Φαγητά που αρέσουν σε όλους - εκτός απο εσάς!

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,851 μηνύματα.
Ψάρι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
εγω σιχαινομαι το τζατζικι... βρωμαααααααααααααααααααααααααααααα μετα
Αυτό σηκώνει ξύλο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
εγω σιχαινομαι το τζατζικι... βρωμαααααααααααααααααααααααααααααα μετα
και γω το σιχαίνομαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Συμπάσχουσα με το τζατζίκι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
:eek:
Πως ζείτε;
:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.

χαχα εγω δοκιμασα λιγο τζατζικι που ειχε φτιαξει η κολλητη μου! :P μου αρεσε κυριως επειδη ειχε βαλει πολυ γιαουρτι και λιγο σκορδο, οποτε δεν βρωμαγε :D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
ΠΩΣ ΖΕΙΤΕ???????????????
Τυρί..:sick: Μόνο μια φορά δοκίμασα μικρός κι έκανα εμετό..
δηλαδη δεν τρωσ πιτσα??(εγω δεν 8α μπορουσα να ζω χωρισ τυρι ειτε κιτρινο ειτε φετα:P)

τηγανητες πατατες

Τις σιχαινομαι
omg υπαρχει τελικα αν8ρωποσ που δεν τισ τρωει απιστευτο :P

εγω σιχαινομαι το τζατζικι... βρωμαααααααααααααααααααααααααααααα μετα
καλε ειναι δυνατον πωσ τρωσ δηλαδη πιτογυρο χωρισ τζατζικι??να φανταστω κ χωρισ κρεμμυδι...:D

χεχεεχεχεχεεεχχεεχ νομιζω δεν 3ερετε να τρωτε :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yamcha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παυλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 271 μηνύματα.
Πίτσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

phneloph !!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πηνελοπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
παντζαρια(δεν εχω φαει ποτε),αγκιναρες και μπαμιες (τα δοκιμασα μια φορα),κοτοπουλο και ψαρια (δεν μου αρεσουν αλλα αν τα εχουμε για μεσημεριανο θα φαω λιγο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheStranger

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Φρικασέ( ή Φρικαρισέ,γιατί περί φρίκης πρόκειται :P...)
Χόρτα που προσπαθούν να στραγγαλίσουν το κρέας..αυτό είναι για εμένα :down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Την τελευταία φορά που πήρα σάντουιτς (καλαμάκι για τους Νοτιοελλαδίτες),έπαθα δηλητηρίαση και εδώ και 2-3 μήνες περίπου δεν έχω ξαναφάει.Μου'χει μείνει η αηδία -έκανα διάροια κ εμετό ταυτόχρονα-(ελπίζω να μην τρώει κανείς όσο διαβάζει αυτό το θέμα) κ όποτε πάμε στο σαντουιτσάδικο οικογενειακώς παίρνω κασεροκροκέτες!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hue

Νεοφερμένος

Ο hue αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Σερβία (Ευρώπη). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Απεχθανομαι σε σημειο αναγουλας ολα τα τυροκομικα και ιδιαιτερα την ΦΕΤΑ!Στο σπιτι οποιος θελει τρωει μονο κρυφα,γιατι στο τραπεζι δεν αφηνω για κανενα λογο να την βαλουν(οποιος δεν υπακουει τον καρφωνω με το πιρουνι). :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Secret Life

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Παρολο που τυχαινει και τρωω καμια φορα, δεν μου αρεσουν τα αλλαντικα..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
σουβλάκι και γύρος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Απεχθανομαι σε σημειο αναγουλας ολα τα τυροκομικα και ιδιαιτερα την ΦΕΤΑ!Στο σπιτι οποιος θελει τρωει μονο κρυφα,γιατι στο τραπεζι δεν αφηνω για κανενα λογο να την βαλουν(οποιος δεν υπακουει τον καρφωνω με το πιρουνι). :P

Whoever doesn't eat FETA should not be considered as greek :pfff: !!!

Νομίζω ότι ο Θεός έκανε λάθος που έπλασε τις μπάμιες. Δεν τρώγονται απλά! :sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
προσθέτω:

  • χαλβάς (με πιάνει πονοκέφαλος και μόνο που τον μυρίζω)
  • παστέλι,ταχίνι και οτιδήποτε με σουσάμι
  • μπριζόλες
  • κοκορέτσι,κοντοσούβλι και όλα τα συναφή
  • φυστίκια όλων των ειδών
  • ψωμί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tipotas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tipotas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
φασολάκια, μπάμιες,παντζάρια,ρεβύθια, κουνουπίδι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top