Παιχνίδια στην παραλία!

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Έρχεται το καλοκαίρι...:yahoo:

Θα βγούμε πάλι στις παραλίες!...8)
Εσείς τι παιχνίδια παίζετε στην παραλία;
Beach volley, ρακέτες, φτιάχνετε πυργάκια, τάβλι, σκάκι (:confused:)?
Ή κάτι άλλο (στο νερό ή έξω)???

Μήπως δεν παίζετε τίποτα; Προτιμάτε να περνάτε αλλιώς την ώρα σας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
προς το παρόν καμιά μπάλα μέσα στο νερό, αλλά από του χρόνου θα παίζω το παιχνίδι "κυνηγάω το παιδί μου στη παραλία, κι αν το πιάσω, θα του βάλω σιδερένια μπάλα στα πόδια, να μην πηγαίνει πουθενά":P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μανιακή με νεροπίστολά, στρόματα ζώα και βουτιές μέσα στην τρύπα της κουλούρας, όποιος περάσει κέρδισε, μετά πάνε τα καστράκια ή οι τρύπες μέσα στην άμμο, ρακέτες και μπάτα φουσκωτή είμαι πολυάσχολη τι να κάνουμε;:P

Πάντως λατρέυω τις βλακείες μέσα και έξω απο το νερό, είναι ένας καλός τρόπος για καλό μάυρισμα και καλοπέραση:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Σε παραλία με κόσμο παίρνω το περιοδικάκι μου και κάθομαι και χαζεύω αυτούς που παίζουν στην παραλία, τα ζευγάρια που κάνουν βόλτα, τα παιδάκια που παίζουν με κουβαδάκια κλπ. Έχει πολύ ενδιαφέρον να παρατηρείς τον κόσμο... :)

Σε παραλία ερημική παίρνω ένα βιβλίο και ξεχνάω πού βρίσκομαι, γι' αυτό και αρκετές φορές φεύγω κατακοκκινισμένη από τον ήλιο! :redface:

Όταν είμαι με φίλους μου, φτιάχνουμε καστράκια, παίζουμε ρακέτες ή απλά καθόμαστε εκεί που σκάει το κύμα. Όταν δε η παραλία έχει και βράχια, πάμε για εξερεύνηση :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
τάβλι :P και ρακέτες!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
μέχρι τώρα τάβλι, βόλεϊ κάνα περιοδικό
φέτος με τη μπέμπα μάλλον θα φτιάχνουμε πυργάκια ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cookie

Νεοφερμένος

Η cookie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
ΜΜΜΜ.....λοιπον...παιζουμε παιχνιδια με μπαλα οπως βολευ και αλλα ....και ρακετες σε αποσταση παντα απο τα ατομα που κανουν ηλιοθεραπεια,διοτι δεν ξερω και τοοοοσο καλα και την τελευταια φορα που επαιξα χωρις να το καταλαβω πηγε το μπαλακι στο κεφαλι καποιου 5 μετρα πισω μου :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Χμ εμένα μου αρέσει να παίζω διάφορα παιχνίδια με μπάλα μεσα στη θάλασσα...
ή εξω με την άμμο εφόσον έχει η παραλία!
οι ρακέτες δε με πολυενθουσιάζουν γιατί μετα από λίγο καίγονται τα ποδια μου..:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Affliction

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Midna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Παίζω ρακέτες μέχρι να καώ και να μη μπορώ να κάτσω άλλο στον ήλιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Το μόνο που μου αρέσει να φτιάχνω και να παίζω στην παραλία είναι αυτό....




Το τακα τουκα της ρακέτας οι φωνές και το volleyballμε εκνευρίζουν ειδικά όταν πέφτουν συνεχώς δίπλα σου...
Οκ φίλε πήγαινε πιο δίπλα
Οκ κι εγω δεν θα απλωσω την πετσέτα δίπλα στο φιλέ του volleyball...:P
Γιατι θόρυβο ακουω όλο το χρόνο αυτή τη στιγμή θέλω να χαλαρώσω....
Ευτυχώς έχω την ικανότητα να απομονώνω τους ήχους και να μην με ενοχλεί:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,570 μηνύματα.
Ρακέτες (ανυπερθέτως)! Αλλά με μικρό μπαλάκι (σε μέγεθος για πινγκ-πονγκ), χρωματιστό, ελαφρύ, με δεξιοτεχνία και χάρη
χωρίς κοπανώντας το να βγάζουμε όλου του χειμώνα το άχτι πάνω του, πάντα σε απόσταση ασφαλείας από τους συν-λουόμενους

Πάντα ένα λογοτεχνικό βιβλίο, πολλές φορές και σταυρόλεξο παράλληλα, σαν εναλλακτική.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top