Κάνετε φάρσες;

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
αχαχα :hehe: :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μεμβράνη στην λεκάνη της τουαλέτας και απο πάνω το καπάκι, το κλείνετε καλά να μην φένετε και αφήστε τους άλους να κατουρήσουν ελέυθερα:clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Εγώ προτιμώ να μην κάνω φάρσες(κακόγουστες)γιατί πού ξέρω εγώ ότι ο άλλος δε θα πάθει καρδιακή προσβολή?Τραβηγμένο μεν αλλά όλα μπορεί να συμβούν:P ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
μπααααααα...ουτε κανω ουτε μ αρεσει να μου κανουν:P
ειμαι λιγο ξενερωτη τι να κανουμε;:P:D:D:D:D(ετσι με λεει ο κολητος μου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Κι εγώ δεν πολυγουστάρω να κάνω φάρσες. Δε νομίζω οτι είναι διασκεδαστικές για κάποιον. Παλιά έκανα γιατί μου το είχε "κολλήσει" μια πρώην φίλη, πάντα σπάζαμε τα νεύρα των άλλων όμως κι έτσι αποφάσισα οτι δεν είναι καθόλου ωραίο να κάνω φάρσες στους άλλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΡΗΝΟΥΛΑ

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Γεια σας παιδια!!! :D θα ήθελα να κάνω μια φάρσα στον κολλήτο μου φίλο και έχω ξεμείνει από ιδέες! Εκείνος με πειράζει ΣΥΝΕΧΕΙΑΑΑΑ! Δε νομίζει ότι μπορώ να του κάνω πλάκα και με έχει υποτιμήσει πολύ. ΒΟΗΘΕΙΑ! έχει κανείς καμιά ιδέα? :confused::hmm::):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Στειλε εναν φιλο σου...Να κανει και καλα τον γκομενο μιας κοπελας οπου και καλα του την επεσε ενα βραδυ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΡΗΝΟΥΛΑ

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
πρωταπριλιά... ήμουν στο κέντρο του Ηρακλείου και πήγαινα βόλτα. πήρα την αδερφή μου τηλέφωνο και της είπα:
-έλα!! δεν θα μου ανοίξεις!!
-γιατί? τί έγινε?
-χτυπάω τόση ώρα το κουδούνι και δεν μου ανοίγει κανείς! περιμένω πολύ ώρα έξω.
-ααα.. έρχομαι να σου ανοίξω!
πάει στην πόρτα, την ανοίγει και κανείς δεν ήταν έξω.. μετά από λίγο με παίρνει τηλέφωνο. Το σηκώνω και της λέω "καλή πρωταπριλιά!!"
Το θυμόμαστε με την αδερφή μου και ακόμα γελάμε! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ElinakiBlouBlou

Νεοφερμένος

Η ElinakiBlouBlou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Έριξα αλάτι στον καφέ που έφτιαξε ο ξαδερφός μου στην κοπέλα του, εν γνώσει της...
μόλις τον έβαλε να δοκιμάσει τα έχασε ο καημενούλης χιχιχιχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nektariosmakris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο νεκτάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
καλα εχω κανει και εγω πολλα στη ζωη μου.α) πορτοκαλια σε πεζους στο δρομο και στην απεναντι πολυκατοικία β)στους καθηγητες μας καθε πρωταπριλια αλλαζαμε αιθουσες με το διπλανο τμημα γ)φοβερες τηλεφωνικες φαρσες οπως για παραδειγμα
-εγώ: γεια σας θα θελαμε να σας ανακοινωσουμε για τα νεα μας προφθλακτικα
-τι???
-με καινουριες γευσεις
-χαχαχαχαχχα
-με γευση τίλιο τσαι του βουνου παιδακια στη σουβλα παστιτσιο κλπ.κλπ.
και μια αλλη που ειχα κανει σε μια φιλη μου ηταν: καθομασταν στο τραπεζι και τρογαμε και της λεω οι πατατες δεν εχουν αλατι.παιρνω και εγω το αλατι βαζω λιγο στις πατατες μου και μετα το γυριζω το καπακι απο την μερια που ριχνει κανα κιλο.το παιρνει αυτη βαζει και ουπσ ολο το αλατι στις πατατες.
ακομα εχω εναν φιλο μου που κανει τρομερες πλακες.για παραδειγμα μια φορα ειχε πεταξει νερομπαλονο σε μηχανοβιο που περνουσε απο το δρομο βεβαια εγω με το φιλο μου ημασταν στο δευτερο οροφο και κρυφτηκαμε κατευθειαν ενω ο αλλος με τη μηχανη μας εψαχνε για καμια ωρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top