Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
και εκει που καθομουν και επεζα.. ηρθε η εμπνευση και εγραψα μια ωραιοτατη φραση! Αντε να γραψω τωρα και το υπολιπο κομματι....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Kronos το τερμάτισες το CoD4;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Γιατι ποτε το αρχισα για να το τερματισω κιολας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
:worry: Τάσο; Εσύ είσαι; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω ειμαι... Δεν εχω παιξει ποτε μου Cod4... Ειμαι φανατικος του πρωτου, εχω παιξει μερικες φορες το δευτερο αλλα το 3ο και το 4ο δεν τα εχω παιξει καν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Μιλάμε για το τελευταίο, το Modern Warfare... Έχω την εντύπωση ότι το είχες αναφέρει κάποιες φορές... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μηπος λες για λιγο καιρο πριν αποχωρισω προσωρινα που ελεγα "παω να παιξω cod"; Αν ναι, στο πρωτο αναφερομουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Αχά! Ναι σε αυτό αναφερόμουν. Δεν πήγε καθόλου το μυαλό μου ότι μιλούσες για το πρώτο, μιας και έχει βγει το υπέρτατο 4 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,506 μηνύματα.
Ας φάμε...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giamen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Helloooooooo παίδες!!!!!!!!!!! Τι κάνετε????


Εγώ μόλις έφαγα το σμυρνεΐκα σουτζουκάκια απτα χεράκια μου (και το αναφέρω αυτό γιατί δεν μαγειρεύω σχεδόν ποτέ) και τελικά ήταν πολύ ωραία...μμμ...
καλή όρεξη Βαλντεράκι (τελικά είμαι πολύ καλός ανθρωπος και δεν κρατάω κακίες :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,506 μηνύματα.
καλή όρεξη Βαλντεράκι (τελικά είμαι πολύ καλός ανθρωπος και δεν κρατάω κακίες :P)

Α! Το Γιάμεν! :| Ευχαριστώ για την καλή όρεξη!:) Σε τι να κρατήσεις κακία; Στο δίκαιο; Έχω δίκιο, έχεις άδικο. Τελεία και παύλα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giamen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Α! Το Γιάμεν! :| Ευχαριστώ για την καλή όρεξη!:) Σε τι να κρατήσεις κακία; Στο δίκαιο; Έχω δίκιο, έχεις άδικο. Τελεία και παύλα.:P
Εξακολουθώ πάντως να μην σε καταλαβαίνω...:worry: πρέπει να σαι πολύ περίεργος άνθρωπος...:hmm: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,506 μηνύματα.
Εξακολουθώ πάντως να μην σε καταλαβαίνω...:worry: πρέπει να σαι πολύ περίεργος άνθρωπος...:hmm: :P

Φυσικά! Αν ήμουν κάτι το συνηθισμένο δεν θα είχα κάτι για να ξεχωρίζω και να με θυμούνται, θαυμάζουν, προσκυνούν...κλπ κλπ...:) Θα προτιμούσες να είσαι άλλος ένας κόκκος μέσα στο σωρό στην άμμο, ή το σμιλεμένο από τη θάλασσα και γυαλιστερό πετράδι επάνω στην άμμο;;) Είναι ξεκάθαρο τι προτιμώ να είμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Γεια σας!! :clapup::clapup:

Καλή όρεξη! Κι εμείς θα φάμε σε λίγο... :slourp:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giamen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Φυσικά! Αν ήμουν κάτι το συνηθισμένο δεν θα είχα κάτι για να ξεχωρίζω και να με θυμούνται, θαυμάζουν, προσκυνούν...κλπ κλπ...:) Θα προτιμούσες να είσαι άλλος ένας κόκκος μέσα στο σωρό στην άμμο, ή το σμιλεμένο από τη θάλασσα και γυαλιστερό πετράδι επάνω στην άμμο;;) Είναι ξεκάθαρο τι προτιμώ να είμαι.
Έχεις ένα point δεν μπορώ να πω..και αυτό όντως ειναι κάτι ενδιαφέρον..Καλο που δεν είσαι μετριόφρων γιατι η μετριοφροσύνη είναι για τους μέτριους!βέβαια με μένα δεν μπορείς να συγκριθείς αλλά για το επιπεδό σου είσαι ο καλύτερος!!!:P:P:P
Με περιμένουν όμως και τα φαρμακάκια μου Mr Special :P .. και στην παρούσα φάση επείγει να ασχοληθώ μαζί τους!!!
Καλή όρεξη Καλυψούλα!!Πώς περνάς στην Αίγινα??:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,506 μηνύματα.
Γεια σας!! :clapup::clapup:

Καλή όρεξη! Κι εμείς θα φάμε σε λίγο... :slourp:

Thanks Καλυψούδι μου, επίσης!:) Πως πάει το τριημεράκι;

Έχεις ένα point δεν μπορώ να πω..και αυτό όντως ειναι κάτι ενδιαφέρον..Καλο που δεν είσαι μετριόφρων γιατι η μετριοφροσύνη είναι για τους μέτριους!βέβαια με μένα δεν μπορείς να συγκριθείς αλλά για το επιπεδό σου είσαι ο καλύτερος!!!:P:P:P
Με περιμένουν όμως και τα φαρμακάκια μου Mr Special :P .. και στην παρούσα φάση επείγει να ασχοληθώ μαζί τους!!!

Δεν είπα ότι είμαι καλύτερος απ' όλους. Είπα ότι είμαι ξεχωριστός. Χωρίς βέβαια αυτό να με αποκλείει απ' το να γίνω και ο καλύτερος!;) Μπορείς να απολαύσεις λοιπόν την προσωρινή πρωτιά σου, μέχρι να μάθω τις αδυναμίες σου και να σε κατεβάσω από κει. :shifty:

I shall go as well... My karavia are waiting for me to make my day once again!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BrokenHeart

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Καλησπέρα και από μένα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Μια χαρά Βαλντεράκι μου, σ' ευχαριστώ! Αύριο πρωί γυρίζω και στρώνομαι να διαβάσω γιατί δίνω και Δευτέρα και Τρίτη! :confused::D

Πώς πάνε τα καράβια σου εσένα;; Επιπλέουν; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,506 μηνύματα.
Μια χαρά Βαλντεράκι μου, σ' ευχαριστώ! Αύριο πρωί γυρίζω και στρώνομαι να διαβάσω γιατί δίνω και Δευτέρα και Τρίτη! :confused::D

Πώς πάνε τα καράβια σου εσένα;; Επιπλέουν; :P

Την ναυτιλιακή εταιρία "Η Παναγιά μαζί σου Shipping" την έχεις ακούσει; Αυτή θέλω να με σπονσοράρει τη Δευτέρα για να γράψω καλά! :hehe:

Τα παλεύω, όμως και θα το κουμαντάρω! Το βαπόρι απ' την Περσία πιάστηκε στην Κορινθία. Από παλιά ήμασταν καλοί οι Πελοποννήσιοι με τα καράβια φαίνεται! (και με τα "χόρτα":P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giamen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Καλησπερουδιααααα σε ολους!! :clapup: και στον
ξεχωριστο Βαλντερακο
!
Σιγα σιγα θα εγκαταλειψω την αρενα ... του διαβασματος ... και θα παω να δω κανα dvd!!
Τα παλεύω, όμως και θα το κουμαντάρω! Το βαπόρι απ' την Περσία πιάστηκε στην Κορινθία. Από παλιά ήμασταν καλοί οι Πελοποννήσιοι με τα καράβια φαίνεται! (και με τα "χόρτα":P)
Μπα Πελοποννήσιος?Απο που?
αν επιτρεπεται
Θα το κουμανταρεiς μια χαρα, δεν σε φοβομαστε εσενα!:clapup::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top