Virtual φίλοι-virtual δώρα

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
υσ. θελω κι εγω να σας κανω δωρα αλλα εχω 39 πυρετο και αδυνατω να βγω εξω...:/:

(cest pas possible oh lala merde!!!:redface::mad:)

Τα χρωστω ομως με υποσχεση!;)
Αφου δεν πηγες ακομα, εγω θελω ενα ps3!!:D:D:D Μην την βγαλεις και συ μες τη φθηνια σαν το παπιγιον της ισι.."θα σου πηγαινει" και τετοια.:pfff:

Ps3 και το Fight Night round 4!!


Και ευτυχησμενο το καινουριο ετος! Να μαστε ολοι καλα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Άντε και του χρόνου! :santa:
...και του χρονου Δημητρουλα, ευχαριστώ για το δώρο. Θα έρθει να κάνει παρέα στα υπόλοιπα αγγελούδια.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από αυτός που παρήγειλε πίτσα και θα την φάει κρύα εξαιτίας σου:
Χαιρετώ σας και δεν φιλώ σας γιατί κυκλοφορεί και η νέα γρίπη .
Λίγο πριν φύγω (θέλω να φύγω , να φύγω σαν τα κορίτσια που με αγάπησαν για λίγο) ,
προσπαθούσα να σκεφτώ ένα χριστουγεννιάτικο τόπικ πίνοντας μια κάιζερ ,
αν και δεν μου αρέσουνε τα χριστούγεννα και ο φαντ λέει ότι η κάιζερ είναι χάλια μπύρα .

Οπότε , πάρτε την θέση του άΐ-βασίλη (για τον νώα δεν θα είναι δύσκολο - υποχθόνιο γέλιο) και χαρίστε απλόχερα ένα δώρο σε κάθε στοκομέλος που αγαπάτε να μισείτε ή έστω δεν μισείτε και τόσο πολύ . Μπορείτε να ξοδευθείτε όσο θέλετε λαμβάνοντας υπόψη ότι όλα αυτά είναι μια ασφαλής υπόθεση , απλά να θυμάστε ότι στο ΔέκατοΤρίτο Πανελλήνιο Μύτηινγκ Στεκιτών , όταν ο τζέι τζέι ροτ [που έπαιρνε αβέρτα θετικές ψήφους στο τόπικ του κεράσματος με την μνημειώδη δήλωση <<εγώ δεν κερνάω από υποχρέωση αλλά επειδή γουστάρω τα φιλαράκια μου>>] μέτρησε ακριβώς 1 ευρώ και 45 λεπτά για τον δικό του ελληνικό καφέ , έγινε ρόμπα ξεκούμπωτη τόσο που ούτε η βάνα μπάρμπα σε φωτογράφιση δεν θα φορούσε .


Ξέχασα την τσιρκόμυαλη και αν δεν επανορθώσω θα μου κάνει το μυαλό τσίρκο .
Έχετε δει σε κάτι προχω αμερικανικες ταινίες που ο πρωταγωνιστής , αφού έχει σκοτώσει 10 λαθρέμπορους ναρκωτικών , έχει παραιτηθεί από την αστυνομία , έχει βγάλει τον σκύλο βόλτα στο σέντραλ παρκ προσελκύοντας 2-3 ξανθιές bimbo , έχει εξουδετερώσει μερικές πυρηνικές βόμβες και γυρίζει σπίτι ;

Τότε ο ταπεινός αυτός υπηρέτης του νόμου (που δεν έχει χρηματιστεί ποτέ και ούτε ζητάει αύξηση γιατί πυροβολεί κάθε μέρα εγκληματίες απλά επειδή δεν γουστάρει την φάτσα τους) , βγάζει το ιταλικό σακάκι μπαίνοντας στο σπίτι - ολάκερο φτιαγμένο από γυαλί που το γλύφουνε τα κύματα τις καλιφόρνιας .

με την άμμο δίπλα ; τα άπειρα δωμάτια ; την διακόσμηση που έγκειται στην έλλειψη διακόσμησης ; την αφαιρετικότητα με τα πολλά έπιπλα ;


ένα τέτοιο ονειρικό μπάτσ... ε σπίτι ζήτησε η τσιρκόμυαλη

δέχτηκε όλα τα έξτρα δώρα , από το κάμπριο αμάξι με τα σπασμένα από σφαίρες τζάμια μέχρι τα μαύρα παπλώματα στα οποία κρύβονται εντάλματα και αλεξίσφαιρα .

Προσπαθήσαμε να στείλουμε και σωματοφύλακα αλλά τράπηκε σε φυγή έντρομος : στο σπίτι , είχαμε ξεχάσει ένα περίστροφο από τα τελευταία γυρίσματα

μπανκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Αργησες αλλα τελικα.... το καλο πραμα αργει να γινει!;)

Μεχεις φτιαξει τρελα, κανω τρομερους συνειρμους τωρα αγιες μερες!!:redface:

Ενταλματα, αλεξισφαιρα, μπατσο/νομοκαταστασεις, οπλοτετοια και μυστηριοφασεις μαζι με γυαλινο σπιτι (που δε χρειαζεται και πολυ καθαρισμα??:D) το καλυτερο δωρο Σιντ!!:)

Σε ευχαριστω!!!:kissing::kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
μην βιάζεσαι να ευτυχήσεις τέκνον μου


μπορεί να μην χρειάζεται π.χ. σκούπισμα

αλλά σκέψου τα λίτρα azax που θα καταναλώνεις:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ε! αλλο το αζαξ κι αλλο τα:
- ειδικο υγρο για το ξυλο
- ειδικο υγρο για το παρκε
- παρε δωσε γωνιες
- σκυψε καταχαμα και καθαρισε κι απο πισω κι οχι οσα βλεπει η πεθερα
-μην ακουμπας τους τοιχους για λερωνουν
- βαφες και κιτρινισματα αυτων απο τσιγαρα καθε λιγο και λιγακι
-
-
-

ενω παιρνεις το αζαξακι και το πανακι, βαζεις μουσικουλα σαν σε ταινιες ενα πραμα, αρχιζεις χορευεις ρυθμικα και θηλυκα^^, μεχρι να ρθει ο... πρωταγωνιστης μας καταιδρωμενος και κατακουρασμενος απο μια επικινδυνη αποστολη...

η συνεχεια ακαταλληλη!:redface:

Μπραβο σιντ, μολις τωρα καταλαβα τι θελω απο αυτη τη ζωη!!:bleh::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
να μου σπας τα νεύρα ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Ενταξει μπορει να μην εφτασε ακομα το Πασχα ουτε Χριστουγεννα να εχουμε ομως δωρα μπορουμε να δωσουμε οποια μερα του χρονου θελουμε.Ξεκινω λοιπον
Στην Alma ενα κουτι με κομιξ ιταλικα και κυριως του Μαναρα που της αρεσουν!!
Στην Deutch lover πολυημερες διακοπες δωρεαν στο Μοναχο που της αρεσει!!
Στην Mindcircus διακοπες οπου θελει με προσωπικο σεφ (τερμα πια η μαγειρικη !!) ωστε να εχει χρονο να κοιμαται και να ακουει τον αγαπημενο της Eros Ramazotti!!
Στην Stavri (καπου ειδα οτι ειναι αρρωστη η κατι τετοιο:worry:) καλη αναρρωση!!!!(ενταξει δεν ειναι δωρο αλλα δεν πειραζει:P)

Ναι παλι κοιταγα παλια ποστ στο φορουμ:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top