Η ζωή μου θα ηταν τραγική χωρίς...

Η ζωή μου θα ήταν τραγική χωρίς...

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 69)
  • Κινητό

    Ψήφοι: 2 2.9%
  • Internet

    Ψήφοι: 31 44.9%
  • Tηλεόραση

    Ψήφοι: 2 2.9%
  • Ραδιόφωνο

    Ψήφοι: 5 7.2%
  • Αυτοκίνητο

    Ψήφοι: 4 5.8%
  • Άλλο...... (πείτε μας ποιο)

    Ψήφοι: 25 36.2%

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,079 μηνύματα.
Πόσο εξαρτημένοι είμαστε και από τι?:)
Για να δούμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Βασικά απο τα περισσοτερα ειμαι εξαρτημενος..Πιο μεγαλη εξαρτηση νιωθω απο το αυτοκινητο.Ειναι και η ηλικια τετοια..(αλλιως θα εβαζα το internet).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Κανένα απο αυτά δεν ειναι τραγικό να μην υπάρχουν δεν μπορώ όμως χωρίς τηλεόραση όχι γιατί βλέπω συνέχεια αλλα γιατί ειναι παρέα, φοβάμε το σκοτάδι και αυτή με βοηθάει να έχω καλή παρέα και dvd τα οποία λατρέυω.
Τα υπόλοιπα δεν μπορώ να πώ ότι θα στεναχόριθώ άν τα χάσω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bisbirikos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Αλλο.
Μουσικη.

Δεν εχω αυτοκινητο, το κινητο ωρες-ωρες το "ξεχναω", τηλεοραση μπορει να κανω και μηνες να δω, ιντερνετ το συζηταμε για εξαρτηση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,079 μηνύματα.
Αλλο.
Μουσικη.

Δεν εχω αυτοκινητο, το κινητο ωρες-ωρες το "ξεχναω", τηλεοραση μπορει να κανω και μηνες να δω, ιντερνετ το συζηταμε για εξαρτηση...
Ε οπότε ραδιόφωνο ε?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bisbirikos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 812 μηνύματα.
εχμ,
ραδιο, μπ3, στερεο, πισι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,079 μηνύματα.
εχμ,
ραδιο, μπ3, στερεο, πισι.
Βρε στο λέω επειδή έχω επιλογή ραδιόφωνο,οπότε μάλλον αυτό θα ψηφίσεις ε? :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Εγω δεν μπορω να διαλεξω.
Δεν μπορω να ζησω χωρις μουσικη. Το ιδιο και χωρις αυτοκινητο πιστευω.
Χωρις κινητο, θα αντεχα ενταξει.. Καλα χωρις τηλεοραση, κανενα προβλημα.
:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bisbirikos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Βρε στο λέω επειδή έχω επιλογή ραδιόφωνο,οπότε μάλλον αυτό θα ψηφίσεις ε? :D:D

Βρε ψηφισα αλλο.
Μουσικη.
Αν εννοεις γκατζετ, τοτε αυτα που ειπα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Κι εγώ χωρίς μουσική δεν θα μπορούσα να ζήσω,γι'αυτό ψήφισα το άλλο.

Άντε και λίγο το ιντερνετ,Σίγουρα όχι τηλεόραση της οποίας είμαι φανατικός πολέμιος!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
θα σου απαντήσω αν μου διευκρινήσεις το εξής...
όλα αυτά, δεν τα γνωρίζουμε εξ αρχής ή τα έχουμε και πρέπει να τα κόψουμε μαχαίρι ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Στην παρούσα φάση θα πω το internet. Ξοδεύω αρκετό προσωπικό χρόνο σ' αυτό - κι ευτυχώς όχι μόνο σ' αυτό. :)

Τώρα για τα άλλα:
  • Τηλεόραση: Δεν βλέπω
  • Ραδιόφωνο: Έχω online ραδιόφωνο
  • Κινητό: MSN ή Skype
  • Αυτοκίνητο: Δεν έχω
:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Internet. Έχω σοβαρότατη εξάρτηση απο αυτό (σε αρρωστημένο σημείο: Βλέπω οτι στην παρούσα φάση μου κάνει κακό μιας και πρέπει να διαβάσω και ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ παρά τις όποιες προσπάθειες να το κόψω) :( :( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Κινητό. Από εκεί εξάλλου μπαίνω στο internet:P .Πάντως αν μου χαλάσει θα σκάσωωωω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,079 μηνύματα.
θα σου απαντήσω αν μου διευκρινήσεις το εξής...
όλα αυτά, δεν τα γνωρίζουμε εξ αρχής ή τα έχουμε και πρέπει να τα κόψουμε μαχαίρι ?
Περιττή η ερώτησή σου,διάβασε το 1ο ποστ μου;) (εξαρτημένοι...άρα...:))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
φίλους. οικογένεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Από αυτά που είναι στην ψηφοφορία σίγουρα το ίντερνετ, αν και μετά από 1-2 εβδομάδες θα είχα συνηθίσει... :P

Εννοείται ότι χωρίς την οικογένεια, τον έρωτα κτλ η ζωή μου θα ήταν κυριολεκτικά ΑΔΕΙΑ! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
Τους ανθρώπους που αγαπώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mara

Πολύ δραστήριο μέλος

Η mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.
χωρις την οικογένειά μου και τις κολλητές μου...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top