Γυμνισμός - Topless

Γυμνισμός - Topless
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 56)
  • Θα έκανα topless, αλλά όχι γυμνισμό.

    Ψήφοι: 9 16.1%
  • Έχω κάνει topless, αλλά όχι γυμνισμό και δεν θα ήθελα να κάνω.

    Ψήφοι: 4 7.1%
  • Έχω κάνει και topless και γυμνισμό.

    Ψήφοι: 6 10.7%
  • Δεν θα έκανα τίποτα από τα δύο.

    Ψήφοι: 18 32.1%
  • Προτιμώ να κάνω γυμνισμό όπου μπορώ.

    Ψήφοι: 15 26.8%
  • Δεν ξέρω/δεν απαντώ

    Ψήφοι: 5 8.9%

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
hint: θα είχανε εύκαιρους "καλόγερους" :P

Και οχι μονο...στηριγματα για τις εφημεριδες....τα παγουρακια με το νερο, τα γυαλια ,καπελα...1001 και μια χρησεις!!!!!:clapup: :P
Πολυεργαλειο μιλαμε ρε συ,οχι αστεια!!!!!!!!!!:whistle: ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
loooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool
:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:
Το πιασα weak:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
καλη ιδεα να ερχεσαι σε επαφη με την φυση οπως σε εκανε η μαμα σου αλλα πρεπει να μην εχεις κομπλεξ με το σωμα σου κ τους γυρω σου κ ειδικα να αγαπας το σωμα σου ετσι οπως ειναι ναι εχω κανει μπανιο σε ερημικη παραλια χωρις τιποτα κ ηταν υπεροχα αυτες παλι που φορανε αυτο το ανυπαρκτο στρινγκ κ ειναι τοπλεσ δεν μου αρεσουν καθολου απλα το κανουν για να προκαλουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
γυμνισμός με τα χίλια σε ερημική παραλία ή παραλία γυμνιστών (αν και προτιμώ τη δεύτερη, αν γίνει καμιά στραβή με βίδεα, να πέσουμε όλοι μαζί να τον πλακώσουμε στο ξύλο:P).
To πρόβλημα είναι πόση ώρα μένεις στον ήλιο...το στήθος π.χ., είναι ευαίσθητη περιοχή.


το ξέρετε βέβαια εσείς τα αγοράκια ότι απαγορεύεται ο "καλόγερος"....:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Γυμνισμό έχω κάνει....και σε ερημική παραλία και σε παραλία γυμνιστών....
Και είμαι υπέρ αυτού....σε απλές παραλίες όπου ο κόσμος κυκλοφορεί κανονικά με τα μαγιώ του δεν θα έκανα ούτε τοπλες, γιατί τότε το θεωρώ πολύ προκλητικό....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από giostau:
Πάντως η αίσθηση του να κολυμπάς γυμνός είναι απίθανη!!!


Τα είπες όλα με αυτό:)
Κι όπως ξανάπατε καλύτερα γυμνισμός σε μια ερημική παραλία γιατί γουστάρεις παρα τόπλες ή στρινγκ σε μια γεμάτη παραλία γιατί γουστάρεις να σε δουν.
Πάντως όσο αφορά το τόπλες οι τουριστες είναι ιδιαίτερα εξοικιωμένοι και σε μεγαλύτερες ηλικίες, μπορείς να δεις σε μια οικογένεια την μαμά χαλαρή να βγάζει το σουτιέν για να κάνει ηλιοθεραπεια και τον άντρα αδιάφορο να διαβάζει το βιβλίο του, απο αυτά τα δύο στοιχεία πέρα απο την φυσιογνωμία τους καταλαβαίνεις πως δεν πρόκειται για Έλληνες:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Σιγα ρε παιδια...δεν το κανουν ολες για να προκαλεσουν ή για να τις κοιταξουν...:confused:
Ψιλοτσουβαλιασμα δηλαδη....
Τι κακο εχει εαν καποια αισθανεται ομορφα με το σωμα της και την ικανοποιει περισσοτερο να κανει μπανιο τοπλες και με string;
Εχω φιλες Ιταλιδες και το τελευταιο που τους νοιαζει ειναι αυτο.
Απλουστατα ετσι τους γουσταρει, ετσι κανουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Δε μαρεσει σε παραλία γυμνιστων... χαλιεμαι να τους βλεπω και να με βλεπουν.

σε παραλια μικρη κι απομονωμενη, κι ας ειναι κι αλλοι μαζι, No prob at all.
Τελευταια φορα ηταν στα κουφονησια,περσι.
Αλλά το κάνω απο τοτε που θυμαμαι τον εαυτο μου να κανει διακοπες!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
έχω κάνει σε ερημική παραλία αλλά όχι σε παραλία γυμνιστών
είναι τελείως διαφορετική αισθηση πάντως:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Έχω κάνει γυμνισμό σε παραλία γυμνιστών αλλά δεν περνούσε ψυχή από εκεί :redface: Γιατί να θεωρείτε ταμπού να κάνεις γυμνισμό; Μήπως είναι ντροπή να έχεις γενητικά όργανα; :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από lost_in_space:
Έχω κάνει γυμνισμό σε παραλία γυμνιστών αλλά δεν περνούσε ψυχή από εκεί :redface: Γιατί να θεωρείτε ταμπού να κάνεις γυμνισμό; Μήπως είναι ντροπή να έχεις γενητικά όργανα; :/:

Ταμπού είναι να τα δείχνεις! Αλλα σε παραλία γυμνιστών ας τα δείχνει ο καθένας όσο θέλει σε άλλα μέρη είναι το θέμα να μην το κάνει, όπως δημόσιες παραλιές. Δεν είναι ότι καλύτερο να έχεις μικρά παιδιά και να βλέπεις παραδίπλα τον κάθε π@π@ρα να τα βγάζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Δε μαρεσει σε παραλία γυμνιστων... χαλιεμαι να τους βλεπω και να με βλεπουν.

σε παραλια μικρη κι απομονωμενη, κι ας ειναι κι αλλοι μαζι, No prob at all.
Τελευταια φορα ηταν στα κουφονησια,περσι.
Αλλά το κάνω απο τοτε που θυμαμαι τον εαυτο μου να κανει διακοπες!:clapup:

τελευταια φορα στο νησακι, πριν δυο μερες ακριβως :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
giovanna ενοεις οτι εσυ εισουν γυμνη και παραδιπλα μπορει να ηταν και με τα μαγιο? Εγω δεν θα το εκανα παντως γιατι και καπως ντρεπομαι και τωρα να σε βλεπουν οι γυναικες στο ασχετο που δεν τις ξερεις με το παλαμαρι εξω...δε λεει.Αν καποια φορα θα εκανα θα εκανα με παρεα που θα ειχαμε οικιοτητα μαζι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Σε τίγκα παραλία, πολύ χλωμό. Ίσως σε καμμιά εξαιρετική περίπτωση, αν είμαι στο τσακίρ κέφι κι έχω (επίσης γδυμνή) συνοδεία και δεν παίζει να υπάρχει κάνας γνωστός τριγύρω :D. Δεν το χω τολμήσει ακόμα :redface:.

Σε ψιλοάδεια παραλία, ναι :). Θυμίστε μου να μην ξαναμπώ με το μποξεράκι πάντως :P. Όταν έχει κρύο είναι καλή φάση, σουρώνει ελαφρώς το τσουτσουνάκι και είμαστε οκ. Μια φορά που ήταν κάτουρο η θάλασσα την είχα πατήσει για τα καλά, με έπιασαν τρελές τάβλες μες το νερό και άντε να βγω μετά... και περίμενα... περίμενα... στα @@ του αυτό, δεν έπεφτε με τπτ :P. Σα τη γνωστή ελληνική παρτ-ποστάλ του καλοκαιριού θα ήμουνα (στο small μέγεθος :P).

Σε παραλία γυμνιστών δεν έχω πάει (συνειδητά :P) ποτέ και δε νομίζω να πάω... ντρέπομαι, όχι που με βλέπουνε αλλά που τους βλέπω κυρίως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Μια φορά που ήταν κάτουρο η θάλασσα την είχα πατήσει για τα καλά, με έπιασαν τρελές τάβλες μες το νερό και άντε να βγω μετά... και περίμενα... περίμενα... στα @@ του αυτό, δεν έπεφτε με τπτ :P. Σα τη γνωστή ελληνική παρτ-ποστάλ του καλοκαιριού θα ήμουνα (στο small μέγεθος :P).
:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
lol weak!!!!!!!!
με το μποξερακι κι εσυ βρε πιδι μ? αχαχα! ελπιζω να ταν σκουροχρωμο τουλαχιστον :P :hmm:

Καλε ναι, με μαγιο ηταν ολοι οι ανθρωποι... απλα εγω ειχα ξεχασει το δικο μου κι ηθελα ντε και καλα να κανω μπανιο! ..ε, πολυ θελει? :P :whistle:
το πιο αβολο ηταν οτι -εννοειται- δεν ειχα ουτε πετσετα οποτε επρεπε να μεινω να με στεγνωσει ο ηλιος..
ωραιο οφθαλμολουτρο :P

:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
lol weak!!!!!!!! με το μποξερακι κι εσυ βρε πιδι μ? αχαχα! ελπιζω να ταν σκουροχρωμο τουλαχιστον :P :hmm:

ναι, πως. σύμφωνα με τις διδαχές του μέρφυ, το μποξεράκι ήταν προφανώς λευκό με μια ταξιδιάρα μελισσούλα να εμφανίζεται αραιά και που σπάζοντας τη μονοτονία, αλλά μη μπορώντας να σώσει την κατάσταση γαμώτο :P. Τέσπα, από τα λάθη μας μαθαίνουμε :D

το πιο αβολο ηταν οτι -εννοειται- δεν ειχα ουτε πετσετα οποτε επρεπε να μεινω να με στεγνωσει ο ηλιος...
ωραιο οφθαλμολουτρο :P

αν θες να μοιραστείς μέσω πιξ τις σχετικές σου εμπειρίες με τους αγαπητούς σου στεκίτες, δε νομίζω να υπάρξει θέμα λογοκρισίας εκ της διευθυντικής αρχής πάντως :teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
lol weak!!!!!!!!
με το μποξερακι κι εσυ βρε πιδι μ? αχαχα! ελπιζω να ταν σκουροχρωμο τουλαχιστον :P :hmm:

Καλε ναι, με μαγιο ηταν ολοι οι ανθρωποι... απλα εγω ειχα ξεχασει το δικο μου κι ηθελα ντε και καλα να κανω μπανιο! ..ε, πολυ θελει? :P :whistle:
το πιο αβολο ηταν οτι -εννοειται- δεν ειχα ουτε πετσετα οποτε επρεπε να μεινω να με στεγνωσει ο ηλιος..
ωραιο οφθαλμολουτρο :P

:clapup:

giovanna πότε θα πάμε για μπάνιο :P?

Πέρα απο τη πλάκα... έχω κάνει πολλές φορές. Σε εξοχικό φίλου που είναι πάνω στη παραλία και σε ελεύθερο camping.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Το να κολυμπάς γυμνός είναι απίστευτη αίσθηση απελευθέρωσης! Κι αν σκεφτεί κάνεις το ότι το νερό είναι το φυσικό μας μέρος φαίνεται πολύ λογικό να το κάνεις.:)
Εγώ προσωπικά έχω κολυμπήσει πολλές φορές γυμνή αλλά αφού μπω πρώτα στο νερό. Ντρέπομαι πολύ.:redface: Επίσης ενώ χαλαρά αντιμετωπίζω τους γυμνιστές με ενοχλεί πολύ να βλέπω άτομα να κάνουν γυμνισμό για να επιδείξουν τα προσόντα τους. Μου έχει τύχει να είμαι Αντίπαρο με τις φίλες μου και απέναντί μας 45ρης κύριος με την σύντροφό του δίπλα ο οποίος είχε ανοίξει τα πόδια και μας κοίταζε με νόημα!:mpliaks: Στην αρχή γελάς, μετά αηδιάζεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Κι αν σκεφτεί κάνεις το ότι το νερό είναι το φυσικό μας μέρος φαίνεται πολύ λογικό να το κάνεις.:)

Κάτσε, εδώ δε σε κατάλαβα! Τι εννοείς με την έννοια "το φυσικό μας μέρος";:)

απέναντί μας 45ρης κύριος με την σύντροφό του δίπλα ο οποίος είχε ανοίξει τα πόδια και μας κοίταζε με νόημα!:mpliaks: Στην αρχή γελάς, μετά αηδιάζεις!

Εκεί είναι να του πείς:

"Κλείστα μπούτια σου ρε φίλε με τις τσαπέλες και την πιπεριά, αμα θέλω να δω δράμα νοικιάζω τον Νονό και το φχαριστιέμαι".:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top