Τι θα έκανες αν....

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
γιατί... μπορείς να νιώθεις και κάπως αλλιώς? :hmm: ( :P )

θα έβρισκα κάποιον να τον "πρήξω" με την μοναξια μου (υπάρχει κανεις εθελοντής σήμερα να τον πρήξω? :P)


τι θα έκανες αν είχε μείνει μονο μια μπουκια απ την αγαπημένη σου σοκολάτα και στη ζητούσε ο/η αγαπημενος/η σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Σίγουρα θα του την έδινα...!


Τι θα έκανες αν το αυτοκίνητο σου πάθαινε βλάβη στο πουθενά και σου τελείωνε και η μπαταρία στο κινητό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Θα'χα το ξανθό μωρό στη θέση του συνοδηγού και σε όλη τη διαδρομή θα μας παραμόνευε ο Κινγκ Κονγκ και θα του τη παζάρευα με αντάλλαγμα να μπήξει καμιά φωνή να μας βρούν στις σκοτεινές ραχούλες μαμώ τη μπαταρία μου μαμώ!

Θα διανυκτέρευα στο τουτού κάνοντας βουκολικό σέξ εις τας εξοχάς, βεβαίως βεβαίως...

Αν ήμουν μόνος θα σφύριζα κλέφτικα...




Τί θα'κανες για 200.000 γιούροζ ?

Κάντα 500...μή κάνουμε τσιγκουνιές στα ανέλπιστα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Λίγα είναι, κράτα τα! :P

Τι θα έκανες αν έβρισκες έναν εξωγήινο στην αυλή σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Εκτός του ότι θα χεζόμουν πάνω μου; :P
Αν είχα την ώρα, τα κότσια κτλ θα έτρεχα για την ψηφιακή μου μηχανή (ή έστω, θα τον έβγαζα με το κινητό μου)

Τι θα έκανες αν έβρισκες εκείνα τα 500.000 γιούροζ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Θα'κρυβα το καημό της αδεκαρίας μου στης μοναξιάς τη λύπη και θα κέρναγα τους "πεθαμένους"...


Τι θα έκανες αν ερχόταν εξωγήινος και σου ζητούσε δανεικά τα μισά για να μη σε απαγάγει ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
:hehe: (o avaptistos "κεντάει ως συνήθως!)

Γιατί να μη με απαγάγει να με πάει στον πλανήτη του, να του κλέψω την τεχνολογία και να γίνω εκατομμυριούχος; :hmm:

Τι θα έκανες αν κέρδιζες 500 γιουροζ και ανακάλυπτες πως ήταν πλαστά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Φεγγάρω:
(o avaptistos "κεντάει ως συνήθως!)

No, i am not kenting...

Υφαντογητέματα κάνω μόνο και σ'αυτά το βελονάκι δεν υπακούει τις ροπές των δαχτύλων και πάει ίσια...για αυτό το λένε και κοπανέλι επειδή κεντάει ο κόπανος ! (τότε τι να πούμε και για σας miss proud member forum και περιχώρων ?)

Επειδή είμαι οκνηρός από τη φύση μου και βαριέμαι να ψαχουλεύω, έχει υπάρξει θέμα που να'βγαλες στη φόρα και να μην υπερέβη τις 500-600 απαντήσεις?

Νομίζω, πως πρέπει κάποιοι να λάβουν σοβαρά υπόψη να σε χρίσουν super dooper adminomoderator...(ρίχνω αβλεπί τη ψήφο μου με τη δαγκωτή μέθοδο!) :jumpy:


Αρχική Δημοσίευση από Φεγγάρω:
Γιατί να μη με απαγάγει να με πάει στον πλανήτη του, να του κλέψω την τεχνολογία και να γίνω εκατομμυριούχος; :hmm:

Γιατί θα πρέπει να τους κλέψεις κι ένα spacecraft για να γυρίσεις πίσω...they are not living next door Isilielomanaro...και δυστυχώς για σένα το cockpit είναι κλειδωμένο με 8 digit-code number και επιπλέον έχει και ανιχνευτή φωνής και δαχτυλικών αποτυπωμάτων για χέρια τύπου χταποδόμορφου κτήνους αλα Κθούλου ..

Πολύ Λαβκραφτικές καταστάσεις...

Νόμιζες ότι μπορείς να ξεφύγεις τόσο εύκολα? :bleh:

Πόσο πιο όμορφα και εύκολα δείχνουν όλα υπό το φώς του φεγγαριού, ε ?

Άσε που οι μετωρίτες στιφάδο που τρώνε ελλείψη ατμοσφαιρούλας, ε δε τρώγονται φεγγάρω μου...!



Αρχική Δημοσίευση από Φεγγάρω:
Τι θα έκανες αν κέρδιζες 500 γιουροζ και ανακάλυπτες πως ήταν πλαστά;


Θα το'παιζα Σαολίν και θα τα'παιζα στο Καζίνο φρουτάκια :) (μπανανούλες, ροδακινάκια, φραουλίτσες, μάγκο, απ'όλα τα καλά!)



:yawn: ενύσταξον..πρέπει να πώ ερώτηση τώρα ε?


Τί θα έκανες αν σου γινόταν πρόταση γάμου σε φίνο εστιατόριο και όλα τα τραπέζια, οι καρέκλες, τα μαχαιροπήρουνα και τα ανοιγμένα κρασιά κρέμονταν από τα χείλη σου για την απάντηση ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
θα απαιτούσα και το κοτρώνι στο κουτάκι του για να στολίζει το δαχτυλάκι μου .... τι με ένα δείπνο θα την βγάλει μόνο ο χλιμιντζουρας? μωρ τι μας λες.... :P




τι θα έκανες αν ένοιωθες οτι είναι πολλά τα πρέπει και ελάχιστα τα θέλω σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
θα απαιτούσα και το κοτρώνι στο κουτάκι του για να στολίζει το δαχτυλάκι μου .... τι με ένα δείπνο θα την βγάλει μόνο ο χλιμιντζουρας? μωρ τι μας λες.... :P




τι θα έκανες αν ένοιωθες οτι είναι πολλά τα πρέπει και ελάχιστα τα θέλω σου?
Θα αυξανα τα θέλω μου :P

Τι θα έκανες αν γύριζες απο τη βραδινή σου έξοδο και έβλεπες οτι μπήκαν κλέφτες και σήκωσαν ΤΑ ΠΑΝΤΑ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Επειδή θα τα έχανα θα έπαιρνα τηλ. ένα δικό μου άτομο να του τα πω και να μου δώσει καμιά ιδέα.:redface:

Τι θα έκανες αν έμενε το αμάξι σου σε ένα ερημικό ορεινό δρόμο και το κινητό δεν είχε σήμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Θα εμενα στον τοπο! :redface:

Τι θα εκανες αν επιανες τον/την καλο/η σου στα "πρασα"? :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Θα την κοιτούσα στα μάτια ώστε να πεθάνει από την ντροπή της, θα έλεγα "συγνώμη για την ενόχληση" και άντε γειά σε πρώτη φάση...

Τι θα έκανες αν μια μέρα πηγαίνοντας στην δουλειά, άκουγες φήμες περί απόλυσής σου;:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ενώ δεν θα έπαιρνα και πολύ κατάκαρδα τις φήμες.... θα κοιτούσα παράλληλα ψιλοδιακριτικά για νέα δουλειά :/:



τι θα έκανες αν είχες μαγειρέψει για δυο και ξαφνικά έσκαγαν επισκέψεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Θα έπαιρνα τηλέφωνο για delivery ;) Το μαγειρεμένο φαγητάκι μπορεί να περιμένει ως το βράδυ

Τι θα έκανες αν η δουλειά που έκανες στο word τις τελευταίες 2-3 ώρες ξαφνικά χανονταν λόγω κρασαρίσματος του υπολογιστή;;;:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Τίποτα. Το Word έχει autosave :P

Τι θα έκανες αν διαπίστωνες οτι έχεις μείνει έγκυος/έχει μείνει έγκυος η κοπέλα σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Χμμμμ, μάλλον θα πήγαινα στο γιατρό το γρηγορότερο και θα συμβουλευόμουν τη μητέρα μου...

Τι θα έκανες αν ενώ είσαι στη δουλειά/σχολή/σχολείο σου, σου σκιζόταν το παντελόνι/φούστα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Αν θεωρήσουμε ότι είναι κάτι που δεν μπορεί να καλυφθεί προσωρινώς θα ζητούσα άδεια και θα έφευγα για λίγη ώρα (να πάω να αλλάξω) ή τελείως (αν πλησίαζε anyway το σχόλασμα). Μεχρι να φύγω θα καλυπτόμουν από το μπουφάν μου :D

Τι θα έκανες αν έβλεπες ότι δεν προλαβαίνεις με τπτ να ετοιμάσεις αυτά που πρέπει εντός 2 ημερών (με νορμαλ ωράρια) και οι "αναποδιές" στη υγεία σου σε οδηγούσαν σε λιποθυμικές τάσεις [ή και λιποθυμίες] αν προσπαθούσες να υπερβείς τα νορμάλ ωράρια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Η υγεία προέχει. Θα έπαιρνα μια βεβαίωση απ' το γιατρό και θα ζητούσα παράταση.

Τι θα έκανες αν ένας εξωτερικός δίσκος, σου είχε σπασει τα νεύρα;
Άσε απαντάω μόνη μου...ΘΑ ΤΟΝ ΕΣΠΑΓΕΣ! :mad:


Οκ ηρέμησα, να και η ερώτησή σου:
Τι θα έκανες αν το φόρεμα που είχες βάλει από καιρό στο μάτι και επιτέλους είχες τα χρήματα να αγοράσεις, δεν υπήρχε πλέον στο νουμερό σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
-Τι θα έκανες αν ένας εξωτερικός δίσκος, σου είχε σπασει τα νεύρα;

Θα τον έβαζα μέσα στο tower μήπως κρυώνει και για αυτό δεν αποδίδει...


-Τι θα έκανες αν το φόρεμα που είχες βάλει από καιρό στο μάτι και επιτέλους είχες τα χρήματα να αγοράσεις, δεν υπήρχε πλέον στο νουμερό σου;


Θα φορούσα τη ψυχή μου σε ένα άλλο και με τη σειρά της η ψυχή μου θα 'ντυνε τον ουρανό σαν απλό χαμόγελο σε χείλη ή όπως χωρίζουν δυο κεράσια που ιππεύουν ένα μωρουδιακό αυτάκι!

Κι έτσι το σώμα θα ομόρφαινε το φόρεμα...



Τί θα έκανες αν συναντούσες τον Κόπερφιλντ στο δρόμο ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top