[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

leuki kataigida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 368 μηνύματα.
ενδιαφερον...καποιο καλο λιποζαν;

https://www.pharmacy4u.gr/korres-butter-stick-with-mandarin-p-10534.html#.UlHBoxD2PIU αυτο ειναι καλο; αφηνει κοκκινο χρωμα; απο ενυδατωση;ισχυει η κριτικη;

Εγώ απο korres έχω το συγκεκριμένο και είμαι πολύ ευχαριστημένη.


Ενυδατώνει αρκετά αλλά απο διάρκεια έτσι κι έτσι (βέβαια εγώ έχω εμμονή να δαγκώνω τα χείλη μου συνέχεια οπότε παίζει να φταίει κι αυτο)
Αφήνει ωστόσο πολύ όμορφα χρώμα και κάνει τα χείλη ζουμερά και λαχταριστά!Μιαμ,μιαμ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

υδωρ

Νεοφερμένος

Η Δεσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.

leuki kataigida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 368 μηνύματα.

Για τα συγκεκριμένα που παραθέτεις δεν έχω άποψη,καθώς δεν τα έχω χρησιμοποιήσει.
Τα προιόντα που χρησιμοποιώ για καθαρισμό,ενυδάτωση κλπ προσώπου είναι απο apivita και δεν τα αλλάζω με τίποτα.
Περίμενε να ακούσεις κι άλλες γνώμες και αποφασίζεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

υδωρ

Νεοφερμένος

Η Δεσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
λεει ΠΡΟΣΟΧΗ!: Σε ορισμένες απομακρυσμένες περιοχές η αποστολή με courrier είναι ακόμα αδύνατη. Σε τέτοιες περιπτώσεις η αποστολή γίνεται με το ταχυδρομείο. ωστοσο η χρεωσηη μενει ιδια ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nami

Νεοφερμένος

Η Nami αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
λεει ΠΡΟΣΟΧΗ!: Σε ορισμένες απομακρυσμένες περιοχές η αποστολή με courrier είναι ακόμα αδύνατη. Σε τέτοιες περιπτώσεις η αποστολή γίνεται με το ταχυδρομείο. ωστοσο η χρεωσηη μενει ιδια ε;

Εγώ έχω παραγγείλει και από χωριό στην επαρχία και το έφεραν κανονικά, ίσως εννοεί νησιά ή χωριά που δεν έχουν κοντά κούριερ. Δεν σε χρεώνει τίποτα παραπάνω. Το μόνο μείον σε αυτό το σάιτ είναι ότι αν είναι κάτι out of stock δε θα σου στείλουν μέιλ, θα περιμένουν να ξαναφέρουν για να σου στείλουν το δέμα. Γι αυτό καλό είναι να κοιτάς την κατάσταση παραγγελίας από το site τους.
ενδιαφερον...καποιο καλο λιποζαν;

https://www.pharmacy4u.gr/korres-butter-stick-with-mandarin-p-10534.html#.UlHBoxD2PIU αυτο ειναι καλο; αφηνει κοκκινο χρωμα; απο ενυδατωση;ισχυει η κριτικη;


Για του κορρέ το lip balm τώρα, το στικ είναι το ίδιο καλό με το βαζάκι, απλά είναι πιο εύκολο να το πετάξεις στην τσάντα σου και να το κουβαλάς μαζί, ενώ για το βαζάκι πρέπει να πλένεις τα χέρια κλπ. Και τα δύο είναι καταπληκτικά.

Καθημερινά χρησιμοποιώ το στικ το μωβ, ενώ από βαζάκι έχω το άγριο τριαντάφυλλο που είναι ένα υπέροχο τριανταφυλλί. Είναι πολύ ενυδατικά και η απόδοση του χρώματος εξαιρετική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

υδωρ

Νεοφερμένος

Η Δεσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
για το bioten γνωμη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nami

Νεοφερμένος

Η Nami αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
για το bioten γνωμη;

Τα bioten γενικά είναι καλής ποιότητας. Μία φίλη μου είχε πάρει το ντεμακιγιάζ το ροζ και την ενυδατική. Για την τιμή τους είναι καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
για το bioten γνωμη;
Και μόνο από το γεγονός ότι δεν έχει προιόντα για λιπαρές επιδερμίδες,τρώει Χ σε όλα. :P

Btw το Bioderma στο pharmasofia έχει 10 ευρώ τα 500ml. Δεν έχω δεί πουθενά τόσο χαμηλή τιμή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Εγώ απο korres έχω το συγκεκριμένο και είμαι πολύ ευχαριστημένη.



Ενυδατώνει αρκετά αλλά απο διάρκεια έτσι κι έτσι (βέβαια εγώ έχω εμμονή να δαγκώνω τα χείλη μου συνέχεια οπότε παίζει να φταίει κι αυτο)
Αφήνει ωστόσο πολύ όμορφα χρώμα και κάνει τα χείλη ζουμερά και λαχταριστά!Μιαμ,μιαμ!
Έχω ακριβώς το ίδιο και μπορώ να πω κι εγώ πως είναι υπέροχο!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Κορίτσια, ειδικά οι άνω των 30-35, τι κρέμα νύχτας προτείνετε;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Και μόνο από το γεγονός ότι δεν έχει προιόντα για λιπαρές επιδερμίδες,τρώει Χ σε όλα. :P

Btw το Bioderma στο pharmasofia έχει 10 ευρώ τα 500ml. Δεν έχω δεί πουθενά τόσο χαμηλή τιμή.
Αν έχεις λιπαρή επιδερμίδα, εξαιρετικά είναι τα προιόντα της Frezyderm! Αν τα πάρεις από ηλεκτρονικό φαρμακείο, θα τα βρείς σε μειωμένες τιμές, γιατί γενικά κοστίζουν (δυστυχώς).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nadiawow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
κοριτσια ασχετο : ειναι καμια σας που χρησιμοιποιει λακ για να τελειοποιησει/διαφοροποιησει ας πουμε το σχημα το φρυδιων;; εγω το κανω σε καθημερινη βαση ( γιατι μ βγαινουν πολυ ωραια! δηλαδη βαζω λακ στα ακρα των 2 δακτυλων μου και φτιαχνω το σχημα) αλλα σκεφτομαι μηπως δεν κανει για την τριχα..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

υδωρ

Νεοφερμένος

Η Δεσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
κανει. μου το ειχε πει αισθητικος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
κοριτσια ασχετο : ειναι καμια σας που χρησιμοιποιει λακ για να τελειοποιησει/διαφοροποιησει ας πουμε το σχημα το φρυδιων;; εγω το κανω σε καθημερινη βαση ( γιατι μ βγαινουν πολυ ωραια! δηλαδη βαζω λακ στα ακρα των 2 δακτυλων μου και φτιαχνω το σχημα) αλλα σκεφτομαι μηπως δεν κανει για την τριχα..!
Κάνεις όλα αυτά μόνο και μόνο για τα φρύδια σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

υδωρ

Νεοφερμένος

Η Δεσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Κάνεις όλα αυτά μόνο και μόνο για τα φρύδια σου;
σιγα καλε, δυο περασματα κανει,σαν να τα χτενιζει,χαιδευει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
σιγα καλε, δυο περασματα κανει,σαν να τα χτενιζει,χαιδευει
Δεν υπάρχει καν λόγος. Ας βάλει νεράκι να τα στρώσει, σιγά, φρύδια είναι αυτά.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

υδωρ

Νεοφερμένος

Η Δεσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
με τη λακ κολλανε και μενουν σταθερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Δεν είναι ανάγκη να βάζετε χημικά και στα φρύδια ρε κορίτσια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

υδωρ

Νεοφερμένος

Η Δεσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
επισης δεν ειναι αναγκη τοσα αλλα πραγματα αλλα τα κανουμε γιατι νιωθουε εμεις καλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Βασικά δεν το κατάλαβα αυτό :P Δηλαδή πως γίνεται να μην είναι σταθερά τα φρύδια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top