Κόκκινα..πράσινα...κίτρινα...μπλε...!!!

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Η ψυχή μου δεν έχει χρώμα. Είναι ένας καθρέπτης που πάνω του καθρεπτίζονται τα χρώματα των εμπειριών μου...

Με λίγα λόγια, συμφωνώ με Κρόνο! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
η ψυχή μου δεν έχει χρώμα :pfff: . Μόνο το στομάχι χρωστικές από γλειφιτζούρια ...

Τσς, τσς...πάλι μου κάνει μαύρη τη ψυχή από αγωνία, αυτό το παιδί, με τόσα γλειφιτζούρια που καταναλώνει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Πράσινη. Μπήκε όμως στο πλυντήριο με τα χρωματιστά και πήρε σκατουλί χρώμα πρόπερσι. Εξού και το σκατόψυχος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Μοβ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lost_Prophet

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lost_Prophet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Ανοιχτό γκρι. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μελιώ

Δραστήριο μέλος

Η -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Πίσσα κατράμι! Η δική σας;
Το μαύρο δεν είναι χρώμα , είναι η απουσία του ...
οπότε μάλλον πρέπει να διαλέξεις κάτι άλλο από την παλέτα :)

Τι χρώμα πιστεύετε ότι έχει ψυχή σας...???
Όπως όλες οι ψυχές ...
Λευκό δλδ το χρώμα που περιέχει όλα τα χρώματα , αν κινήσεις το δίσκο ( ακα κύκλο )
με μεγάλη ταχύτητα βλέπεις λευκό , αν μειώσεις την ταχύτητα τότε βλέπεις τις διάφορες αποχρώσεις κι αν μείνει ακίνητος τότε η βελόνα στέκεται στο χρώμα που η διάθεση σου θέλει να σταθεί .
( ελεύθερη απόδοση = Αμέλεια )



Το σοβάρεψα ?

Ωραία λοιπόν !

Μπουρδολαχανοκυπαρισομελί τα πρωινά ....

αλλά τις νύχτες ..... ζουζουνί :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rea

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Εμενα ειναι το αγαπημενο χρωμα μου το μπλε σε ολες τις αποχρωσεις..οποτε προσπαθησε να μαντεψεις τι χρωμα ειναι η Ψυχη μου...:D
Χαχαχα!
Με κάλυψες! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BYG123

Νεοφερμένος

Ο BYG123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Μαυρο για την συχνη διαθεση μου και κιτρινο για τον θεου του πολεμου εννοειται τον ΑΡΗ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ροζ, γιατι σε ζω σε ενα ροζ συννεφακι και τα βλεπω ολα ρομαντικα και με συναισθημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Ροζ και μωβ με φουξ ανταυγιες........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Εγώ πάντως νομίζω ότι η ψυχή μου έχει χρώμα βυσσινί (παρεμπιπτόντως είναι και το αγαπημένο μου χρώμα :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top