Το γραφείο μου...το δωμάτιό μου...ο προσωπικός μου χώρος...

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Εγώ, μιας και τις περισσότερες ώρες της ημέρας (και νύχτας) την περνάω στον υπολογιστή, είπα να ανεβάσω μια φωτογραφία από το γραφείο μου. Περιμένω και τις δικές σας...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skylofili

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.
εγώ που το pc το ΄χω μονίμως στα μπούτια μου, τι να βγάλω?? :P

υ.γ: ο τσίτσιδος με το σεντόνι και την αφάνα, ποιός είναι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
εγώ που το pc το ΄χω μονίμως στα μπούτια μου, τι να βγάλω?? :P

υ.γ: ο τσίτσιδος με το σεντόνι και την αφάνα, ποιός είναι??
Δεν είπα να βάλεις μόνο το γραφείο, απλά εγώ έτυχε να βάλω το γραφείο μιας και οι τοίχοι είναι λευκοι, και το υπόλοιπο γραφείο μονίμως ακατάστατο (πετάω όλη τη χαρτούρα και όποτε ξεκλέβω χρόνο το ταχτοποιώ).

"ο τσίτσιδος με το σεντόνι και την αφάνα" είναι ο Θεός του Πολέμου, ο ΑΡΗΣ. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skylofili

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.
καλά ντεεεεεεεεε...... :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Φωτό θες; Φωτο δεν έχω. Ο τίτλος με ήλκυσε και μπήκα για να δηλώσω πως είμαι κι εγώ απο τους τύπους ανθρώπων που χρειάζονται τον προσωπικό τους χώρο στο σπίτι. Εχω το γραφείο μου (χωρίς πισί το έχω) και τρυπώνω για περισσυλογή και διάβασμα. Τελευταία σκέφτομαι και μου χει μπεί για τα καλά η ιδέα, έναν ολόκληρο τοίχο απο πάνω ως κάτω βιβλιοθήκη, κάτι το οποίο είναι στα σχέδιά μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Το γραφείο μου ανακατωσούρα παντου...αλλά ξερω πάντα που θα βρω το κάθε χαρτι....:P
Αντίθετα οι ντουλάπες και τα παπούτσια πλήρως τακτοποιημένα με την πλαστική διαφάνεια και τα κουτάκια τους....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
γραφείο, δωμάτιο, γενικά όλος ο χώρος σε πλήρη σειρά και τάξη...δεν μπορώ να είναι τίποτα ακατάστατο :hypno:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Φωτό θες; Φωτο δεν έχω. Ο τίτλος με ήλκυσε και μπήκα για να δηλώσω πως είμαι κι εγώ απο τους τύπους ανθρώπων που χρειάζονται τον προσωπικό τους χώρο στο σπίτι. Εχω το γραφείο μου (χωρίς πισί το έχω) και τρυπώνω για περισσυλογή και διάβασμα. Τελευταία σκέφτομαι και μου χει μπεί για τα καλά η ιδέα, έναν ολόκληρο τοίχο απο πάνω ως κάτω βιβλιοθήκη, κάτι το οποίο είναι στα σχέδιά μου



Και το σχεδιο μου, μετα απο λιγο καιρο, ω ναι, υλοποιηθηκε.
Δεν πιανει εναν ολοκληρο τοιχο αλλα εφτιαξα μια βιβλιοθηκαρα να χανεσαι....
Ηρεμια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top