Το νυφικό των ονείρων σας....

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Είχε κανένα ωραίο? Οι τιμές που μας λες είναι για αγορά ή ενοικίαση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Επειδή είναι bazaar είναι μόνο για αγορά.
Είχε πάρα πολλά και ωραία σχέδια. Δε βρήκαμε κάτι όμως. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.


:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.


Για εμάς που είμαστε περήφανες για το μικρο μας στήθος και τα collarbones μας. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweet11

Νεοφερμένος

Η sweet11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 48 μηνύματα.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
https://www.maribel.gr/gr/gamos_product/item/350.html

Και δεν ξαναμπαίνω στο τόπικ :P.

Tη στιγμή που το φόρεσα είπα... "this is it" :) [έτοιμη για τα όσκαρ ένα πράγμα :p]

άντε και στα δικά σας οι λεύτερες :)


*special thanks to Gilda που (μας) βρήκε το μαγαζί :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Μπράβο, είναι από τα ωραιότερα που έχω δει.
Σικ, φινετσάτο, όλα τα χει. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivicoolgirl

Νεοφερμένος

Η Vivicoolgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
χμμ κάτι τέτοιο!

Δέν ξέρω ποιός το πουλάει αλλά μου αρέσει το στυλ!:loveangel
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Αθηνά είναι τέλειο! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
χμμ κάτι τέτοιο!

Δέν ξέρω ποιός το πουλάει αλλά μου αρέσει το στυλ!:loveangel

Στον Προνόβια θα το βρεις. Από την κολεξιόν Manuel Mota
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivicoolgirl

Νεοφερμένος

Η Vivicoolgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Στον Προνόβια θα το βρεις. Από την κολεξιόν Manuel Mota
ευχαριστώ!! οχι οτι θα παντρευτώ σε λίγο καιρό αλλα ένα τέτοιο θα θελα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Εγώ παντρεύομαι, γι αυτό και οι γνώσεις.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Κορίτσια πάντως πήγα με την κουμπάρα μου για νυφικά (για εκείνη) στο Pronovias και ήταν ανάμεσα σε 2 κολεξιόν του '13 νομίζω και τα 2. Το ένα έκανε 900 και το άλλο 1.100. Τιμές ενοικίου είναι αυτές μαζί με παρανυφάκια, καλαθάκια για το ρύζι, πέπλο και ζώνη.
Αυτά τα αναφέρω γιατί λέγεται ότι είναι πανάκριβος ο συγκεκριμένος οίκος.
Εκπλαγήκαμε με τις τιμές και έκλεισε αυτό με τα 1.100 :P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Κι εγώ Ηρώ την ίδια εντύπωση είχα. Ευχαριστούμε για την πληροφορία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Κορίτσια πάντως πήγα με την κουμπάρα μου για νυφικά (για εκείνη) στο Pronovias και ήταν ανάμεσα σε 2 κολεξιόν του '13 νομίζω και τα 2. Το ένα έκανε 900 και το άλλο 1.100. Τιμές ενοικίου είναι αυτές μαζί με παρανυφάκια, καλαθάκια για το ρύζι, πέπλο και ζώνη.
Αυτά τα αναφέρω γιατί λέγεται ότι είναι πανάκριβος ο συγκεκριμένος οίκος.
Εκπλαγήκαμε με τις τιμές και έκλεισε αυτό με τα 1.100 :P

really?
Μια φίλη μου που παντρευεται κι αυτή τον Ιούνιο πήγε απο κεί με ραντεβού και μου είπε κάτι εξωφρενικές τιμές.
Οκ, δεν ξέρω τι ακριβώς κοίταζε [το μόνο hint που έχω είναι ότι της αρέσει η δαντέλα στο νυφικό :P] αλλά αυτά που κοίταζε τουλ [από την κολλεξιόν του'13] της λέγανε για 1800 ενοικίαση και πάνω από 2000 για αγορά.
Για ενοικίαση βέβαια της είπανε ότι με το 1800 θα είναι λέει πρώτη αυτή που θα το νοικιάσει, άμα δεν την πειράζει να το έχει φορέσει άλλη πρώτα είναι κάπου στα 1300?

Εγώ να πω την αλήθεια δεν πήγα στον προνόβια δεν είδα κάτι στο site που να μου έκανε κλικ, αλλά το σκεφτόμουν να περάσω κ μετά από αυτά το ..απέρριψα.

Ήμουν ανάμεσα στο adelaide από maggiescottero και αυτού που πήρα [το οποίο κέρδισε με ένα κλικ διαφορά].
Αλλά από την άλλη εγώ θέλω να είμαι σχετικώς "simple" bride, αν ήθελα πιο ...φαντεζί νυφικό τα καλύτερα τα είδα στον Constantino στην Ερμού.
Πολύ ωραία νυφικά και σε λογικές τιμές έχει και το Βεργίνα στη Νοταρά στον Πειραιά και μεγάλη ποικιλία. Είναι συμπαθέστατη και η ιδιοκτήτρια, σχεδόν στενοχωρήθηκα που δεν κατάφερα να βρω εκεί κάτι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Κι εγώ πήγα στην Βεργίνα, δίπλα από το Μαρί Μπελ. Θα σας ανεβάσω και φωτογραφία από ένα που χα βρει.
Η ιδιοκτήτρια ήταν όντως συμπαθέστατη (ποια πέτυχες την κόρη ή τη μαμά?), όμως με ενόχλησε πολύ που με πίεζε πάρα πολύ να το κλείσω. Επίσης αυτό που έκλεισα, θα ραφτεί πάνω μου και θα είμαι η πρώτη που θα το φορέσω. Αυτό που μου άρεσε στη Βεργίνα, μου ειπαν ότι θα το έδιναν σε άλλη μέχρι και μια βδομάδα πριν.
Και θυμάμαι που πηγα με τη μαμά μου, και πριν φύγω μου λέει "Πάρε τις αποφάσεις σου, γιατί εγώ θα το βάλω βιτρίνα τώρα και θα γίνει χαμός".
Ε εγώ ένιωσα τον χαμό να γίνεται την άλλη μέρα που πήγα στο Μαρί Μπελ και βρήκα το δικό μου. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
wtf
πολυς κοσμος παντρευεται

υγ. στειλτε κανα κουφετακι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πολύ ακριβά τα νυφικά, βρε παιδί μου... Επίσης αναρωτιέμαι πόσο "πέφτουν" οι τιμές στην Ελλάδα για νυφικά ξένων εταιρειών, δείτε πχ τις τιμές των Pronovias στη Γαλλία.
Είναι πανέμορφα όμως τα άτιμα, δεν τα γνώριζα καθόλου... προτιμώ τη σειρά Fashion, δείχνουν πιο μοντέρνα και.. "ευέλικτα"
Ειδικά αυτά:


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.


Είναι Πανέμορφα φορέματα, αλλά πιο πολύ για τουαλέτα μου κάνουν, παρά για νυφικά....


Εκπλαγήκαμε με τις τιμές και έκλεισε αυτό με τα 1.100 :P

Καλά είναι! Eχω ακούσει πολύ μεγαλύτερες τιμές για ενοικίαση! Μια γνωστή μου υπήρξε πολύ τυχερή καθώς ο οίκος απ'τον οποίο διάλεξε το νυφικό της έκλεινε και αγόρασε το νυφικό τύπου φόρεμα-τουαλέτα όπως το παραπάνω στα 800. Οποτε της έμεινε και μπορεί να το κάνει ο,τι θέλει. Απο επίσημα ένδυμα μακρύ ως επίσημο.... μίνι αμα το βαρεθεί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Για να πάρω μια ιδέα, γιατί έχω κι αδερφή να πατρέψω...:P Θέλω να έχω "κούτελο καθαρό" που έλεγε κι ο πάππος μου ο συγχωρεμένος 8)
Εμένα πάντως δεν αντέχει τα δεσμά του γάμου η ευαίσθητη ψυχούλα μου:clapup: Είμαι απείθαρχο πνεύμα και γεροντοκόρη εκ πεποιθήσεως.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top