Πόσο συχνά βγαίνετε;

Πόσο συχνά βγαίνετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 81)
  • Σταθερά κάθε Σάββατο

    Ψήφοι: 2 2.5%
  • Πιο συχνά

    Ψήφοι: 20 24.7%
  • Πιο αραιά

    Ψήφοι: 12 14.8%
  • Όπως τύχει/ανάλογα την περίοδο

    Ψήφοι: 47 58.0%

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
όπως τύχη........... αναλογα...... δεν ξερω οχι συχνά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ανάλογα με τη διάθεση και το φόρτο ...μαθημάτων. :redface: Όταν δεν έχω εξεταστική λείπω συχνά όλη μέρα εκτός σπιτιού, όταν έχω βγαίνω πολύ σπάνια έως καθόλου (τώρα είναι περίοδος πριν την εξεταστική οπότε βγαίνω όποτε νιώθω πηγμένη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Προσπαθώ να μην πολυβγαίνω γιατί γυρίζω σπίτι σε άθλια κατάσταση
και σοκάρω τον σπιτονοικοκύρη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

patrickdrd

Νεοφερμένος

Ο patrickdrd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
κ εγώ ψηφίζω "όπως κάτσει", λόγω παρεών :mpinelik:

θα θελα να βγαινα περισσότερο σίγουρα, αλλά πως;

ενδιαφέρεται κανείς από αυτούς που βγαίνουν κάθε μέρα (ή σχεδόν...) να παίρνει μαζί του; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

surreal

Νεοφερμένος

Ο surreal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Από τη στιγμή που πατάς τα 30 οι επιλογές για έξοδο γίνονται όλο και λιγοτέρες ή είναι η ιδέα μου???
Εγώ πλέον βγαίνω όποτε κάτσει με μια τάση τελευταία στο κάτσει δεν κάτσει!! ;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Δεν είναι καθόλου ιδέα σου.... συμβαίνει............ και υστερα....!!!!
χαχαχαχαχα... γνωμη μου βεβαια... πατήσαμε τα πρώτα άντα... αντε και στα δευτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Δεν είναι και η καλύτερη περίοδός μου. 2-3 maximum φορές την εβδομάδα.:sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

surreal

Νεοφερμένος

Ο surreal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Δεν είναι καθόλου ιδέα σου.... συμβαίνει............ και υστερα....!!!!
χαχαχαχαχα... γνωμη μου βεβαια... πατήσαμε τα πρώτα άντα... αντε και στα δευτερα.

Δηλαδή στα δεύτερα άντα πάω για Αγιο Όρος??? :hmm::D
Τεσπα. Πριν δέκα χρόνια θυμάμαι έβρισκα παρέα anytime-anyplace. Ένα τηλ ήταν αρκετό για να κανονιστεί έξοδος. Πλέον για να βρεις κάποιον διαθέσιμο πρέπει να είναι ΣΚ, γιορτή -αργία και ΑΝ!
Το χειρότερο βέβαια είναι οταν χρειάζεται "έγκριση" για να κανονιστεί κάτι αλλά με αυτό έχω εξοικειωθεί με το καιρό. Καλά, για διάθεση δε μιλάω. Ανάλογα τα φεγγάρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Κάθε μέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Φέτος, σπάνια.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Δεν πας σχολείο; :O
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω με τη Λάουρα!:) κάθε μέρα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
αρκετά συχνά...επίσης δεν είναι ανάγκη να βγούμε το Σάββατο,ως φοιτητές άνετα βγαίνουμε και τις καθημερινές :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Οποτε τυχει

Και φυσικα οχι σε κλαμπακια και λοιπες βλακειες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassonoff

Δραστήριο μέλος

Η vassonoff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 426 μηνύματα.
Εξαρταται πολυ και απο την περιοδο...Ας πουμε τωρα δεν ειμαι και σε φαση του εξω...Αλλα βγαινω 2-3 φορες την βδομαδα για ποτο και 3-4 φορες για καφε...αλλα υπηρχαν και περιοδο που εφευγα το πρωι και γυρναγα το ξημερωμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Συνήθως τα Σάββατα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top