Παλέρμο #30 - The game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
μου φαίνεται ότι επειδή σε συνεχόμενα παιχνίδια ήμουν δολοφόνος με παρεξηγήσατε.... όμως, αν θέλουν οι πολίτες να σώσουν το τομάρι τους, ας με ακούσουν και δε θα χάσουν κι ο νοών....;) (ακόμη μια φορά το είχα πει αυτό και δεν ήμουν δολοφόνος) κατά τη γνώμη μου, κι ακούστε με καλά, τους δολοφόνους και το τσιράκι να τους αναζητήσετε σ' αυτούς που με ψήφισαν "για να σώσουν το τομάρι τους".... και δεν έχω πρόβλημα να αναφέρω ονόματα, όπως του ατόμου που ψήφισα και που το έπιασε κρύος ιδρώτας μήπως και χάσουν οι δολοφόνοι, διοτι αυτό τη συμφέρει... ακούστε με και δε θα χάσετε... μια φορά είπα να ξεμπλέξω απ' την παρανομία των προηγούμενων παλέρμο και με βγάλατε με τη μια!! καλά είπα εγώ ότι όταν δεν είμαι δολοφόνος βγαίνω απ' τους πρώτους (αν δε με πιστεύετε ψάξτε το)...:hmm:
κι επειδή δε θέλω να γράφω και δεύτερα τελευταία λόγια, να ξεκαθαρίσω ότι μιλάω πολύ σοβαρά, κι ότι οι δολοφόνοι κατάφεραν να βγάλουν σύμμαχο πολιτών...;) δε φοβάμαι να μιλήσω ξεκάθαρα μιας και δεν έχει σημασία πλέον, οπότε αγαπητοί μου συμπολίτες, σήμερα που έχει αποκάλυψη ψηφίστε όχι Κλεοπάτρα γιατί θα γραφεί ως πολίτης( ;) ), αλλά JaneWin, Vaios13... αυτοί προσπαθούν να σας παραπλανήσουν κι όχι εγώ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
κάνεις αυτο που περιμενα...προσπαθεις για τελευταια φορα να αποπροσανατολισεις τους πολιτες και μαλιστα να τους στρεψεις προς το προσωπο που ψηφισες εξαρχης...και ηθελημενα απεφυγες να απαντησεις στις κατηγοριες που διατυπωσα για σενα.τυχαιο?;)
για μενα εισαι ενοχη κι αυτο θα φανει συντομα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Εγώ δεν ξέρω! Από την μια θέλω να εμπιστευτώ την elenaki_arnea08, από την άλλη, όμως, έχει γίνει πλέον μια έμπειρη παίκτρια- δολοφόνος και είναι εύκολο για αυτή να μας παραπλανήσει!
Επίσης νομίζω οτι ο vaios13 παίζει πολύ δυναμικά για πρώτη φορά...!

Θα ψηφίσω για δεύτερη φορά Κλεοπάτρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
δε θα αποφύγω τα δεύτερα τελευταία λόγια μου... χθες δε ψήφισα στη δημοσκόπηση γιατί πολύ απλά δεν ήμουν σπίτι...
εγω δεν νομιζω οτι η κλεοπατρα εχει κακο ρολο (μην πειτε τωρα οτι ειμαι το τσιρακι της:P,θα ξερασω), αλλοι ειναι οι υποπτοι για μενα...
μηπως επειδή είναι το τσιράκι σου;;;

νομιζω οτι κατι κρυβεται στα παρασκηνια και ειναι πιθανο να συμβαινει 1 απο τα 2: 1)οι δυο συνδολοφονες phoebe και elenaki_arnea08 ριχνουν σταχτη στα ματια των πολιτων και στη συνεχεια σιωπουν για να μεινουν στην αφανεια ή 2)η δολοφονος elenaki_arnea08 βρισκει αφορμη απο την ψηφο της phoebe και στηριζει εκει την δικη της ψηφο χωρις να εξηγησει παραπανω.αλλα τι να εξηγησει?τα ανεξηγητα?
πολλή φαντασία έχεις ή μάλλον πολύ ταλέντο στο να αποπροσανατολίζεις κόσμο... νομίζω πως η εξήγησή μου ήταν ξεκάθαρη και άλλωστε στον πρώτο γύρο οι πολίτες, εκτός μερικών ;) , ψηφίζουν οποιονδήποτε...
ε, τί άλλο να πω;; αν θέλουν οι πολίτες με πιστεύουν και κερδίζουν ή θα φάνε τα μούτρα τους!!! δε θα πω κάτι άλλο γιατί στο τέλος θα το παρακάνω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
δεν εχουμε δολοφονια

σωθηκε απο την/τον νοσοκομα/ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Λίστα για Παλέρμο #30

Παρασκευή 22/10

1.Wild_Boy
2.Κλεοπάτρα
3.vaios13
4.lacky
5.bill13
6.jj!
7.JaneWin
8.CiNeFiL
9.phoebe Κλεοπάτρα

Ψήφοι:
1 Κλεοπάτρα

Αποχωρήσεις
elenaki_arnea08 μνρ
δολοφονία (σωθηκε απο νοσοκομο/α)

Απουσίες (Στις 3 αποχωρηση)
1 lacky
1 CiNeFiL
1 JaneWin

Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Δευτέρα θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Τρίτη θα μάθετε την ταυτότητα του Μ.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
συγχαρητηρια στην/στον νοσοκομα/ο!
phoebe παιζω δυναμικα γιατι αυτο ειναι το στυλ μου και ετσι θα παραμεινει ακομη κι αν αυτο αποβει μοιραιο (ξερουν οι δολοφονοι τι εννοω:P)..εχω παρακολουθησει και προηγουμενα παιχνιδια και εχω παρει μια γευση του τι εστι παλερμο...

θα δωσω τωρα την ψηφο μου και αργοτερα μπορει να την αλλαξω.επειδη δεν εχω επαρκη στοιχεια ψηφιζω phoebe για το λογο που ανεφερα στο #32...

υγ: -:confused:πώς μπορει να ειναι η κλεοπατρα το τσιρακι μου και να δινει αρχικα την ψηφο της σε μενα???:confused:
-οχι,δεν εχω πολλη φαντασια,απλα χτυπαω στο πετσι κι αυτο μαλλον καποιους τους εχει φερει σε δυσκολη θεση...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Λέω να ψηφίσω την Cinefil, γιατί απ' ό,τι είδα, δεν μιλάει, σχεδόν, καθόλου:hmm: Και δεν είχε ποτέ απουσία στα άλλα παλέρμο:worry:

Μπορεί να αλλάξω την ψήφο μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Καταρχάς, πολλά συγχαρητήρια στον/ην νοσοκόμο/α μας!! :D

Ελένη, απορώ πως μπορείς και μιλάς με τόση σιγουριά...
Όσο για τους δολοφόνους που νομίζεις ότι είναι, ο vaios13 δεν μου φαίνεται να είναι ύποπτος εκτός κι αν ξέρει να παίζει καλά τον ρόλο.:P Για την Janewin, πως το συμπέρανες αυτό εφόσον δεν έχει μιλήσει σχεδόν καθόλου(αν μπορείς να μιλήσεις, εξήγησέ το μου); :worry:
Όσο για μένα, δεν είμαι το τσιράκι κανενός και ούτε προσπαθώ να καλύψω κανέναν! :)

Νομίζω πως η Phoebe έχει κακό ρόλο (όπως είχα πει και για την ελένη) και ότι προσπαθεί να καλύψει η μια την αλλη..
Οπότε η ψήφος μου πάει στην Phoebe
Και δεν την ψηφίζω επειδή με ψήφισε! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Λίστα για Παλέρμο #30

Παρασκευή 22/10

1.Wild_Boy
2.Κλεοπάτρα phoebe
3.vaios13 phoebe

4.lacky
5.bill13
6.jj! cinefil
7.JaneWin
8.CiNeFiL
9.phoebe Κλεοπάτρα

Ψήφοι:
2 phoebe
1 Κλεοπάτρα
1 cinefil

Αποχωρήσεις

elenaki_arnea08 mvp
δολοφονία (σωθηκε απο νοσοκομο/α)

Απουσίες (Στις 3 αποχωρηση)
1 lacky
1 CiNeFiL
1 JaneWin

Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Δευτέρα θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Τρίτη θα μάθετε την ταυτότητα του Μ.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill13

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Γάζι (Ηράκλειο). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Η Ελένη προφανώς, στα "όχι και τόσο τελευταία λογία" της μιλάει για εσένα Κλεοπάτρα, όταν λέει <<τους δολοφόνους και το τσιράκι να τους αναζητήσετε σ' αυτούς που με ψήφισαν "για να σώσουν το τομάρι τους">>. Δεν λέω ότι με επιρέασε και ότι την πιστεύω, αλλά θα ξαναψηφίσω ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ, όχι γιατί το είπε η Ελένη αλλά γιατί μου φένεται ύποπτος ο τρόπος που παίζει. Ομολογουμένως κάνει πολύ έξυπνες κινήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Κι εγώ πιστεύω πως η Phoebe είναι δολοφόνος..Ο τρόπος που παίζει με κάνει να την ενοχοποιήσω..Για τον δεύτερο δεν είμαι σίγουρος,αλλά πιστεύω ότι είναι ο vaios13...Μπορεί όμως να είναι και τσιράκι.:hmm::hmm::hmm:

Ψηφίζω Phoebe
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Λίστα για Παλέρμο #30

Παρασκευή 22/10

1.Wild_Boy Phoebe
2.Κλεοπάτρα phoebe
3.vaios13 phoebe

4.lacky
5.bill13 Κλεοπάτρα
6.jj! cinefil
7.JaneWin
8.CiNeFiL
9.phoebe Κλεοπάτρα

Ψήφοι:
3 phoebe
2 Κλεοπάτρα
1 cinefil

Αποχωρήσεις

elenaki_arnea08 mvp
δολοφονία (σωθηκε απο νοσοκομο/α)

Απουσίες (Στις 3 αποχωρηση)
1 lacky
1 CiNeFiL
1 JaneWin

Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Δευτέρα θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Τρίτη θα μάθετε την ταυτότητα του Μ.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
οι δολοφονοι να στειλουν τον νεκρο τους και ο/η νοσοκομος/α αυτο που σωζει μεχρι την δευτερα (12μμ περιπου, αλλα θα ανακοινωθει 2μμ)

8 μαλλον θα λειπω αν θελει η προηγουμενη ΣΕ να πει ποιος φευγει και θα πω ργω υην ιδιοτητα του.

αλλα μπορει να ειμαι και εδω. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Η Ελένη προφανώς, στα "όχι και τόσο τελευταία λογία" της μιλάει για εσένα Κλεοπάτρα, όταν λέει <<τους δολοφόνους και το τσιράκι να τους αναζητήσετε σ' αυτούς που με ψήφισαν "για να σώσουν το τομάρι τους">>. Δεν λέω ότι με επιρέασε και ότι την πιστεύω, αλλά θα ξαναψηφίσω ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ, όχι γιατί το είπε η Ελένη αλλά γιατί μου φένεται ύποπτος ο τρόπος που παίζει. Ομολογουμένως κάνει πολύ έξυπνες κινήσεις.

Χαχα! Το βλέπω ότι δεν σε επηρέασε καλέ μου!

Λοιπόν, επειδή κουράστηκα να λέω τα ίδια και τα ίδια κάντε ότι νομίζετε! Οι άλλοι (εναντίον μου) προσπαθούν να σας παραπλανήσουν γιατί ίσως έτσι τους βολεύει και τα κατάφεραν! Μην παρασύρουν κι εσάς μαζί! Ξυπνήστε! Η ύποπτη δεν είμαι εγώ, άλλοι είναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Η Ελένη προφανώς, στα "όχι και τόσο τελευταία λογία" της μιλάει για εσένα Κλεοπάτρα, όταν λέει <<τους δολοφόνους και το τσιράκι να τους αναζητήσετε σ' αυτούς που με ψήφισαν "για να σώσουν το τομάρι τους">>. Δεν λέω ότι με επιρέασε και ότι την πιστεύω, αλλά θα ξαναψηφίσω ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ, όχι γιατί το είπε η Ελένη αλλά γιατί μου φένεται ύποπτος ο τρόπος που παίζει. Ομολογουμένως κάνει πολύ έξυπνες κινήσεις.

Τοση πια αγαπη για την Κλεοπατρα??:|
Αρκετα υποπτο..ολη την ωρα προσπαθεις να μας πεισεις οτι η Κλεοπατρα ειναι ο δολοφονος..μηπως προσπαθεις να κρυψεις κατι??:shifty:
όσο για την phoebe..μονο για δολοφονο δεν την κανω...:/:
Επισης ο λογος που ο Στρατος την ψηφησε δεν μου φαινεται και ιδιαιτερα σοβαρος..
Εμμ και ναι...:whistle:
Θα ψηφησω τον την τον..δεν ξερωωω :'(
Τελικα τον bill13..:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill13

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Γάζι (Ηράκλειο). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Τελικά αλλάζω την ψήφο μου... (για να μην κλαίτε :devil:!!!!) Ψηφίζω Phoebe!!! γιατί και αυτή ψήφισε Κλεοπάτρα... (δεν θέλω να μου κλέβουν τις ιδέες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
λοιπον ξεροντας οτι δεν ειμαι δολοφονος θα ψηφισω αυτον που προσπαθει να με ενοχοποιησει...jj!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
φευγει η phoebe.

μπορεις να πεις τα τελευταια σου λογια

(τελικα καταφερα να ειμαι εδω στην ωρα μου μολις τγωρα γυρισα απο την αγορα κουνελιου)

η phoebe ηταν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Τι ήταν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top