Yπογραφολόγιο... γιατί μερικές υπογραφές δεν θέλουμε να τις ξεχάσουμε!

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Της Deutsch...lover μου αρεσε πολυ!!Ειναι κατι που ακολουθω εδω και χρονια κι οντως ισχυει!!:)




ΥγΝαι παλι ξεθαβω παλια θεματα:D
Υγ2Δεν ξερω πως να το βαλω εδω να φαινεται οπως και οι αλλες υπογραφες.Καμια ιδεα;;;

Επιλεξε το και κανε το επικολληση εδω στην απαντηση μεσα σε quote (το εικονιδιακι με τα εισαγωγικα)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Επιλεξε το και κανε το επικολληση εδω στην απαντηση μεσα σε quote (το εικονιδιακι με τα εισαγωγικα)!
Thanks!!:) Μου το ειχε πει και μια καλη moderator που ειχε δει το μηνυμα μου αλλα μετα το ξεχασα να το αλλαξω ...:whistle: την επομενη φορα !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Με τιμάει η επιλογή σου whatever :inlove:
Herzlichen Dank!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Με τιμάει η επιλογή σου whatever :inlove:
Herzlichen Dank!
:P
Ελπιζω να μην με εβρισες τωρα γιατι δεν ξερω γρι απο γερμανικα!:hehe:
Να 'σαι καλα Deutsch lover.. αν και βλεπω την αλλαξες την υπογραφη !:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
:P
Ελπιζω να μην με εβρισες τωρα γιατι δεν ξερω γρι απο γερμανικα!:hehe:
Να 'σαι καλα Deutsch lover.. αν και βλεπω την αλλαξες την υπογραφη !:whistle:

Ωπς λάθος όνομα σου έγραψα:redface:

Όχι ευχαριστώ σου είπα:redface::redf
ace:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Ωπς λάθος όνομα σου έγραψα:redface:

Όχι ευχαριστώ σου είπα:redface::redf
ace:

Συγχωρεμενη!!:redface:
Προσπαθησα να το πω και μπερδευω συνεχεια την γλωσσα μου για ενα μονο" ευχαριστω"!:P Πολυ δυσκολη γλωσσα πρεπει να ειναι!!Παρακαλω παντως!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top