Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,225 μέλη και 2,423,293 μηνύματα σε 75,646 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 192 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Αρχείο κουβεντούλας χωρίς θέμα

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 15:55, 24-02-07:

πάτα στην υπογραφή του και θα δεις
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,956 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 16:14, 24-02-07:

Καλησπέεεεεεεεερααααααααα

Αρχική Δημοσίευση από Giovanna
που την παιζει καλε?

Κακό πιζί
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,556 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 16:19, 24-02-07:

Πονηρο παιδι....

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,556 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 18:05, 24-02-07:

Την κανω σε λιγο παιδια! Σημερα εχω ορεξη να πιω κατι παραπανω.... Οποτε αμα αρχισω το βραδυ να γραφω λαλακιες μην παρεξηγισετε...

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,956 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 18:06, 24-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Την κανω σε λιγο παιδια! Σημερα εχω ορεξη να πιω κατι παραπανω.... Οποτε αμα αρχισω το βραδυ να γραφω λαλακιες μην παρεξηγισετε...
Να προσέχεις τότε στο δρόμο
Και μην ανησυχείς για το βράδυ, εδώ θα 'μαι να σε προσέχω

faithplus1

Διάσημο Μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 678 μηνύματα.

O faithplus1 έγραψε: στις 18:07, 24-02-07:

Ήμαρτον...Είμαι σε ένα net cafe που δεν αλλάζει η γλώσσα σε Ελληνικά. Γι' αυτό δεν ποστάρω άλλο
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γιώργος : 24-02-07 στις 18:10. Αιτία: Αθάνατα ελληνικά net cafe :p

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 18:11, 24-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από faithplus1
Ήμαρτον...Είμαι σε ένα net cafe που δεν αλλάζει η γλώσσα σε Ελληνικά. Γι' αυτό δεν ποστάρω άλλο
Μην ανησυχείς γιατρέ, καν' τη δουλειά σου

Το πολύ-πολύ να πεταχτώ μέχρι εκεί να του ρίξω κάνα μπινελίκι του υπολογιστή

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos . έγραψε: στις 18:12, 24-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από Γιωργος
Να προσέχεις τότε στο δρόμο
Και μην ανησυχείς για το βράδυ, εδώ θα 'μαι να σε προσέχω
θα εχω τους αλλους να με προσεχουν
Δεν ανυσηχουσα, αλλα τωρα ανησυχω...

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 18:14, 24-02-07:

θα εχω τους αλλους να με προσεχουν
Δεν ανυσηχουσα, αλλα τωρα ανησυχω...

Φέρε κάνα καφάσι και για μας, ωρέ!
Μην είσαι μονοφαγάς!

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos . έγραψε: στις 18:21, 24-02-07:

Σιγα μην πληρωσω εγω για να πιειτε εσεις... Εκει πους της εχουνε παει τις τιμες... Αμα ειναι ανοιχτο το περιπτερο οταν γυριζω θα σας φερω, αλλιως να προμιθευτειτε μονοι σας

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 18:24, 24-02-07:

Σιγα μην πληρωσω εγω για να πιειτε εσεις... Εκει πους της εχουνε παει τις τιμες... Αμα ειναι ανοιχτο το περιπτερο οταν γυριζω θα σας φερω, αλλιως να προμιθευτειτε μονοι σας
Να μας φέρει η underwater μπύρες απ' τη Σκοτία, που είναι και φθηνές

Αν το δει κάηκα!

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 19:07, 24-02-07:

Σπέρες

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 19:21, 24-02-07:

τωρα που μιλατε για μπυρες...............παω αν ανοιξω το ψυγειο μπας και εχει μεινει καμια Corona αλλιως θα στειλω την Μαγδα μεσα στο κρυο να παει να βρει

@Γυναικες του φορουμ - μην βαρατε

@Αδεσποτο - Σπερες!!!

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,238 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 19:48, 24-02-07:

Καλησπέρα από το σπίτι του μπαμπά μου κι από το δικό μου πισί ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ! (ναι, πήγα και το έφερα σήμερα.. )

Και το θέμα είναι πως έχω ακόμα dsl εδώ ενώ είχα ζητήσει ακύρωση τέλος Δεκέμβρη και κάποιος κυριούλης με είχε πάρει στο κουνητό μου και με είχε ενημερώσει πως η ακύρωση έγινε κατά τα μέσα Γενάρη.. Μου έστειλαν λογαριασμό επειδή τελείωσε το ετήσιο πακέτο που είχα πάρει.. κι ενώ υπό κ.σ. θα φόρτωνα, τώρα κάνω πάρτυ!

(Απορία που έφαγα φλας: Με χρέωσαν για τον μήνα από την ΗΟL. Αυτό δεν πιστεύω να σημαίνει πως θα με χρεώνει και κάθε μήνα ο ΟΤΕ πάγιο για την dsl ε; )

Palladin

Περιβόητο Μέλος

H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε: στις 20:41, 24-02-07:

βρε παιδιά, θα σκάσω, είμαι σίγουρη ότι υπάρχει κάπου ένα θέμα "Firefox themes" αλλά δεν το βρίσκω με τίποτα

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 20:43, 24-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από Palladin
βρε παιδιά, θα σκάσω, είμαι σίγουρη ότι υπάρχει κάπου ένα θέμα "Firefox themes" αλλά δεν το βρίσκω με τίποτα
"υπηρχε" ενα, το οποιο συγχωνευτηκε με αυτο εδω http://www.e-steki.com/forum/showthread.php?t=4797

Palladin

Περιβόητο Μέλος

H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε: στις 20:45, 24-02-07:

αχά, thanks

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 20:48, 24-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Καλησπέρα από το σπίτι του μπαμπά μου κι από το δικό μου πισί ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ! (ναι, πήγα και το έφερα σήμερα.. )

Και το θέμα είναι πως έχω ακόμα dsl εδώ ενώ είχα ζητήσει ακύρωση τέλος Δεκέμβρη και κάποιος κυριούλης με είχε πάρει στο κουνητό μου και με είχε ενημερώσει πως η ακύρωση έγινε κατά τα μέσα Γενάρη.. Μου έστειλαν λογαριασμό επειδή τελείωσε το ετήσιο πακέτο που είχα πάρει.. κι ενώ υπό κ.σ. θα φόρτωνα, τώρα κάνω πάρτυ!

(Απορία που έφαγα φλας: Με χρέωσαν για τον μήνα από την ΗΟL. Αυτό δεν πιστεύω να σημαίνει πως θα με χρεώνει και κάθε μήνα ο ΟΤΕ πάγιο για την dsl ε; )
Νομίζω περιλαμβάνεται στον λογαριασμό της HOL

ALEX_

Διάσημο Μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 625 μηνύματα.

O ALEX_ έγραψε: στις 20:58, 24-02-07:

Καλησπέρα παίδες!Πως πάμε?

Ετοιμάζομαι για ρεμπετάδικο να λιώσουμε στα κρασιά,όποιος θέλει έρχεται!

(Maroula_z επάλξεις θα είμαι,για που είσαι απόψε?)

maroula_z

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H maroula_z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 107 μηνύματα.

H maroula_z έγραψε: στις 20:59, 24-02-07:

Επάλξεις,ε? Λιώσιμο στο σπίτι και πολύ μου είναι!!

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    sophie_96

Βρείτε παρόμοια