Τι να φάω το βράδυ;

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εγώ γουστάρω τονοσαλάτα με λουκανικάκια, μπιρίτσα και καλό ντιβιντί με αγγαλιά τον άντρα κάνει για βραδυνό;:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Διάφορα κοψίδια, λουκάνικα, πανσέτες, μανιτάρια πλευρώτους και σουβλάκια χειροποίητα, όλα στα κάρβουνα, συνοδία πολλών πολλών βαρελιών μπύρας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Διάφορα κοψίδια, λουκάνικα, πανσέτες, μανιτάρια πλευρώτους και σουβλάκια χειροποίητα, όλα στα κάρβουνα, συνοδία πολλών πολλών βαρελιών μπύρας...


Αρεεεεε πώς φένετε ο άνθρωπος της υγειηνής διατροφής απο χιλιόμετρα..
:hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
what about σουβλάκια;;;; (ε, τι άλλο θα έλεγα εγώ);:P

μια καλή ιδέα είναι πάνω σε πίτα να βάλεις φέτα, ντομάτα, λαδάκι ριγανίτσα κ στον φούρνο για κανα 5-10λεπτο. εκτός κ αν θες κάτι πιο πλούσιο οπ'οτε προτίνω αλλαντικό, κιτρινο τυρί τριμμένο με μανιτάρια και πιπεριά!!
το κανω κ εγω πολυ ωραιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
pizza ofcourse (while watching Lost/4400/a film...etc)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
σαλατουλα...γιαουρτακια...ολα τα ωραια εχει ο μπαξες;):P:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ditr

Νεοφερμένος

Ο ditr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
πίτσα +χάμπουργκερ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
τι να φαω το βραδυ? λεω κατι για πατατες και κολοκυθακια βραστα... ευκολο και υγιεινο... λετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
ΚΑλό μου ακούγεται! Αλλά δώσε βάση στα κολοκυθάκια (ή βάλε και κανα άλλο λαχανικό, πχ καρότο) και όχι στις πατάτες, τα πολλά αμυλώδη το βράδυ δε φέρνουν και πολλά...
Και μην τα παραβράσεις και χάσουν τις βιταμίνες τους!! ;)

Λίγο λαδάκι, λίγο λεμονάκι, ρίγανη και τέλεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
α ναι, καλα που μου το θυμισες το καροτο....!
να μην τα παραβρασω και γινουν νιανια ε? δλδ ποση ωρα ειναι καλα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Mια πίτσα με μπέικον μανιτάρια πιπεριές, ή μια μακαρονάδα φούρνου με 2 παγωμένες μπύρες νομίζω είναι ότι το καλύτερο......:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
α ναι, καλα που μου το θυμισες το καροτο....!
να μην τα παραβρασω και γινουν νιανια ε? δλδ ποση ωρα ειναι καλα?

Το καρότο θέλει 6-8 λεπτά, θαρρώ... το κολοκύθι πολύυ λιγότερο... αλλά δοκίμασε να τα πηρουνίζεις ενδιάμεσα, δεν ξέρω με σιγουριά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
παντα τα πηρουνιζω... απο μαγειρικη ειμαι στοκος, που λεει και το θεματακι το αλλο!
αμα δεν πεσει πηρουνι... χαθηκαμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ok, τότε απλά παρακολούθα το! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggeliki_33

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aggeliki_33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Θα πιώ μόνο ένα ποτήρι γάλα....(θα προσπαθήσω να μην φάω κάτι)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
για το βραδυ μου αρεσει να κανω ντακάκια μικρα με παξιμαδια 7 days και λαδακι, ντοματουλα, τυρακι και ριγανιτσα.. μιαμιιιιιιιιιιιιιιι... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sleeping Beauty

Νεοφερμένος

Η Sleeping Beauty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
δν τρωω τπτ..εχει κλισει το στομαχι μου...:(:cry_x:...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
κοίτα τι ξέθαψα :P
λοιποοοοοον τώρα λόγω δίαιτας φρουτάκι

αλλά το αγαπημένο μου είναι:
σαλάτα μαρούλι,κρεμμύδι χλωρό,καλαμπόκι,κομματι τόνο ή κοτόπουλο ή και σνίτσελ ,λάδια ξύδια και τα ρέστα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Γιαούρτι με μέλι και βρώμη.
Τορτίγιας με κοτόπουλο.
Σαντουιτσάκια με σολομό.
Ε και κανένα φρούτο, αν και είναι άδικος κόπος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,000 μηνύματα.
...................

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top