Ποιος είναι ο χειρότερός σας φόβος;

smart_girl..

Νεοφερμένος

Η smart_girl.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Γρεβενά (Γρεβενά). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Καποιες φορες εχουμε φοβιες,ανασφαλειες,που μας απασχολουν ο καθενας εχει κατι που τον τρομαζει και μονο η σκεψη να του συμβει..Αλλος περισσοτερο και αλλος λιγοτερο.Εσεις εχετε;Και αν ναι ποια ειναι αυτη;Επηρεαζει την καθημερινοτητα σας;
Περιμενω απαντησεις:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Όλοι έχουν φοβίες. Εγώ φοβάμαι πολύ τη θάλασσα κ τα ασανσέρ παλαιού τύπου. Η καθημερινότητά μου δεν επηρεάζεται θα έλεγα. Όσον αφορά τα μπάνια στη θάλασσα πάω μέχρι εκεί που δεν θα πανικοβληθώ (με κύμα αποκλείεται βέβαια να μπω). Τώρα για τα ασανσέρ βλέπω κ κρίνω...Αν δεν μ'αρέσει θα ανέβω τους ορόφους με τα πόδοα ακόμα κ αν είναι κ 10!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελεύθερο πνεύμα

Νεοφερμένος

Η μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
H μοναξια!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Ο θάνατος αγαπημένου ανθρώπου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κaτε_αlx

Πολύ δραστήριο μέλος

Η κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,545 μηνύματα.
η προδοσία..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Ο φραπές με ζάχαρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smart_girl..

Νεοφερμένος

Η smart_girl.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Γρεβενά (Γρεβενά). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
κατε με η μοναξια και το κενο που νιωθεις ειναι απο τους χειροτερους φοβους μου η να μεινω μονη μου χωρις ατομα διπλα μου..και απο τα χειροτερα συναισθηματα..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

steve391242

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 146 μηνύματα.
Τα πτωματα,τον πονο γιατι ξερω οτι ειμαι κλαψιαρης και δεν αντεχω το παραμικρο,και εννοειται το χειροτερο να μην υπαρχουν στη ζωη μου τα αγαπημενα μου ατομα..χωρις αυτα απλα :knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Τα βασανιστήρια και να έχω πλήρη συναίσθηση του πόνου :'(

εκει χαλαρά λιποθυμώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Να πιανω τα τραπεζια απο κατω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
να με παίρνουν αίμα:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

steve391242

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 146 μηνύματα.
να με παίρνουν αίμα:'(

Γινε εθελοντρια!Και εγω ειχα πολυ μεγαλη φοβια με τις βελονες,αλλα απο τοτε που αρχισα να δινω το ξεπερναω σταδιακα.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
να με παίρνουν αίμα:'(

αχ ούτε κ εγώ το μπορώ αυτό:'( βλέπω σύριγγα και τρέμω:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Γινε εθελοντρια!Και εγω ειχα πολυ μεγαλη φοβια με τις βελονες,αλλα απο τοτε που αρχισα να δινω το ξεπερναω σταδιακα.. :D
το έχω σκεφτεί για όταν γίνω 18 να γίνω αλλά μόνο στην ιδέα φοβάμαι :/
αχ ούτε κ εγώ το μπορώ αυτό:'( βλέπω σύριγγα και τρέμω:worry:
μια από τα ίδια..και το αστείο είναι ότι δεν φοβάμαι το αίμα καθόλου μόνο να με παίρνουν εμένα αίμα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Didonia

Νεοφερμένος

Η Υπερτατη Ελληνιδα Θεα(ΕΓΩ ΕΣΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Εγω δε φοβαμαι τίποτα ! Ειμαι ατρομητη!!! :P :P :P Aλλα με μια δεύτερη σκέψη θα ελεγα οτι φοβαμαι σε υπερβολικό σημείο τα ζωα και συγκεκριμενα τους κύωνες(σκύλους) ... τραυματικες εμπειρίες! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Το αίμα,βασικά το συχαίνομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Φοβάμαι υπερβολικά τα φίδια γιατί μια μέρα παραλίγω να με τσιμπήσει ένα...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos45

Νεοφερμένος

Ο stefanos45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
τον ΑΝΘΡΩΠΟ φυσικα... ειναι ικανος για τα παντα, πουλαει και τη ψυχη του. Μπορει να σε καταστρεψει σε μια στιγμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
να με παίρνουν αίμα:'(
[off]Για την ακριβεια δεν φοβαμαι να μου περνουν αιμα...αλλα το ποναω το αιμα μου....δεν μου αρεσει να νοιωθω οτι μου το περνουν...(παντα με την καλη εννοια!!!)...γενικα αν εχω πληγη,η ματωσει η μυτη μου μπορω να ασχολουμε/κοιταω με τις ωρες μεχρι να σταματησει!!!!Ασε που με αηδιαζει για καποιο περιεργο λογω η σκεψη/ιδεα οτι κυλαει μέσα μου....:mpliaks:
[on]Εγω φοβαμαι την ιδεα και μονο της απωλειας.....σε οποιοδηποτε επιπεδο...ειτε δηλαδη καποιος φυγει μακρια ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ειτε αν πεθάνει....:cry_x:!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iratus

Δραστήριο μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Οι άνθρωποι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top