Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

trelomogolo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelomogolo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Thanks :) //Οντωσ και εμενα παντα ετσι μου τυχαίνει,για αλλα ρουχα παω και αλλα παιρνω..τι να πεισ ? Αλλα σιγα τα ρουχα δεν κανουν τον ανθρωπο απλωσ εκτοσ απο το να σκεπαζουν την γυμνια πρεπει να μας δινουν αυτοπεποιθηση και βγαζουν τον καλυτερο μας εαυτο ¨)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

υδωρ

Νεοφερμένος

Η Δεσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
αυτη τη περιοδο πως ντυνεστε;ειναι λιγο μπερδεμα ο καιρος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
αυτη τη περιοδο πως ντυνεστε;ειναι λιγο μπερδεμα ο καιρος.
Αν κάνει ζέστη φοράς καλοκαιρινά , αν κάνει κρύο φοράς φθινοπωρινά.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nadiawow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
δεν βρηκα παρομοιο θεμα για να θεσω την απορια μου , οποτε θα το κανω εδω.. σορρυ αν βγαινω off topic.. αλλα
Θέλω την γνώμη σας για μια αγορά που έκανα!!

πήρα ενα αθλητικο σουτιεν απ την Nike. το θεμα ειναι οτι δεν ηξερα το νουμερο μου και εκει το προσωπικο δεν ειναι ιδιαιτερα εξυπηρετικο οποτε πηρα ενα small κ ενα medium. Το small εμπαινε λιγο δυσκολο αλλα κρατουσε το στηθος μου πολυ καλα, το medium εμπαινε πιο ευκολα αλλα δεν ενιωθα την ιδια ασφαλεια με το small. Ετσι πηρα το small... εκανα βλακεια;; Πειραζει που δυσκολευομαι οταν βαζω κ το βγαζω ;
να σημειωσω οτι τα δυο σουτιεν που φορεσα δεν ηταν ιδια, γιατι πχ το πρωτο που δοκιμασα (κ ηταν κ αυτο που ηθελα να παρω) δεν υπηρχε σε medium..
το small τελικα που πηρα απλως οταν το φοραω με σφιγγει λιιιγο αλλα οχι σε βαθμο να με ενοχλει κ ολας... πφφ λετε να εκανα βλακεια;

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
δεν βρηκα παρομοιο θεμα για να θεσω την απορια μου , οποτε θα το κανω εδω.. σορρυ αν βγαινω off topic.. αλλα
Θέλω την γνώμη σας για μια αγορά που έκανα!!

πήρα ενα αθλητικο σουτιεν απ την Nike. το θεμα ειναι οτι δεν ηξερα το νουμερο μου και εκει το προσωπικο δεν ειναι ιδιαιτερα εξυπηρετικο οποτε πηρα ενα small κ ενα medium. Το small εμπαινε λιγο δυσκολο αλλα κρατουσε το στηθος μου πολυ καλα, το medium εμπαινε πιο ευκολα αλλα δεν ενιωθα την ιδια ασφαλεια με το small. Ετσι πηρα το small... εκανα βλακεια;; Πειραζει που δυσκολευομαι οταν βαζω κ το βγαζω ;
να σημειωσω οτι τα δυο σουτιεν που φορεσα δεν ηταν ιδια, γιατι πχ το πρωτο που δοκιμασα (κ ηταν κ αυτο που ηθελα να παρω) δεν υπηρχε σε medium..
το small τελικα που πηρα απλως οταν το φοραω με σφιγγει λιιιγο αλλα οχι σε βαθμο να με ενοχλει κ ολας... πφφ λετε να εκανα βλακεια;

Δεν πρέπει να μας σφίγγει το σουτιέν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
αυτη τη περιοδο πως ντυνεστε;ειναι λιγο μπερδεμα ο καιρος.
όντως.. καλοκαιρινό μπλουζάκι κι ένα ζακετάκι μαζί σίγουρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
όντως.. καλοκαιρινό μπλουζάκι κι ένα ζακετάκι μαζί σίγουρα.
Αυτό ακριβώς! :clapup:

Δεν γίνεται βγαίνεις μια ώρα κάνει ζέστη και μετά ψύχρα. Αμάν πια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
αυτη τη περιοδο πως ντυνεστε;ειναι λιγο μπερδεμα ο καιρος.

Καλοκαιρινή μπλούζα, τζην και ζακετούλα:P

Δεν θυμαμαι. Paypal μπορει να ειχε ως επιλογη, απλα ειναι που δεν εχω ξαναψωνισει ετσι.:/:
Ετσι κι αλλιως τη Δευτερα κατεβαινω Αθηνα so.....:clapup::clapup:

Καλά ψώνια τότε!:D
Γεια σας,λοιπον τι λετε για αυτο
Υπαρχει και σε μαυρο και σε πρασινο αλλα το κοκκινο μου παει λογικα ..εμενα καλο μου φαινεται,η τιμη του ειναι 36ε αλλα αμα στεφτεισ οτι θα το εχω και τωρα αλλα και ολη την ανοιξη ειναι λογικη ..απλα φοβαμαι μην ειναι του much gia ελλαδα ..so lets hear you guys...inlight me :)

Θέλω και εγώ μια τέτοια. Προτείνω μαύρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Eπομενος στοχος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • CS0652A3E908S962verde-01.jpg
    CS0652A3E908S962verde-01.jpg
    36.8 KB · Εμφανίσεις: 117

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
δεν βρηκα παρομοιο θεμα για να θεσω την απορια μου , οποτε θα το κανω εδω.. σορρυ αν βγαινω off topic.. αλλα
Θέλω την γνώμη σας για μια αγορά που έκανα!!

πήρα ενα αθλητικο σουτιεν απ την Nike. το θεμα ειναι οτι δεν ηξερα το νουμερο μου και εκει το προσωπικο δεν ειναι ιδιαιτερα εξυπηρετικο οποτε πηρα ενα small κ ενα medium. Το small εμπαινε λιγο δυσκολο αλλα κρατουσε το στηθος μου πολυ καλα, το medium εμπαινε πιο ευκολα αλλα δεν ενιωθα την ιδια ασφαλεια με το small. Ετσι πηρα το small... εκανα βλακεια;; Πειραζει που δυσκολευομαι οταν βαζω κ το βγαζω ;
να σημειωσω οτι τα δυο σουτιεν που φορεσα δεν ηταν ιδια, γιατι πχ το πρωτο που δοκιμασα (κ ηταν κ αυτο που ηθελα να παρω) δεν υπηρχε σε medium..
το small τελικα που πηρα απλως οταν το φοραω με σφιγγει λιιιγο αλλα οχι σε βαθμο να με ενοχλει κ ολας... πφφ λετε να εκανα βλακεια;


Νάντια νομίζω πως δεν πρέπει να σε σφίγγει το σουτιέν, πως πρέπει να το βάζεις και να το βγάζεις εύκολα, όμως να νιώθεις σταθερότητα. Από περιέργεια, επειδή ψάχνω κι εγώ για το γυμναστήριο, πόσο έκανε το ένα σουτιέν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nadiawow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Νάντια νομίζω πως δεν πρέπει να σε σφίγγει το σουτιέν, πως πρέπει να το βάζεις και να το βγάζεις εύκολα, όμως να νιώθεις σταθερότητα. Από περιέργεια, επειδή ψάχνω κι εγώ για το γυμναστήριο, πόσο έκανε το ένα σουτιέν?

ε κοιταξε βασικα το δικο μ ειναι nike κ οτ πηρα 29,90 (τσιμπημενη τιμη αλλα ειναι πολυ καλο) , εχω δει και στα oysho με 15, 17 ευρω αλλα τα δοκιμασα κ καμια σχεση με αυτο της nike . βεβαια εγω ειμαι κ μικροσωμη και δεν εβρισκα ευκολα το νουμερο για αυτο της oysho δεν με καλυπτε (το small ηταν πολυ μικρο και το medium πολυ μεγαλο). Η φιλη μου που ασχολειται με αθλητισμο πολλα χρονια και ξερει αρκετα πραγματα και ειναι απολυτα ευχαριστημενη με αυτα απ το oysho... οπως κ να χει βλεπεις υπαρχουν διαφορες τιμες.. Συμβουλη απο μενα.. να πας να τα δεις και να μην μεινεις στην τιμη.. Για παραδειμα μην επιλεξεις το ακριβοτερο γιατι ακριβως ειναι ακριβοτερο αρα καλυτερο.. αυτο δεν συμβαινει παντα. Πηγενε δοκιμασε και αμα νιωθεις 100% σιγουρη οτι σου κανει παρτο ειτε ειναι 30 ειτε ειναι 15 ευρω..




οσον αφορα το δικο μου εβγαλα καταλαθως την ετικετα οποτε θελω δεν θελω το κραταω.. νταξει παιδευομαι απλως λιγο οταν το βγαζω βαζω, αλλα οταν τρεχω πχ νιωθω πολυ ασφαλεια φορωντας το
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alonel

Νεοφερμένος

Η alonel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 84 μηνύματα.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
πολυ ομορφα.ποσο εχουν;
300...περιμενω καμια εκπτωση 50% οποτε κατι γινεται.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alonel

Νεοφερμένος

Η alonel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
300...περιμενω καμια εκπτωση 50% οποτε κατι γινεται.:P
πανακριβα καλε.και 150 πολλα ειναι στις μερες μας:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
πανακριβα καλε.και 150 πολλα ειναι στις μερες μας:P
E απ το να παρω απ τα Pull n Bear με 50 και να χαλασουν σε 2 μηνες, οπερ εχει συμβει, προτιμω να το τσουξω λιγο παραπανω και να παρω κατι που πραγματικα μου αρεσει και θα κρατησει.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alonel

Νεοφερμένος

Η alonel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
εχεις δικιο σε αυτο που λες αλλα πηγαινε και στα φακτορη αουτλετ που εχει πιο φθηνες τιμες ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Annabelle

Νεοφερμένος

Η Anna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aba

Τιμώμενο Μέλος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,255 μηνύματα.
Καλημέρες! Βλέπω κάτι φουστίτσες ψηλόμεσες κλος (έτσι δεν λέγονται; ) και κάτι σορτσάκια φαρδιά κάτω με μποτάκι και πάρα πολύ μου αρέσουν... Έχετε καμιά ιδέα πού θα βρω; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Annabelle

Νεοφερμένος

Η Anna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Καλημέρες! Βλέπω κάτι φουστίτσες ψηλόμεσες κλος (έτσι δεν λέγονται; ) και κάτι σορτσάκια φαρδιά κάτω με μποτάκι και πάρα πολύ μου αρέσουν... Έχετε καμιά ιδέα πού θα βρω; :)

Εγώ από bershka πήρα τη φούστα αλλά έχει αρκετό καιρό (έλα πάρε τη δικιά μου δε τη θέλω χαχχαχχα :P)
Τώρα για σορτσάκι δε ξέρω, έχω την εντύπωση πως είχαν στα Ζara αλλά δεν ορκίζομαι κιόλας. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Εγώ ψάχνω παλτό ΜΑΛΛΙΝΟ (τουλάχιστον 70%), ημίπαλτο μάλλον, μαύρο ή σκούρο γκρι, και δε βρίσκω... Έχετε κάτι υπόψη;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top