5 πράγματα που θα άλλαζες στην ζωή σου

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
1. Δεν θα σταματουσα το βολλευ
2. Θα αδυνατιζα λιγο
3. Θα ηθελα να επαιρνα λιγο καλυτερους βαθμους
4. Θα ταξιδευα στην Ιταλια 4 φορες τον χρονο
5. εεε δεν μπορω να σκεφτω αλλα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Παιδαγωγός και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
θα ταξιδευα περισσοτερο θα εκανα εγω την πρωτη κινηση θα μιλαγα λιγοτερο θα θα θα......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
1. θα αλλαζα το 2
2. θα αλλαζα το 3
3. θα άλλαζα το 4
4. θα άλλαζα το 5
5. θα κρατούσα το 1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
1. την νευρικοτητα μου
2. την παθητικοτητα που δειχνω συχνα
3. το προγραμμα μου
4. το χρωμα των μαλλιων μου σε πιο ξανθο
5. θα εμενα σε μια περιοχη που θα ειχα κοντα μου τα ατομα που θελω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bonjovicat

Νεοφερμένος

Η Νεφελη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
1):redface:Θα τα εφτιαχνα μ'αυτον που μ'αρεσει χωρις να τον ταλαιπορησω 1 ολοκληρο χρονο...
2)Θα ημοθν βαμπιρ,θα τρεφομουν με αιμα και θα ειχα υπερφυσικες δυναμεις!χιχιχι...
3)Θα τα εχανα τα κιλακια μ....
4)Θα πηγαινα break dance απο πιο μικρη
5)Θα προσπαθουσα να ειμαι λιγοτερο σκληρη με τους παντες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
1.) Θα ταξίδευα περισσότερο.
2.) Θα αξιοποιούσα ευκαιρίες για να περάσω καλά και δεν θα κλεινόμουν τόσο μές στο σπίτι. :/:
3.) Θα φρόντισα να βγάλω περισσότερα μόρια και να πέρναγα Αθήνα.
4.) Θα αγαπούσα περισσότερο και θα μισούσα λιγότερο.
5.) Θα προτιμούσα να μην χώριζαν οι γονείς μου όπως χώρισαν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
1.θα φρόντιζα να είμαι με αυτόν που αγαπώ
2θα ταξίδευα συνέχεια
3.θα έγραφα περισσότερο
4θα βοηθούσα ΄΄εμπρακτα τον κόσμο που έχει ανάγκη
5.το να πω ότι θα αγόραζα περισσότερα παπούτσια ακούγεται πολυ πεζό;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
1. Τον τοπο κατοικιας μου
2. Την χαζο-ευαισθησια μου
3. το οτι ειμαι απολυτη με καποια πραγματα
4. τον ενθουσιαμο μου
5. τα ατομα που ειναι στην ζωη μου

Συμφωνώ απόλυτα, φιλενάδα.

Εγώ θα άλλαζα τα ακόλουθα:

1. Την ηλικία μου (θα την πήγαινα 20 χρόνια κάτω).
2. Θα έκοβα τις πολλές φραπεδιές (νιώθω ηλίθια που μια κουταλιά καφέ με σέρνει από τον ουρανίσκο).
3. Τον αντιφατικό και ασταθή χαρακτήρα μου (θαυμάζω τους ανθρώπους με συγκροτημένο χαρακτήρα).
4. Το χρώμα της επιδερμίδας μου (είμαι αρκετά χλωμή με σχιστά μάτια και κατάμαυρα μαλλιά. Τα χαρακτηριστικά μου παραπέμπουν σε Κινέζα).
5. Νιώθω άσχημα που είμαι αλαξαβαταρούλα (γιατί έτσι γίνεται εμφανής στους/στις άλλους/ες ο ασταθής χαρακτήρας μου).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Συμφωνώ απόλυτα, φιλενάδα.

Εγώ θα άλλαζα τα ακόλουθα:

1. Την ηλικία μου (θα την πήγαινα 20 χρόνια κάτω).
2. Θα έκοβα τις πολλές φραπεδιές (νιώθω ηλίθια που μια κουταλιά καφέ με σέρνει από τον ουρανίσκο).
3. Τον αντιφατικό και ασταθή χαρακτήρα μου (θαυμάζω τους ανθρώπους με συγκροτημένο χαρακτήρα).
4. Το χρώμα της επιδερμίδας μου (είμαι αρκετά χλωμή με σχιστά μάτια και κατάμαυρα μαλλιά. Τα χαρακτηριστικά μου παραπέμπουν σε Κινέζα).
5. Νιώθω άσχημα που είμαι αλαξαβαταρούλα (γιατί έτσι γίνεται εμφανής στους/στις άλλους/ες ο ασταθής χαρακτήρας μου).

Δεν ξερεις ποσο θα ηθελα να αλλαξω αυτα που ειχα πει:/: το πρωτο ειδικα!!
Εσυ ρε μια χαρα ηλικια εχεις:P τα φραπεδακια ειναι ευκολα να τα κοψεις... ελλατωσε τα αρχικα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Δεν ξερεις ποσο θα ηθελα να αλλαξω αυτα που ειχα πει:/: το πρωτο ειδικα!!
Εσυ ρε μια χαρα ηλικια εχεις:P τα φραπεδακια ειναι ευκολα να τα κοψεις... ελλατωσε τα αρχικα;)

Α, ρε φιλενάδα γι' αυτό σε αγαπάω..... Μπορεί να είμαι 36 χρονών, αλλά νιώθω σαν παιδί:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Α, ρε φιλενάδα γι' αυτό σε αγαπάω..... Μπορεί να είμαι 36 χρονών, αλλά νιώθω σαν παιδί:whistle:

κι εγω σε αγαπω γλυκουλα :kissing: :hug: :happy: ετσι πρπεει να νοιωθεις;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
Θα ήθελα να
α. Ήμουν πιο σίγουρη για τον εαυτό μου
β. Να μην σκέφτομαι τόσο πριν κάνω κάτι ..ειδικά αν το θέλω πολύ..καμία φορά δεν είναι καλό να σκέφτεσαι τόσο
γ.Να άλλαζα τις επιλογές μου σε ανθρώπους ..να μην τους γνώριζα καν..όλα θα ταν αλλιώς
δ Να μην έριχνα τόσο τον εαυτό μου για χάρη κάποιον που δεν αξίζουν ούτε το σάλιο μου...δυστυχώς
ε.Και τέλος να μην έτρωγα αυτή την αναθεματισμένη πίτα γύρο! Αφού είπαμε τέρμα τα τζάνκ...αλλά που...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Θα ηθελα

1. να κοψω το τσιγαρο
2. να αλλαξω τη διατροφη μου
3. να αθληθω παλι

δεν εχω αλλα. Ας κανω αυτα και βλεπουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Το μόνο που θα ήθελα να αλλάξω είναι το ότι έκοψα τον αθλητισμό εδώ και λίγα χρόνια. Αλλιώς τίποτα, είμαι πολύ ευτυχισμένη το τελευταίο διάστημα..!! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
να ήμουν λιγότερο ευαίσθητη
να μη γίνομαι χαλί να με πατήσουν βάζοντας σε πρώτη προτεραιότητα πάντα τους άλλους και ποτέ εμένα..
μέέέγα λάθος! μπράβο χαζή Αθηνά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Κι αλλα??

Οχι, οχι αλλα. Με οσα εχω αλλαξει ειμαι υπερπληρης! Τωρα απλως τα απολαμβανω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
1. Να ήμουν πιο σίγουρη για εμένα.
2. Να μην επηρεαζόμουν τόσο από τις απόψεις των άλλων.
3. Να είχα περισσότερη δύναμη, για να έδιωχνα κάποια άτομα που μου κάνουν κακό από την ζωή μου.
4. Να ξεχώριζα ευκολότερα τι είναι καλό για εμένα και τι όχι.
5. Να έδινα περισσότερη αγάπη.

Αυτά για αρχή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
1. να είχα λιγότερη οργάνωση, προγραμματισμό και περισσότερο αυθορμητισμό
2. να λειτουργώ περισσότερο με βάση την καρδιά και όχι τη λογική
3. να αγαπώ ευκολότερα
4. να εκφράζω αυτά που νιώθω
5. να αφεθώ μια φορά....
:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top