Σαν την μύγα μέσα στο γάλα....

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
+ Κάνεις ότι μπορείς για να τους σπάσεις τα νεύρα γιατί είσαι κακός άνθρωπος.

Πάντα.
Από κοριτσάκι υπήρξα γλωσσού και κακίστρω.:|
Όταν όλες λένε το μακρύ τους και το κοντό τους περί εμφάνισης εγώ σκέφτομαι πόσες ώρες μάθημα έχω τη Δευτέρα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Πάντα.
Από κοριτσάκι υπήρξα γλωσσού και κακίστρω.:|
Όταν όλες λένε το μακρύ τους και το κοντό τους περί εμφάνισης εγώ σκέφτομαι πόσες ώρες μάθημα έχω τη Δευτέρα.:P

Σήκωνε το φρύδι με σνομπ τρόπο. Τους εκνευρίζει περισσότερο.
Απλά πρόσεχε μη σου μείνει, το έχω πάθει, για αυτό στο λέω. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Just a sweetie!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marguerite des près αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Story of my life :-P σχεδόν παντού κ πάντα :-P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Αύγουστο μήνα στη παραλία, όλοι μαυρισμένοι με σοκολατένιο χρώμα κι εσύ άσπρη.
Βέβαια σ' αυτή τη περίπτωση είσαι το γάλα και όχι η μύγα. :redface:

Story of my life too.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Αύγουστο μήνα στη παραλία, όλοι μαυρισμένοι με σοκολατένιο χρώμα κι εσύ άσπρη.
Βέβαια σ' αυτή τη περίπτωση είσαι το γάλα και όχι η μύγα. :redface:

α πες τα :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phneloph !!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πηνελοπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Οταν παω καπου και ολοι ειναι στην τριχα και εγω εγω ειμαι με το τζινακι μου κτλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Σε ενα γκοθαδικο. Ανεπαναληπτη η στιγμη! Πλακα ειχε! :D
E η παρεα που χαμε παει, μου χε πει βαλε μαυρα. Μαυρα εβαλα η καημενη, μαυρα παπουτσια, μαυρη μπλουζα και smokey eyes. Δεν ταιριαζα ομως με τιποτα :P


Όταν όλοι ακούνε rihanna και Πάολα κι εγώ ακούω Σαββόπουλο, Χατζηδάκη, Laura Pausini και Eros Ramazzoti... Και αντε να μην φας δούλεμα μετά... :/:

Η επιλογη της μουσικης ειναι πραγματι θεμα!! Ειδικα αμα βαριεσαι κιολας εκει.... Λες τωρα που ηρθα? Τι κανω εγω εδω μεσα? Που παμε ανθρωποι??:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

NastStorm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η NastStorm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 334 μηνύματα.
Όταν όλο το σχολείο και όλη η παρέα μου έχουν πάθει κόλλημα με την ηλεκτρονική μουσική και τις πολύχρωμες ζακέτες των adidas και εγώ είμαι η μόνη που ακούω metal και πολύχρωμα ρούχα δεν βάζω ποτέ......

Κυριολεκτικά σαν τη μύγα μες το γάλα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηματολάγνος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νηματολάγνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Σας έχει τύχει να νιώσετε κυριολεκτικά σαν την μύγα μέσα στο γάλα;

Σε μια ιστοκοινότητα που όλα τα μέλη ήταν σταλινόπληκτα και σε πρόσβαλαν κιόλας άμα εσύ δεν ήσουν κομμούνι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Κάθε μέρα στη σχολή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top