Παλέρμο #29 - The game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Η αγαπητή Χιμέλα λες και βρίσκεται στον πλανήτη χάππυ που έχει πάντα πάρτι δεν θυμάται (ή κάνει πως δεν θυμάται) ότι ήταν προαποφασισμένο να ψηφιστεί από το τομάρι μου και τώρα αναρωτιέται γιατί. Νομίζει ότι λέω μπαρμπούτσαλα και δεν κάνω αυτό που λέω. Θα έχεις να λαμβάνεις την τιμωρία μου από εδώ και πέρα, i am watching you...

Κατά τα άλλα ο αγαπητός wild boy θέλει να με πετάξει έξω πάλι από την αρχή. Δεν ξέρω τι του έχω κάνει, φταίει μάλλον που δεν έκοψα τα νύχια μου σήμερα, ότι και να είναι πάντως θα περίμενα να μου απαντήσει για πιο λόγο με ψήφισε, σαν άντρας προς άντρα. Πες μου ρε μίστερ τι σου έχω κάνει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Έτσι όπως τα λέει. Το οφθαλμός αντί οφθαλμού εδώ δεν εφαρμόζεται συχνά. :shifty:

Ελα που δεβ εφαρμοζεται... Εμεις γιατι αλληλοψηφιζομαστε μονιμως???

Mετα απο πολυ σκεψη:worry: και επειδη ειναι ακομα αρχη λεω να ψηφισω tsarachaf...

Eξυπνο παιξιμο...ψηφιζει το ατομο για το οποιο δεν θα τον υποψιαζοταν κανεις γιατι το εκανε..:hmm:
Πεταει και μια αληθεια (spamαρισμα:P) και κλεινει το θεματακι..:hmm:

Ακριβουλιλιλινο μου συγγνωμη...:redface:

Δεν πειραζει γλυκια μου:redface:... Ετσι κι αλλιως... Της φυλακης τα σιδερα ειναι για τα ομορφοπαιδα!!

Εγώ λέω να βγάλουμε τον tsarachaf σε μέρα αποκάλυψης..!Όχι σήμερα..

Κι εγω... Και τοτε να δεις γελιοοοοο...

εφτασε η ωρα να ψηφισω και εγω πρωτα δεν μπορουσα γτ ειχα μερικες υποχρεωσεις... αγγλικα + σχολειο

θα ψηφισω τσαρατσαφ
εμενα μου φανηκε πολυ υποπτο που ψηφισε εμενα γτ την δικαιολογια <για να μην σπαμαρει>> αυτο μου φανηκε πολυ υποπτο...:(


ισως να μην μπορεσω να μπω μετα...

Ε τι θα ψηφιζες εσυ?? Για να σωσεις το τομαρι σου, το διχως αλλο...

Επισης, τι θες να μου πεις, οτι δεν σπαμμαρεις???


Παιδες... Παρολο που δεν το περιμενα ουτε απο μενα... Ημουν απολυτα ειλικρινης στην ψηφο μου...

Δεν θα προσπαθησω να σας πεισω για την αθωοτητα μου, εχω βαρεθει να το κανω και να με πετατε εξω... Το μονο που θα πω ειναι, βγαλτε με... Και το κριμα στον λαιμο σας μετα...

Αλλα λεω να αλλαξω ψηφο... Θα την δωσω τελικα στον Edmund, ξερω μικρη σημασια εχει, αλλα απλως δεν μου αρεσει ο τροπος που κινειται... Κανονικα δεν ψηφιζει τυχαια, απ' οτι καταλαβα στο προηγουμενο Παλερμο... Καθε αλλο θα ελεγα... Οποτε μαλλον προσπαθει να καλυφθει, ψηφιζοντας την Φοιβη και την Χιμελα οπως τους "υποσχεθηκε"...

Θα ξαναμπω το βραδυ, οποτε ελπιζω να ειμαι ακομα ελευθερος...

Εδιτ: Επισης μου φανηκε περιεργη η συμπεριφορα της ελενακι αρναια... Θα την παρακολουθω στενα, αν τελικα μεινω, κι αν οχι, παλι τοο ιδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
καταρχας χιμελα χαιρομαι πολυ που αποφασισες επιτελους να παιξεις!

κατεδευτερον χελλοου εβριμπαντι! διαβασα λιγο βιαστηκα τα ποστς σας και ειδα να δημιουργουνται 2 ρευματα. ενα προς tsarachaf και ενα προς maria_lulu. πριν ξεκινησει το παιχνιδι, ειχα σκοπο να τη φηφισω και γω για τον λογω του σπαμ (:P) αλλα πλεον ειδα πως ισως καποιους βολευει το σκηνικο αυτο. για αυτο το λογο δε θα ψηφισω κανεναν απο τους δυο για τωρα.

ψηφιζω himela γιατι πολυ καλα παιζει για πρωτη φορα και ισως καθοδηγειται απο εμπειρους συν-δολοφονους.
θα παρακολουθω ομως τι θα ψηφισουν και οι υπολοιποι για να εχω πιο πληρη αποψη.

καλο μας παιχνιδι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Ελα που δεβ εφαρμοζεται... Εμεις γιατι αλληλοψηφιζομαστε μονιμως???

Μια φορά σε ψήφισα, γιατί έπρεπε να σωθώ. Εσύ με καταδιώκεις. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Μιας και από ότι βλέπω η άγνοια οδηγεί σε παρανοήσεις εδώ βρίσκεται η ψήφος μου

https://cnf.e-steki.gr/showpost.php?p=2425905&postcount=157

είναι παράλογο να νομίζεις ότι μπορείς να πετύχεις δολοφόνο με την πρώτη ψηφοφορία οπότε σιγά μην το παίζω κλουζώ. Προτιμώ να το παίζω τζογαδόρος...

Περιμένω τώρα μια ωραία αιτιολόγηση από χιμέλα wild boy και tcharachaf γιατί με ψηφίζουν. Δεν θα βρω όμως και είμαι σίγουρος ότι υπάρχει δολοφόνος σε αυτούς τους τρεις. Αλλά επειδή είμαι πονηρός δεν αλλάζω ψήφο για σήμερα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Τυχαίο που τέσσερα άτομα έχουν ψηφίσει tsarachaf και μάλιστα χωρίς να έχουν δημιουργήσει ούτε μία φασαρία;;; Χμμ.....:hmm::hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Ε.δεν ξέρω!!!!!!!Τι να σου πω!Άμα παρεξηγεισαι,να αλλάξω ψήφο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Μια φορά σε ψήφισα, γιατί έπρεπε να σωθώ. Εσύ με καταδιώκεις. :pfff:

3-4 μ' εχεις ψηφισει... Και την τελευταια φορα που σε καταδιωξα... Ειχα δικιο...

Μιας και από ότι βλέπω η άγνοια οδηγεί σε παρανοήσεις εδώ βρίσκεται η ψήφος μου

https://cnf.e-steki.gr/showpost.php?p=2425905&postcount=157

είναι παράλογο να νομίζεις ότι μπορείς να πετύχεις δολοφόνο με την πρώτη ψηφοφορία οπότε σιγά μην το παίζω κλουζώ. Προτιμώ να το παίζω τζογαδόρος...

Περιμένω τώρα μια ωραία αιτιολόγηση από χιμέλα wild boy και tcharachaf γιατί με ψηφίζουν. Δεν θα βρω όμως και είμαι σίγουρος ότι υπάρχει δολοφόνος σε αυτούς τους τρεις. Αλλά επειδή είμαι πονηρός δεν αλλάζω ψήφο για σήμερα :P

Εξηγησα, γιατι σε ψηφιζω, παντα ψηφιζεις εξ' επι τουτου και ποτε κουτουρου και με ταματα... Οποτε ναι, το θεωρω υποπτο αυτο...

Τυχαίο που τέσσερα άτομα έχουν ψηφίσει tsarachaf και μάλιστα χωρίς να έχουν δημιουργήσει ούτε μία φασαρία;;; Χμμ.....:hmm::hmm::hmm::hmm:

Δεν νομιζω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Λολ; Τόσο εύκολα υποχωρείς; Κανονικά τώρα έπρεπε να μου πεις ότι είμαι ύποπτος. Τι διάολο, είσαι πολύ απρόβλεπτος τελικά μπερδεύτηκα :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Πολλά περίεργα συμβαίνουν! :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Λοιπον, νομιζω πως ηρθε η ωρα να αλλαξω την ψηφο μου... Δεν ξερω γιατι, αλλα τον πιστευω τον Ακριβο ρε γαμωτο!! Φαινεται αθωος και αν οντως ειναι, μπορει να μας βοηθησει πολυ κατα τη διαρκεια του παιχνιδιου...

Απο την αλλη εχω ισχυροτατες υποψιες για δυο ατομα πλεον:

Το ενα ειναι η Jellyfish, που προς το παρον δεν την εχει υποψιαστει κανενας!! Εριξε χωρις πολυ σκεψη την ψηφο της στη Μικρη Λουλου, η οποια ειχε ηδη 2 ψηφους, με τη δικαιολογια πως θελει να σταματησει να σπαμαρει... Συγνωμη κιολας, αλλα απο που ξερει η κοπελια για το σπαμ του Μαρακιου?? Αφου δεν εχει παιξει σε προηγουμενο παλερμο και αν απλα παρακολουθουσε το θεμα, δε νομιζω πως θα συγκρατουσε αυτη τη μικρη (λεμε τωρα:P) λεπτομερεια!!

Η αλλη υποπτη ειναι φυσικα η Himela!! Εχει υποπεσει στα εξης σφαλματα μεχρι στιγμης:
Ενω ηξερε πως θα την ψηφισει αππο πριν ο Εντμουντ (πρωην fantasmenos αν δεν κανω λαθος), με το που πηρε την ψηφο αρχισε να λεει τα δικα της!! Επισης η κατηγορια οτι ενω ψηφισε τη Φοιβη, εκεινη δεν του το ανταπεδωσε, γιατι προφανως ειναι δολοφονοι, εμενα μου φαινεται αβασιμη... Κατι μου λεει πως προσπαθει να μας ριξει σταχτη στα ματια!! Επισης, ενω δεν ειναι εξοικειωμενη με το διαδικτυακο παλερμο, δεν εχει κανει καμια ερωτηση και μαλιστα παιζει πολυ καλα για πρωτη φορα... Οποτε αυτο εντεινει τις υποψιες μου οτι καθοδηγειται απο τους δολοφονους!!

Λοιπον, απο καθαρο ενστικτο, αναμεσα στις δυο ψηφιζω Jellyfish για σημερα και δεν προκειται να αλλαξω την ψηφο μου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Θα κάνω λίγο σουπερ σπαμ,αλλά φρεακ και φοκε δειτε σαρβαιβορ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Η μικρη Λουλου δεν πιστευω πως ειναι δολοφονος, καθως δεν ηξερε ποσοι ειναι οι δολοφονοι και ρωτουσε το Focko!! Βεβαια μπορει και να το εκανε για να μπλοφαρει, αλλα δε νομιζω πως θα εφτανε μεχρι εκει:P...

Παίρνεις το μέρος της. Ύποπτο! :P

Γι αυτο το λογο λοιπον, ψηφιζω τον tarachaf, γιατι αν και δεν εχει χρονο οπως λεει, θα μπορουσε να σκεφετι αυτη τη μικρη λεπτομερεια και να ψηφισει οποιονδηποτε αλλο!!

Επειδη ομως ειναι αρχη ακομα και τιποτα δεν ειναι σιγουρο, η ψηφος μου μπορει να αλλαξει!!

Ο λόγος σου δεν στέκει...γιατί και εγώ που έχω χρόνο δεν την γνώριζα αυτή την λεπτομέρεια...

Πιστεύω πως πας να κουκουλώσεις την "αμέλεια" της maria_lulu που ειναι συν-δολοφόνος μαζί σου...

Λοιπον, νομιζω πως ηρθε η ωρα να αλλαξω την ψηφο μου... Δεν ξερω γιατι, αλλα τον πιστευω τον Ακριβο ρε γαμωτο!! Φαινεται αθωος και αν οντως ειναι, μπορει να μας βοηθησει πολυ κατα τη διαρκεια του παιχνιδιου...

Απο την αλλη εχω ισχυροτατες υποψιες για δυο ατομα πλεον:

Το ενα ειναι η Jellyfish, που προς το παρον δεν την εχει υποψιαστει κανενας!! Εριξε χωρις πολυ σκεψη την ψηφο της στη Μικρη Λουλου, η οποια ειχε ηδη 2 ψηφους, με τη δικαιολογια πως θελει να σταματησει να σπαμαρει... Συγνωμη κιολας, αλλα απο που ξερει η κοπελια για το σπαμ του Μαρακιου?? Αφου δεν εχει παιξει σε προηγουμενο παλερμο και αν απλα παρακολουθουσε το θεμα, δε νομιζω πως θα συγκρατουσε αυτη τη μικρη (λεμε τωρα:P) λεπτομερεια!!

Λοιπον, απο καθαρο ενστικτο, αναμεσα στις δυο ψηφιζω Jellyfish για σημερα και δεν προκειται να αλλαξω την ψηφο μου!!

Όμως όλα άλλαξαν τώρα που άλλαξες ψήφο...Αλλά και πάλι μπορούν να συνδεθούν με το εξής...Ψηφίζεις και πάλι ένα άτομο που έριξε ψήφο στην maria_lulu και πάλι προσπαθείς να την υπερασπιστείς, εμμέσως!

Γι'αυτό τον λόγο (και επειδή με έχετε μπερδέψει πολύ και όντως με την πρώτη δεν παίζει να βρούμε δολοφόνο και στην τελική ο συλλογισμός μου μπορεί να μην αγγίζει ούτε λίγο την πραγματικότητα:P) ψηφίζω τον foverfreak :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,001 μηνύματα.
Η αγαπητή Χιμέλα λες και βρίσκεται στον πλανήτη χάππυ που έχει πάντα πάρτι δεν θυμάται (ή κάνει πως δεν θυμάται) ότι ήταν προαποφασισμένο να ψηφιστεί από το τομάρι μου και τώρα αναρωτιέται γιατί. Νομίζει ότι λέω μπαρμπούτσαλα και δεν κάνω αυτό που λέω. Θα έχεις να λαμβάνεις την τιμωρία μου από εδώ και πέρα, i am watching you...

Κοίτα λοιπόν τι γίνεται: είχες προαποφασίσει να ψηφίσεις Φοίβη και μετά εμένα. Οπότε ή σου έχει κάτσει πολύ καλά αυτό κι είστε κι οι δύο δολοφόνοι οπότε σε βολεύει να ρίχνεις στάχτη στα μάτια για να σε εμπιστευτούμε, ή είσαι εσύ μόνος σου δολοφόνος και σε βολεύει να φας 2 πολίτες στη σειρά, ή είσαι πολίτης και στην έπεσα κακώς.

Μπορεί όμως να είσαι κι ο serial killer και η απειλή "i am watching you" να σημαίνει οτι θα με φας πρώτη...

Για τώρα δεν πιστεύω οτι συμβαίνουν τα πρώτα 2, θα σου δώσω λίγο ακόμα την ευκαιρία να το πας παραπέρα. Δε σε ψηφίζω κι ούτε είπα ακόμα ποιον ψηφίζω.

Περιμένω τώρα μια ωραία αιτιολόγηση από χιμέλα wild boy και tcharachaf γιατί με ψηφίζουν.

Δεν είπα ποτέ οτι σε ψηφίζω. Σκέψεις έχω πει ως τώρα.

Η αλλη υποπτη ειναι φυσικα η Himela!! Εχει υποπεσει στα εξης σφαλματα μεχρι στιγμης:
Ενω ηξερε πως θα την ψηφισει αππο πριν ο Εντμουντ (πρωην fantasmenos αν δεν κανω λαθος), με το που πηρε την ψηφο αρχισε να λεει τα δικα της!! Επισης η κατηγορια οτι ενω ψηφισε τη Φοιβη, εκεινη δεν του το ανταπεδωσε, γιατι προφανως ειναι δολοφονοι, εμενα μου φαινεται αβασιμη... Κατι μου λεει πως προσπαθει να μας ριξει σταχτη στα ματια!! Επισης, ενω δεν ειναι εξοικειωμενη με το διαδικτυακο παλερμο, δεν εχει κανει καμια ερωτηση και μαλιστα παιζει πολυ καλα για πρωτη φορα... Οποτε αυτο εντεινει τις υποψιες μου οτι καθοδηγειται απο τους δολοφονους!!

Ξαναλέω για 3η φορά οτι ξέρω πώς παίζεται το παλέρμο, έχω παίξει πολύ παλέρμο irl και έχω διαβάσει και τα 3 τελευταία παλέρμο που έχετε παίξει εδώ. Στο μόνο που μπερδεύομαι είναι οι ώρες κι ο τρόπος ψηφοφορίας.

Συνεχίζω λοιπόν τις σκέψεις μου και λέω οτι κακώς ψηφίζουμε τη marialulu. Το κοριτσάκι αυτό φαγώθηκε να ξεκινήσει το παιχνίδι και, παρ' όλο που την ψηφίσανε κάποιοι λέγοντας "για να μη γράφει άσχετα ποστ" (= ψιλοκακία), δεν υπερασπίστηκε τον εαυτό της και δεν έδειξε να νοιάζεται πολύ. Αυτό σημαίνει οτι είναι πολίτης κι απλά δεν τη νοιάζει να φύγει γιατί στεναχωρήθηκε.

Ψηφίζω foreverfreak γιατί μου φαίνονται ύποπτα όλα αυτά που κάνει και λέει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ο,τι του φανει του λωλοστεφανη:P... Αλλα δε σε παρεξηγω, πρωτος γυρος ειναι ακομα, μετα θα ξεκαθαρισει το τοπιο!!
Και ναι, ειμαι 99% σιγουρος πως η Μικρη Λουλου δεν ειναι δολοφονος και δε φοβαμαι να το πω!! Θα μπορουσε βεβαια να ειναι S.K η τσιρακι, αλλα ειναι πολυ νωρις για να καταλαβει κανεις κατι τετοιο...

Οσο για το συλλογισμο μου, ναι μπορει να ειναι και τελειως ακυρος, αλλα τολμω να πω πως ειμαι απο τα ελαχιστα ατομα που εβαλαν το μυαλο τους σε σκεψη, για να ψηφισει!!

Τελος, καλλιστα θα μπορουσες να εισαι το τσιρακι μικρη μου Μαρω και επειδη πετυχα το δολοφονο που γνωριζεις,να τον υπερασπιζεσαι με νυχια και δοντια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,001 μηνύματα.
Τελος, καλλιστα θα μπορουσες να εισαι το τσιρακι μικρη μου Μαρω και επειδη πετυχα το δολοφονο που γνωριζεις,να τον υπερασπιζεσαι με νυχια και δοντια!!

Στο προηγούμενο παλέρμο που η marialulu ήταν πολίτης φαγώθηκε να σας πείσει να μην τη βγάλετε, και τώρα που (όπως λες) είναι ο δολοφόνος δεν είπε ούτε μια κουβέντα που την ψήφισαν τόσοι;;; Βγάζει νόημα;

Ενισχύεις τις υποψίες μου με αυτό που κάνεις τώρα, πας να αποπροσανατολίσεις τις υποψίες από πάνω σου βγάζοντας τη Μάρω τσιράκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Στο προηγούμενο παλέρμο που η marialulu ήταν πολίτης φαγώθηκε να σας πείσει να μην τη βγάλετε, και τώρα που (όπως λες) είναι ο δολοφόνος δεν είπε ούτε μια κουβέντα που την ψήφισαν τόσοι;;; Βγάζει νόημα;

Ενισχύεις τις υποψίες μου με αυτό που κάνεις τώρα, πας να αποπροσανατολίσεις τις υποψίες από πάνω σου βγάζοντας τη Μάρω τσιράκι.
Himela ξυπνα και μην καρφωνεσαι αλλο... Αλλο η maria_lulu και αλλο η Μαρω!! Η απαντηση μου πηγαινε στην κυρια απο πανω σου:P:P... Ελεος:P!!\

Α, επισης δεν ειπα πως η maria_lulu ειναι δολοφονος, αλλα το ακριβως αντιθετο, απο την αρχη του παιχνιδιου... Ο,τι να 'ναι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
λοιπον μολις μπηκα και βλεπω γινεται ΧΑΜΟΣ!! δεν διαβασα ολα τα μυνηματα αλλα θα ψηφισω elenaki_arnea08 γιατι ηταν και στο προηγουμενο δολοφονος και γιατι με ψηφισε κ δεν το κανω για να υποστηριζω τον μωσαϊκο νομο (:P) αλλα γιατι ξερω οτι τετοιο ρολο δεν εχω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Μα άμα ήμουν το τσιράκι θα ήμουν συνασπισμένη με τους δολοφόνους...θέλοντας να τους καλύψω...και όχι να τους αποκαλύψω....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,001 μηνύματα.
Himela ξυπνα και μην καρφωνεσαι αλλο... Αλλο η maria_lulu και αλλο η Μαρω!! Η απαντηση μου πηγαινε στην κυρια απο πανω σου:P:P... Ελεος:P!!\

Α, επισης δεν ειπα πως η maria_lulu ειναι δολοφονος, αλλα το ακριβως αντιθετο, απο την αρχη του παιχνιδιου... Ο,τι να 'ναι!!

Δίκιο έχεις. Μπερδεύτηκα.

Η ψήφος μου δεν αλλάζει γιατί βλέπω οτι κάποιους τους βολεύει να φύγει ο τσαρατσάφ κι η marialulu χωρίς ουσιαστική δικαιολογία. Λυπάμαι αν κάνω λάθος. Θα δείξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top