Παλέρμο #28-The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
rascal_gd ΕΣΥ μιλάς πολύ!!!σου φαίνεσαι ύποπτη??:P:P:P:P:P..εμ........τι να ψηφίσω??

πάρτε μια ψήφο στο fantasmeno ΄και βλέπουμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Μytle φεύγεις μπορείς να πεις τα τελευταία σου λόγια οι δολοφόνοι να στείλουν ως και τις 12 αύριο τον δολοφονημένο το ίδιο και η νοσοκόμα... αυτόν που θα σώσει.

9/9/2010
Λίστα για Παλέρμο #28


  1. Κλεοπάτρα :
  2. z0itCa:
  3. fantasmenos
  4. marialuluf:
  5. tsarachaf:
  6. elenaki_arnea08:
  7. Wild_boy:
  8. jj!
  9. CiNeFiL:
  10. athene
  11. foreverfreak:
  12. JaneWin:
  13. rascal_gd
  14. Kelly:)

ψήφοι:


απουσίες
jj;

αποχωρήσεις:
Myrtle: (άγνωστη ιδιότητα)
Αύριο Τετάρτη δεν θα μάθετε καμία ιδιότητα, έτσι για να σκάσετε. :P
Πέμπτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.

Σημείωση: Αν δείτε κάποιο λάθος ενημερώστε


Νομίζω ότι και ο fantasmenos έχει μία απουσία αγαπητέ κύριε Φόκε!:redface:

Κάτι που για εμένα είναι πολύ πολύ παράξενο!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
και η κελλυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
9/9/2010
Λίστα για Παλέρμο #28


  1. Κλεοπάτρα :
  2. z0itCa:
  3. fantasmenos
  4. marialuluf:
  5. tsarachaf:
  6. elenaki_arnea08:
  7. Wild_boy: fantasmenos
  8. jj!
  9. CiNeFiL:
  10. athene
  11. foreverfreak:
  12. JaneWin:
  13. rascal_gd
  14. Kelly:)

ψήφοι:
1 fantasmenos

απουσίες
1 jj;
1 fantasmenos
1 kelly:)

αποχωρήσεις:
Myrtle: (άγνωστη ιδιότητα)

Πέμπτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.

Σημείωση: Αν δείτε κάποιο λάθος ενημερώστε

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
2 τζιτζι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Με φάγατε μπαμπέσικα άτιμοι...! :knife: Με τη σφαίρα στην καρδιά, λοιπόν, σας αποχαιρετώ... :bye:

Ζωή σε σας! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Οπως γινεται σχεδον παντα, πηγατε και βγαλατε το μονο ατομο που προσπαθησε να τεκμηριωσει την ψηφο του... Μεγαλο λαθος κατα την αποψη μου:(!! Πιστευω πως αν ηταν ενοχη, δε θα ειχε τοσο ενεργη συμμετοχη απο τον πρωτο γυρο... Τεσπα, παμε παρακατω τωρα!! Την ψηφο μου δε θα τη δωσω ακομα, θα περιμενω να δω μηπως υπαρξει καμια υποπτη κινηση...

Off: Επιτελους τελειωσε το μαρτυριο μου:)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Οπως γινεται σχεδον παντα, πηγατε και βγαλατε το μονο ατομο που προσπαθησε να τεκμηριωσει την ψηφο του... Μεγαλο λαθος κατα την αποψη μου:(!! Πιστευω πως αν ηταν ενοχη, δε θα ειχε τοσο ενεργη συμμετοχη απο τον πρωτο γυρο... Τεσπα, παμε παρακατω τωρα!! Την ψηφο μου δε θα τη δωσω ακομα, θα περιμενω να δω μηπως υπαρξει καμια υποπτη κινηση...

Off: Επιτελους τελειωσε το μαρτυριο μου:)!!

Με αδικείς! Δεν τεκμηρίωσα εγώ την άποψή μου?:/:

Νομίζω η δική μου ψήφος θα κινηθεί σε άλλα επίπεδα.
Οι απουσίες του jj και του fantasmenou μου φαίνονται ιδιαίτερα περίεργες γιατί ο μεν πρώτος όπως διαπιστώσαμε όλοι νομίζω έχει μεγάλο ενθουσιασμό για το παιχνίδι, ο δε δεύτερος δεν νομίζω να έχει λείψει ποτέ από Παλέρμο σε θέμα απουσίας....
Μπορεί από την άλλη να είναι ένας απλός πολίτης και να μην τον ενθουσίασε ο ρόλος του!:P
Αλλά αυτό θα σκεφτόταν να κάνει ένας δολοφόνος για ξεκάρφωμα! Σωστά?:hmm:

ΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ τα 'χω παίξει από το διάβασμα, μην με παρεξηγείτε!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
εγω θα κατσω να μεχρι αυριο τι θα γινει ισως και μετα την δολοφονια (αμα υπαρχω) ακομα ειναι πολυ νωρις και σχεδον ολοι δεν μιλουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
rascal_gd ΕΣΥ μιλάς πολύ!!!σου φαίνεσαι ύποπτη??:P:P:P:P:P..εμ........τι να ψηφίσω??

πάρτε μια ψήφο στο fantasmeno ΄και βλέπουμε..
Παλι??:confused:
Πφφφ υποπτο αυτο...:worry:
Με αδικείς! Δεν τεκμηρίωσα εγώ την άποψή μου?:/:

Νομίζω η δική μου ψήφος θα κινηθεί σε άλλα επίπεδα.
Οι απουσίες του jj και του fantasmenou μου φαίνονται ιδιαίτερα περίεργες γιατί ο μεν πρώτος όπως διαπιστώσαμε όλοι νομίζω έχει μεγάλο ενθουσιασμό για το παιχνίδι, ο δε δεύτερος δεν νομίζω να έχει λείψει ποτέ από Παλέρμο σε θέμα απουσίας....
Μπορεί από την άλλη να είναι ένας απλός πολίτης και να μην τον ενθουσίασε ο ρόλος του!:P
Αλλά αυτό θα σκεφτόταν να κάνει ένας δολοφόνος για ξεκάρφωμα! Σωστά?:hmm:

ΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ τα 'χω παίξει από το διάβασμα, μην με παρεξηγείτε!:/:

οο σε αυτο για τις αποσιες συμφωνω απολυτα....:clapup:
αλλα δεν ειμαι σιγουρη για κανεναν ακομα...αφου μιλανε οι μισοι...:/:
θα ψηφησω αυριο αμα ειναι...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Πολυ καλημερα σας... Αντε ρε παιδια... Δεν ειμαι εδω να φωναζω, δεν παιζει κι η Αννα να την υποπτευομαι και το κεκρωσαμε το Παλερμο???

Αντε... Να μιλαμε λιγο να μπας και βγαλουμε καμια ακρη...

Σημερα δολοφονει και ο S.K.??

Απουσια για fantasmenos και jj!??? Παει χαλασε ο κοσμος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
αυριο δολοφονεί ο serial killer!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
rascal_gd ΕΣΥ μιλάς πολύ!!!σου φαίνεσαι ύποπτη??:P:P
Υποπτος μπορει. Υποπτη;;!!:fool: γουατ δε φακ μπρο!!!


Ωστοσο θα ψηφισω κι εγω φαντα..


..μεχρι να το αλλαξω..:P


..γιατι δεν καταλαβαινω τπτ μεχρι στιγμης.:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
9/9/2010
Λίστα για Παλέρμο #28


  1. Κλεοπάτρα :
  2. z0itCa:
  3. fantasmenos
  4. marialuluf:
  5. tsarachaf:
  6. elenaki_arnea08:
  7. Wild_boy: fantasmenos
  8. jj!
  9. CiNeFiL:
  10. athene
  11. foreverfreak:
  12. JaneWin:
  13. rascal_gd fantasmenos
  14. Kelly:)

ψήφοι:
2 fantasmenos

απουσίες
1 jj;
1 fantasmenos
1 kelly:)

αποχωρήσεις:
Myrtle: (άγνωστη ιδιότητα)

Πέμπτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.

Σημείωση: Αν δείτε κάποιο λάθος ενημερώστε

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Πολυ καλημερα σας... Αντε ρε παιδια... Δεν ειμαι εδω να φωναζω, δεν παιζει κι η Αννα να την υποπτευομαι και το κεκρωσαμε το Παλερμο???

Αντε... Να μιλαμε λιγο να μπας και βγαλουμε καμια ακρη...

Σημερα δολοφονει και ο S.K.??

Απουσια για fantasmenos και jj!??? Παει χαλασε ο κοσμος....
Μου φαίνεσαι ύποπτος εδώ:hmm: Ωστόσο δε θα σε ψηφίσω:worry:

:lol:Γίνονται και θαύματα:P:lol:

Ψηφίζω κι εγώ fantasmenos:pfff:

Στις απουσίες, γιατί έχω ερωτηματικό και όχι θαυμαστικό;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
ψηφιζω και εγω fantasmenos:!

δεν μιλαει καθολου οπως αλλα παλερμο...
κατι περιεργο υπαρχει...:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
ψηφίζω και εγώ fantasmenos

σήμερα έγινε δολοφονία; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
ναι, αλλα ακομα να μαθουμε... αυριο 2 δολοφονιες...:mad:

σημερα εχουμε αποκαλυψη μνρ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
σήμερα έγινε δολοφονία; :worry:
Μάλλον ναι, αλλά δεν ανακοίνωσαν τίποτα ακόμη:/:

Σήμερα μαθαίνουμε την ταυτότητα του αποχωρούντα;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
ποιο πανω τι εγραψα??:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top