Οχι που θα καθόμουνα να ξεστολίζω, πραγματικά βαριόμουν πάρα πολύ. Μου φαίνεται θα το ξανακάνω. Φέτος πάλι δεν ξεστόλισα, το έκαναν οι δικοί μου για μένα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Βαρετο!
Μια χρονιά απλώς τύλιξα το δεντρό σε νάυλον και το βγαλα σε μια γωνιά έξω. Την επόμενη χρονιά, το ξετύλιξα και το βαλα μέσα. Οχι που θα καθόμουνα να ξεστολίζω, πραγματικά βαριόμουν πάρα πολύ. Μου φαίνεται θα το ξανακάνω. Φέτος πάλι δεν ξεστόλισα, το έκαναν οι δικοί μου για μένα :P

:hehe: :hehe: :hehe:


Εμένα με πιάνει κάτι σαν στεναχώρια όταν ξεστολίζω οπότε το αποφεύγω λιγάκι αν μπορώ. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top