Ποιός ποδοσφαιριστής σας αρέσει;

πιος ποδοσφαιριστης σας αρεσει??
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 21)

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Δεν ειναι και ασχημος..Ελπίζω να μην ειδες λάθος άτομο γιατί το google βγάζει και άλλον έναν..Αυτον δεν λες? https://www.celebrity8x10s.com/Merch...Store_Code=SCP&Category_Code=fredrik_ljunberg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Σε αυτήν δνε μου αρέσει
δεν μου αρέσουν οι ξανθοί:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Ούτε και μένα μου αρέσουν οι ξανθοί..Ανέκαθεν είχα κλίση στους μελαχρινούς..Απλως ρε συ έχει μια ανδριλα..Όμορφος δεν ειναι..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ines

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 361 μηνύματα.
ελατε τωρα!! παντως, αντε δειτε τον εσεις σε αφισα 500.000.000 τετραγωνικα μετρα και αν δεν παθετε σοκ.:whistle: ....τελος παντων απλα γραψτε μου (μη σας παιδευω κιολας!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αν δεν είναι μελαχροινός ο άντρας....

έχουμε βγει οφ τόπικ και θα τις φάμε σε λίγο:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Σαν ποδοσφαιρικη αξια;
Ροναλντινιο
Λιουντμπεργκ (κατα την γνωμη μου και πολυ ωραιος αντρας.)
Νεντβεντ
Ιμπραϊμοβιτς
ΖιΖου
και πολλοι αλλοι που τωρα δεν μου ερχονται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maraki7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Luuuuuuciano Galleeeeeeeeeeeetti!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Τζορβας!!!!αχχχχχχχχ..............:inlove::jumpy:
Ποια μανα τον γενησε αυτον!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.


volcan demirel :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Τι λέμε τώρα.... Zιζού (Zinedine Zidane) for ever!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
Τζορβας!!!!αχχχχχχχχ..............:inlove::jumpy:
Ποια μανα τον γενξσε αυτον!!!!:P

οπα....:hmm:
με συγχωρεις ο τζορβας ειναι δικος μου :P
επισης η φωτογρφια που εβαλες τον αδικει :hmm:
παρε ματι κοπελια :redface:

τι μαναρι ειναι αυτο.....:eek::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Έλιωσα μωρέ ξόφτερνό μου:P
Από τη στιγμή που ο Τζόρβας είναι ρεσερβέ...(:whistle:) προτιμώ Σαμαρά:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Έλιωσα μωρέ ξόφτερνό μου:P
Από τη στιγμή που ο Τζόρβας είναι ρεσερβέ...(:whistle:) προτιμώ Σαμαρά:D


μα εχουν βαλθει να μου τον παρουν ολες μπλιο χαχαχα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
οπα....:hmm:
με συγχωρεις ο τζορβας ειναι δικος μου :P
επισης η φωτογρφια που εβαλες τον αδικει :hmm:
παρε ματι κοπελια :redface:

τι μαναρι ειναι αυτο.....:eek::whistle:

upssssss....συγνωμη.....δεν το ηξερα...:redface:
οσο για την φοτο....τι να τον αδικει??οπου και να βγει κουκλακι ειναι....συγνωμη..παρασυρθηκααα...:whistle:

επειδη ειναι πιασμενος και ο τζορβας....ψηφιζω KAKA.....:D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimmaki

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Κακα αχχχχχχχχχχχ....και εγω Κακα ψηφιζω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Ronaldo , Kaka και Zidane (κριμα που τελειωσε η καριερα του)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Mesut Ozil 4 ever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :redface::P


Αλλά και ο Manuel Neuer δεν πάει πίσω! :P


όχι,πείτε μου...δεν είναι κουκλιά;; :P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top