Τι έχει πάντα το ψυγείο σας;

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Όλοι έχουμε μερικά πράγματα που ποτέ δεν λείπουν από αυτό το πολύ ωραίο οικιακό είδος. Τι έχει ο καθένας;

Εγώ έχω πάντα:
  • γάλα
  • χυμό
  • ντομάτες
  • κάτι γλυκό
  • τυριά
  • σολωμό
  • κοτόπουλο
  • ψωμί
  • nutella
Τα άλλα τα βρίσκω.

Κι εγώ έχω νερό, αλλά εδώ στο κρύο το έχω στο δωμάτιο.:redface:

Κατάψυξη: είτε αρακά, είτε φασολάκια, παγάκια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
νερο
λαχανικα
τυρι
αλλαντικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
κρασί:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Μουσταρδα, μπουκαλια με νερο, και στανταρ παιζει κανενα μπουκαλι με ληγμενο γαλα :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
μπουκάλια νερό και διάφορα τυριά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αχ τι ωραίο θέμα! Έχω ψύχωση με τα τρόφιμα! Ο κυριότερος λόγος που μου λείπει τόοοοσο η Αμερική ήταν τα τόσα πρωτότυπα προιόντα στα supermarket της! Μπορούσα να χαζεύω για ώρες!
Τέσπα, ας πω κι εγώ, αν και αλλάζει κατα εποχές αυτό μιας και περιοδικά αλλάζουν και τα γούστα μου στο θέμα (πορώνομαι με κάτι, το τρώω συνέχεια, το βαριέμαι, πάμε γι'άλλα):
  • Κρέμα γάλακτος, μανιτάρια, τυρί τριμμένο, κρασί κόκκινο ξηρό, Bitam Culinesse (για την αγαπημένη μου μακαρονάδα αυτά)
  • Ψωμί για τόστ
  • Milner σε φέτες (μακραν νοστιμότερο απο κάθε άλλο τυρί για τόστ)
  • Κάποιο τυρί κρέμα (αυτό τον καιρό Philadelphia με ελιές) για άλλειμα σε φρυγανιές (αυτό τον καιρό Krispies)
  • Γιαπωνέζικη και κινέζικη σόγια σως (τις πίνω ακόμα και σκέτες)
  • Κάποιο είδος παγωτού
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Πρωτοτυπο θεμα!Μπραβο!;)
Το δικο μου εχει παντα...μα παντα...παγο!!!!:whistle: :worry:
Και οχι...δεν μιλαω γι' αυτον που βαζουμε στο ποτο...μιλαω για τον αλλο...:whistle:

Περαν απο αυτο ομως εχει παντα,κρασι,γαλα,καποιο ειδος τυριου,κανα φρουτο...και παγο!(Α τον ειπα και πιο πριν...:D )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Για πρωινο...;;:D:D
Αμαν με αυτό! Κολλήσατε και οι δύο εκει! :P Όχι βρε κορίτσια, σας το έχω πει, μόνο το καλοκαίρι το κάνω αυτό! Για σνάκ το έχω! Λωλ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Εμένα πάντως δεν με χαλάει καθόλου και για πρωινό το παγωτό!!!

Χμ... ειδικά, ενα μινι χωνακι με σοκολατα το πρωι ειναι σουπερ!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εμένα πάντως δεν με χαλάει καθόλου και για πρωινό το παγωτό!!!

Χμ... ειδικά, ενα μινι χωνακι με σοκολατα το πρωι ειναι σουπερ!!! :P
Πέστα βρε Φούνες! Τι ...φαγητορατσισμός είναι αυτός δηλαδή; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Πάντα μα πάντα έχει νερό, παγάκια(για το ποτό μου) και απομεινάρια φαγητού που δεν κατάφερα να τελειώσω(και μετά δεν μου κάνει κέφι να το φάω και φτιάχνω ή παραγγέλνω άλλο:redface:).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
αααα ξέχασα να γράψω σόδες... ειδικά το καλοκαίρι σε μεγάλες ποσότητες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Η σόδα πως μπορεί να επιβαρύνει τον οργανισμό σε επίπεδο θερμίδων; Έκοψα τις μπύρες και πίνω σόδες!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
χμ... σχεδόν καθόλου νομίζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
χμ... σχεδόν καθόλου νομίζω...

Αλλά έχει ανθρακικό και "φουσκώνει". Εμένα με χαλάει πολύ να πίνω σόδα και αναψυκτικά. Καμιά coca-cola στις λιγούρες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristinaki

Δραστήριο μέλος

Η xristinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Παιδαγωγός. Έχει γράψει 709 μηνύματα.
Tυρι
αυγα
φιλαδελφεια
κοτοπουλο
χυμος
μανιταρια(τρελενομαι)
Αυτα κυριως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
και απομεινάρια φαγητού που δεν κατάφερα να τελειώσω(και μετά δεν μου κάνει κέφι να το φάω και φτιάχνω ή παραγγέλνω άλλο:redface:).
Χαχα αυτό το κάνω κι εγώ!

@Founes & Valder: Αν κατάλαβα καλά τι εννοείτε σόδα, έχει 0 θερμίδες :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Παγάκια
Γαλοπούλα
Κασέρι
Φέτες τοστ -σικάλεως κυρίως-
Σόδα
και τους καλοκαιρινούς μήνες πολλά μπουκάλια νερό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top