Πως φαντάζεστε το στέκι μετά από κάποια χρόνια;

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Δεν σας έχει περάσει από το μυαλό για το πώς θα είναι το στέκι μετά από κάποια χρόνια.? Δεν μπορεί να είμαι η μόνη.
Πώς θα είναι?
Ποιες αλλαγές θα έχουν γίνει?
Ποιοι θα είναι ακόμα ενεργοί χρήστες ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Ο χρόνος θα δείξει :D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.


Take me down slow an' easy,
Make love to me slow an' easy
I know that hard luck an' trouble
Is coming my way,
So rock me till I'm burned to the bone

Αυτά πάνω κάτω. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Χμμμ, σε λιγα χρόνια φαντάζομαι πως τα μέλη Κακ, Τσιπ και Μολκ
δεν θα γράφουν πια... :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
ποτέ δεν ξέρεις, μπορεί κάποιος που δεν το περίμενες να μπει και να ποστάρει ξαφνικά :-P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Σαφώς ανανεωμένο, με καινουριες γραμματοσειρές (:P) και περισσοτερα χρώματα!!!

Το ποιοι θα γράφουν ακόμη,θα το δούμε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
Πως φαντάζεστε το στέκι μετά απο κάποια χρόνια;
Troll-free...
.
.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
ανυπαρκτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ετσι οπως το ειχα φανταστει, ετσι κι εγινε! Οι περισσοτεροι που συνομιλουσαμε, χαθηκαν και μπηκε νεο ρευμα!!! Νομιζω ετσι θα γινει κι αργοτερα! Ελπιζω εγω να μη χαθω γιατι ναι μεν δε γραφω οπως παλια, αλλα μπαινω και διαβαζω οποτε εχω χρονο! Αλλα δεν ξερεις πως στα φερνει η ζωη! Παντως μου αρεσει σα φορουμ και περνω ευχαριστα οποτε μπαινω! Εχει ωραια θεματακια, καλο επιπεδο και καλες πενες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Παιδαγωγός και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
με λιγοτερο "διανοουμενους"ελπιζω:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Με νέα πρόσωπα και νέα σκηνικά....
Και ισως περισσότερη συμμετοχή από ατομα μεγαλύτερης ηλικίας...οπως ήταν πριν 2-3 χρόνια...
Αλλωστε όλα ειναι κυκλος και γυρίζουν....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Θα είναι απλά τέλειο!Θα κάνουμε αναζήτηση και θα είναι σαν το γκουγκλ,θα έχει τα πάντα!Θα συζητάμε για τα πάντα,θα γνωριζόμαστε όλοι μεταξύ μας,θα έχει παιχνίδια,κτλ.Ο ''πληθυσμός" του θα έχει ανέβει κατακόρυφα και το σάιτ θα είναι διάσημο (βλ.γιαχου,φβ) και θα θεωρείται ένα από τα καλύτερα ελληνικά δίκτυα κοινωνικής δικτύωσης!!!Έπειτα,μπορεί να ανοίξει και παγκόσμαι μαθητική κοινότητα που θα είναι στα αγγλικά!Δηλαδή ischool,e-steki,my cat,chat and fun .gr,.uk, .fr,.de,.it,.com,........

-Το ξέρω πως έχω πολύ μεγάλες φιλοδοξίες αλλά έτσι είμαι εγώ!:P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top