Παλέρμο #28-The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
:clapup: Συγχαρητήρια στην Σ.Ε. που κατάφεραν να κάνουν πάλι το Παλέρμο απολαυστικό όπως ήταν πριν (όχι πως είχα δει πως ήταν τα ακριβώς προηγούμενα, αλλά από τις περιγραφές και τις εντυπώσεις δεν ακούω και τα καλύτερα!)

παραπληροφόρηση γεροξεκούτηδων στεκιτών

π.σ. τελικά λίγο ακόμα και θα ποστάρω σαν τον αχιλλέα . Απλά έλειπε μια τελίτσα . Πάμε ξανά

:clapup: Συγχαρητήρια στην Σ.Ε. που κατάφεραν να κάνουν πάλι το Παλέρμο απολαυστικό όπως ήταν πριν (όχι πως είχα δει πως ήταν τα ακριβώς προηγούμενα, αλλά από τις περιγραφές και τις εντυπώσεις δεν ακούω και τα καλύτερα!)







παραπληροφόρηση γεροξεκούτηδων στεκιτών .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
elenaki_arnea08!!!! το ξερα!!!!:mad: παλι χασαμε:(
Το ηξερες και μολις πηγα να σε στηριξω γι'αυτο μαντεψε τι εγινε..




..με δολοφονησαν!!:look:

Eνα γυρο να εμενα παραπανω θα ηταν διαφορετικο το παιχνιδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
και βγαλατε εμενα ενα αθωο πολιτακι για δολοφονο:angel:...:cry_x: και πιστεψατε το τσιρακι! :mad:

(:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:crazy::tongue::ropalo:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Good game Lads

Δυστυχώς όταν βγήκα είπα τη δολοφόνα elenaki arnea για αποχώρηση αλλά δε φταίω εγώ, νόμιζα ότι η zoitca ήταν δολοφόνος. Οι δολοφόνοι έκαναν το τέλειο έγκλημα ούτε οι ίδιοι δεν ήξεραν ότι ήταν δολοφόνοι :P

marialulu καλά έκαναν και σε έβγαλαν, με ψήφιζες από την αρχή μέχρι το τέλος, ήμαρτον :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
μα φαινοσουν σαν δολοφονος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Για δεύτερη συνεχόμενη φορά, βγήκα από τους πρώτους. Εσείς φταίτε γι' αυτό, φτου σας:tongue::tongue: Και να πω ότι είχα κάποιον κακό ρόλο.... πάλι πολίτης ήμουν. Το πάθημα να σας γίνει μάθημα:pfff:Είχα καταλάβει ότι ο fantamenos και η z0itCa, είχαν κακό ρόλο.

Οι δολοφόνοι έκαναν καλό παιχνίδι και αξίζουν συγχαρητήρια:clapup:

Έχω παρατηρήσει, ότι η z0itCa, έχει πάντα κι από ένα ρόλο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
ήμουν πολίτης,όπως έλεγα και δε με πιστεύατε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Λοιπόν............

Μου άρεσε πάρα μα πάρα πολύ αν και ο ρόλος μου, μου προκάλεσε τρομερό άγχος.....

Περισσότερο και από όταν ήμουν νοσοκόμα, γιατί ήμουν ΤΕΛΕΙΩΣ μόνη μου ενώ είχα και την επικείμενη απειλή των δολοφόνων....

fantasmene να ξέρεις πως εσένα είχα στο μυαλό μου να σκοτώσω πρώτο, αλλά ως .. δημιουργός του ρόλου μου θα ήταν ασέβεια, και δεν κάνει!:P

Συγχαρητήρια στους νικητές!:D


Υ.Γ: με χαρά λέω:

YEAH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ένα Παλέρμο ωραίο, όπως πριν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Εγώ ακόμα δεν έχω ξεχωρίσει αν ο καλός είναι ο ρουφιάνος ή το τσιράκι. Εμείς το παίζουμε με καλό και κακό τσάτσο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Ο ρουφιάνος είναι ο καλός και το τσιράκι ο κακός....

Τι είναι ο τσάτσος?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
ο ρουφιανος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Τι είναι ο τσάτσος?:redface:

Συνώνυμο του ρουφιάνου και του τσιρακίου, στην αργκό! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ love_angel για τα καλά σου λόγια. :)

CiNeFiL αν δεν σε είχα σώσει, δεν θα υπήρχες ως το τέλος του παιχνιδιού! :P
εμενα σκοπευαν να σφαξουν???!!! ντροπηηη τους:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
εμενα πως δεν σας περασε απο το μυαλο να με φατε?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Μα φυσικα γιατι σε υποψιαζομασταν για δολοφονο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Μα φυσικα γιατι σε υποψιαζομασταν για δολοφονο...
Τους δολοφόνους ρωτούσε:P

Που λέτε, εγώ στεναχωρήθηκα που δεν γράψαμε ιστορία:cry_x:Φόκε, γράψε μία μικρούτσικη, σε παρακαλώ:D:D:D:'(

Πότε θα αρχίσει το επόμενο;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
οταν γινουμε 15!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top