Παλέρμο #28-The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
ποιο πανω τι εγραψα??:eek:
Όταν έγραφα την απάντηση το είχες γράψει αυτό. Οπότε δεν το διάβασα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Σε λίγο η αποκάλυψη της δολοφονίας:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
αργησατε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
:hmm:υποπτο μεν οτι δεν μιλαει ο fantasmenos αλλα αν ηταν δολοφονος δεν θα επρεπε να μας θολωσει τα νερα και να απαντησει οτι δεν ειναι:confused:?? δεν ξερω ισως και να εχετε δικιο αλλα δεν ειμαι σιγουρη για την ενοχη του...
ασε που ακομα δεν μας ειπαν ποιους θα δολοφονησουν!!!:mad:τοση αναμονη ουτε για τα λεωφορεια....:P
τεσπα δεν ξερω ακομα τι να ψηφισω θα δω σε λιγο...:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
πειτε μας....

πρεπει να βγω και περιμενω τον νεκρο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Σήμερα δεν είχαμε δολοφονία δύο ενδεχόμενα υπάρχουν...
ή τον/την έσωσε η Νοσοκόμα
ή οι δολοφόνοι κοιμήθηκαν...... και ξέχασαν να δολοφωνήσουν.

Ψηφίζετε ως τις 20:00......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
ουφ!

νομιζω το δευτερο... για αυτο αργισατε...
νομιζοντας οτι θα το στειλουν νεκρο....:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Σήμερα δεν είχαμε δολοφονία δύο ενδεχόμενα υπάρχουν...
ή τον/την έσωσε η Νοσοκόμα
ή οι δολοφόνοι κοιμήθηκαν...... και ξέχασαν να δολοφωνήσουν.

Ψηφίζετε ως τις 20:00......
ελπιζω να ειναι το 1ο γιατι αν ειναι το 2ο θα πηδηχτω απ'το παραθυρο:mad: περιμενα τοση ωρα για να μαθω ποιος αποχωρει μηπως και βρω καμια ακρη για το ποιον να ψηφισω και τωρα...κλαφτα χαραλαμπε:P
τεσπα το απογευμα δεν θα μπορω να μπω οποτε πρεπει να αποφασισω συντομα αλλα ακομα δεν ξερω:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Αν είναι το 2ο, τότε οι δολοφόνοι θα είναι κάποιοι που δεν μπήκαν σήμερα..σωστή η σκέψη μου; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Αν είναι το 2ο, τότε οι δολοφόνοι θα είναι κάποιοι που δεν μπήκαν σήμερα..σωστή η σκέψη μου; :worry:
κι εγω αυτο σκεφτηκα...μες το μυαλο μου εισαι:P
ποιος δεν μιλησε καθολου σημερα?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Σήμερα δεν είχαμε δολοφονία δύο ενδεχόμενα υπάρχουν...
ή τον/την έσωσε η Νοσοκόμα
ή οι δολοφόνοι κοιμήθηκαν...... και ξέχασαν να δολοφωνήσουν.

Ψηφίζετε ως τις 20:00......
Αν είναι το δεύτερο, τότε σίγουρα ένας από τους δολοφόνους είναι ο fantasmenos μιας και δεν έχει διαβάσει και απαντήσει στο θέμα, από τότε που άρχισε!!!:smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Τα σκοτεινά συμφέροντα με καταράστηκαν και το πισι τα έπαιξε. Για αυτό είμαι χωρίς νετ στο σπίτι και θα μπαίνω σπανιότερα. Αυτό δεν σημαίνει όμως ότι χάζεψα ούτε ότι δεν θα παίξω. Αγαπητό μου παιδί wild boy βλέπω ότι θες να με βγάλεις. Δεν ξέρω γιατί το μυαλό σου εναντιώνεται τόσο στην φυσική ροπή που έχεις να με ακούς καθι να με εμπιστεύεσαι. Ίσως να έχεις τους λόγους σου. Δεν κατάλαβα γιατί βγάλατε την Μιρτλ και ειλικρινά δεν βλέπω ένα σοβαρό λόγο για όσους την ψήφισαν. Τεσπα η ψήφος μου πάει στον jj μιας και είναι αδικαιολόγητη η απουσία του

Επίσης. ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ξέχασαν να δολοφονήσουν... ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
elenaki_arnea08
athene
Kelly:)
fantasmenos (μολις τωρα μιλησε αλλα πριν δεν ειχε βγαλει αχνα οποτε αν ηταν δολοφονος δεν θα ειχε πει ποιον να δολοφονησει οποτε μου φαινεται υποπτος)
αυτοι δε μιλησαν καθολου σημερα νομιζω αν υπαρχει και κανας αλλος συμπληρωστε το....λοιπον δεν ξερω αλλα μαλλον καποιον απο αυτους θα ψηφισω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Δε δικαιολόγησα την απουσία μου;;;:eek:

Λοιπόν, εχτες ήμουν σε ένα χωριό που κανείς δεν είχε internet στο σπίτι του και εγώ δεν είχα μονάδες να μπω από το κινητό:/:

Πιστεύω ότι οι δολοφόνοι είναι οι εξής: fantasmenos, athene, kelly :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Ευτυχώς που ήρθε το ρεύμα γιατί είχα αρχίσει να σκάω!! Απ τις 7.30 το πρωί διόρθωναν βλάβη!! Τί βλάβη ήταν αυτή τέλος των πάντων?? Ουφ! Μόλις είδα ότι δε θρηνήσαμε σήμερα!! Πάλι καλά, σώθηκε το τομάρι μας... :) ακόμη δεν αποφάσισα ποιον θα ψηφίσω, οπότε θα επανέλθω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Τώρα είδα τις μαζικές ψήφους. Πολίτες δεν είμαι κανένας χαζός να μην έμπαινα για να σας αποπροσανατολίσω. Ο wild boy από την αρχή ήθελε να με βγάλει ξυπνάτε. Αλλάζω την ψήφο σε wild boy. H προσπάθεια του να με βγάλει είναι προφανής από την αρχή του παιχνιδιού και ως ένα σημείο αδιανόητη. Θα ξαναμπώ το βράδυ δεν έχω χρόνο να υπερασπιστώ τον εαυτό μου, μέχρι τότε ελπίζω να συνέλθετε και να αλλάξετε την ψήφο. Αν όχι θα έχετε κάνει ένα τεράστιο λάθος trust me.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Δε δικαιολόγησα την απουσία μου;;;:eek:

Λοιπόν, εχτες ήμουν σε ένα χωριό που κανείς δεν είχε internet στο σπίτι του και εγώ δεν είχα μονάδες να μπω από το κινητό:/:

Πιστεύω ότι οι δολοφόνοι είναι οι εξής: fantasmenos, athene, kelly :)

Μίστερ είσαι μεγάλος ντεντέκτιβ. Μας ανακάλυψες όλους. Τεσπα σιγια όταν πέσει η νύχτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
μολις ειπα ποιοι δεν μπηκαν και δεν μιλησαν τσουπ! εμφανιστηκαν...υποπτο και ολοι πια προβλημα με το νετ...τι ειναι καμια επιδημεια??!!:sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
μολις ειπα ποιοι δεν μπηκαν και δεν μιλησαν τσουπ! εμφανιστηκαν...υποπτο και ολοι πια προβλημα με το νετ...τι ειναι καμια επιδημεια??!!:sly:

όντως! :hmm::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top