Κόκκινα..πράσινα...κίτρινα...μπλε...!!!

Αγγελική_Ήρα

Νεοφερμένος

Η Αγγελική_Ήρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Τι χρώμα πιστεύετε ότι έχει ψυχή σας...???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Πίσσα κατράμι! Η δική σας;

Άουτς ..... σκληρή αυτοκριτική ή κρίση απαισιοδοξίας; :hmm:

Πως μπορεί να ξέρει κανείς τι χρώμα έχει η ψυχή του;;;
Αν πρέπει να απαντήσω, θα έλεγα πολύχρωμη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Κιτρινόμαυρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Άουτς ..... σκληρή αυτοκριτική ή κρίση απαισιοδοξίας; :hmm:

Ούτε το 'να ούτε τ' άλλο! Απλά, ταπεινολογία της στιγμής, με ολίγη δόση ειρωνείας είν' αλήθεια, για το περιεχόμενο του θεμάτος, οπότε οφείλω να ζητήσω δημόσια συγνώμη, από την εισηγήτρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
[φιλοσοφος mode on] Νομιζω πως οι ψυχες ολων μας δεν εχουν χρωμα... Ειναι γυμνες και αγνες... Απο εκει και περα εξαρτατε απο εμας και οσα συμβενουν γυρω μας το πως θα τις ντυσουμε...! [φιλοσοφος mode off]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
[φιλοσοφος mode on] Νομιζω πως οι ψυχες ολων μας δεν εχουν χρωμα... Ειναι γυμνες και αγνες... Απο εκει και περα εξαρτατε απο εμας και οσα συμβενουν γυρω μας το πως θα τις ντυσουμε...! [φιλοσοφος mode off]

Φωτεινές και ακτινοβόλες στο ξεκίνημα... Και μετά αναλαμβάνουν οι διαθέσεις, οι συνθήκες, η δική μας δύναμη να αλλάξουμε τα πράγματα... Και τα χρώματα κάνουν παρέλαση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ροζουλι συνηθως.

Μαυρο κατραμι οταν εχω τις μαυρες μου.

Ολολευκο οταν ειμαι ευτυχης, γαληνια και αγνη.:giveup:
(μηπως να ξανασκεφτω το ενδιαμεσο? ενα γκρι ας πουμε??:hmm: )

Κατακόκκινο οταν ...εχω εξαψεις.:P


Ολα τα υπολοιπα χ ρ ω μ α τ α σε διαφορες εκφανσεις της καθημερινοτητας.

Μηπως η ψυχη μου ειναι ενα ουρανιο τοξο ή... μια παλέτα με όλα τα χρώματα που μου αρεσει να ανακατεύω...??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Κιτρινόμαυρη.


ε δε θα διαφωνησω μαζι σου!!
(τα χρωματα θελω να δειξω! μη με βγαλετε οφ;):D:P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 375px-AEK_logo.svg.png
    375px-AEK_logo.svg.png
    37.9 KB · Εμφανίσεις: 124

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Εμενα ειναι το αγαπημενο χρωμα μου το μπλε σε ολες τις αποχρωσεις..οποτε προσπαθησε να μαντεψεις τι χρωμα ειναι η Ψυχη μου...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η silence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
ΡΟΖ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
μωβ,μαυρο,και ολα τα εντονα χρωματα που μου πάνε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Κιτρινόμαυρη.

ε δε θα διαφωνησω μαζι σου!!
(τα χρωματα θελω να δειξω! μη με βγαλετε οφ;):D:P )


Και' γω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • aek1tp4wh9.jpg
    aek1tp4wh9.jpg
    11.9 KB · Εμφανίσεις: 180

Ina10039

Νεοφερμένος

Η ina τη περιμενεις? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Νεάπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
τωρα η ψηχη μου ειναι ουρανιο τοξο !!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Γαλάζιο όπως τα μάτια του μωρού μου.... Είναι άλλωστε η ψυχή μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ina10039

Νεοφερμένος

Η ina τη περιμενεις? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Νεάπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 54 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,869 μηνύματα.
Μάλλον κάτι μεταξύ πράσινου και κόκκινου θα ήταν η ψυχή μου. Κι αυτό γιατί μόλις έκανα ένα σχετικό κουίζ με αρκετές ερωτήσεις, στη μια εκ των οποίων ταλαντευόμουν στο να διαλέξω από 5-6 επιλογές τι με τραβάει πιό πολύ, το αίμα ή η καρδιά, έτσι δοκίμασα και τις 2 επιλογές αφήνοντας τις υπόλοιπες ερωτήσεις-απαντήσεις όμως ίδιες.

Τhe result is Green. (όταν έβαλα το αίμα)
You are a person who loves physical objects, this is what makes your soul green. You value items over emotions any day. You are bound to do well in business and are a natural leader, able to make plans and ideas quickly and easily. You are the type of person who would be a good boss. You are however easily swayed by things that will end in your favour as opposed to those around you. A lot of powerful men have sat with this soul, but less women.

Τhe result is Red. (όταν έβαλα την καρδιά)
Passionate, romantic and tragic this is what makes your soul red. You value love over any other emotion and seek it more then any other soul, this is your tragedy however since you are the least likely to find it. You are drawn to dangerous people if only to find something others can't. You have a short temper but this in your mind is called being "impassioned". You attract other reds, but it is rare to find more then one in any one place at a time.

Και πιστεύω όντως ότι είμαι σαν δυο ψυχές σε μια. Απ τη μια η υλική ψύχρα, η τάση για εξουσία, η επιθυμία όλο για περισσότερα.... Από την άλλη όμως η επιθυμία για συντροφικότητα και συνήθως η τραγική κατάληξη και οι κίνδυνοι στους οποίους συχνά με βάζει αυτή η επιθυμία...

Μου αρέσω όμως, ακόμα και πρασινοκόκκινος.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
δν μας στέλνεις και μας αυτό το quiz; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
είμαι πορτοκάλι :P

Your Result: Orange

You are creative, inspirational and sometimes a little annoying. You never shy away from a challenge and indeed can be a little grating when you are enthused about something. In some circles you would be considered the odd one, but you are generally a great artist, singer, actor or talented in some aspect of the creative arts. You do however attract yellow and red souls since they enjoy your positive nature or your ability to create situations out of nothing. You are a rare soul, but a powerful soul. The one that will either sink or swim.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Mαύρη με μερικά αστέρια, είτε είναι ευτυχισμένη είτε όχι, σαν ένας χειμωνιάτικος νυχτερινός ουρανός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
η ψυχή μου δεν έχει χρώμα :pfff: . Μόνο το στομάχι χρωστικές από γλειφιτζούρια .



π.σ.
Εμενα ειναι το αγαπημενο χρωμα μου το μπλε σε ολες τις αποχρωσεις..οποτε προσπαθησε να μαντεψεις τι χρωμα ειναι η Ψυχη μου...:D


πράσινο ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top