Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,965 μέλη και 2,478,105 μηνύματα σε 78,925 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 571 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Πόσο μεγάλο είναι το σπίτι σου;

Tsipouro

Περιβόητο Μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 916 μηνύματα.

O Tsipouro έγραψε: στις 05:58, 14-01-09:

Δεν Θυμάμαι πόσα τετραγωνικά είναι και βαριέμαι να μετράω με τη μεζούρα σ΄ αυτή τη βασανιάρικη ώρα, πάντως για 1 άτομο είναι αρκετά καλό (και για 2). Έχει 1 μπαλκόνι μεγάλο (σχεδόν όσο το μισό του διαμερίσματος σε έκταση), αλλά κοντά σε κεντρικούς δρόμους, οπότε υπάρχει ένα θεματάκι με τη φασαρία.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

e-sofia (Σοφια)

Δραστήριο Μέλος

H Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών , επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 403 μηνύματα.

H e-sofia Προσωπικά εγώ τρελένομαι.......!!!!! έγραψε: στις 11:05, 14-01-09:

140 τ.μ.
Είναι αρκετά μεγάλο.
3 δωμάτιο, κουζίνα, μπάνιο με μπαλκόνάκι, μεγάλο μπαλκόνι.
Αλλά από την μια πλευρά είναι σχεδόν υπόγειο και αυτο με εκνευρίζει πάρα πολύ όμως....
Παράθεση

Metallou19 (Blood Guzzler In Wonderland)

Δραστήριο Μέλος

H Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.

H Metallou19 Kill Me... With Your Kisses... έγραψε: στις 13:41, 14-01-09:

Είναι 32 τ.μ. γκαρσονιέρα!

Με ένα χώλ, μπάνιο, κουζίνα, την κρεββατοκάμαρα και ένα μπαλκόνι!

Και είναι στο ισόγειο!
Παράθεση

Νάντια

Νεοφερμένος

H Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.

H Νάντια έγραψε: στις 14:00, 14-01-09:

Στουντιο 27 τ.μ. με μεγάλο μπαλκόνι. Σε καινουρια πολυκατοικια, οχι πολυ πυκνοκατοικιμένη περιοχη (χωρις θορυβο δλδ), 10 λεπτα από το κέντρο των Ιωαννίνων και 30 λεπτά από το πανεπιστίμιο (με το αστικό πάντα). Και με θέα στο καταπράσινο βουνό (οχι αλλοι τυχοι πολυκατοικιών ευτυχως)!!!
Λιγο μικρό αλλά είναι τελειο για 1 άτομο!!!
1
Παράθεση

Darkness

Περιβόητο Μέλος

H Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.

H Darkness Για έγραψε: στις 19:45, 25-08-13:

58
Παράθεση

panagiotists13 (Παναγιώτης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,101 μηνύματα.

O panagiotists13 έγραψε: στις 20:01, 24-05-14:

120 τ.μ.!!! (και αν βάλεις και το υπόγειο που το έχουμε σαν αποθήκη και τη σοφίτα και τα μπαλκόνια τότε πάει αλλού....
Παράθεση

Volkswagen Fan (Mein Name ist fotis.)

Επιφανές Μέλος

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,524 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 14:54, 21-05-19:

Αρχική Δημοσίευση από panagiotists13
120 τ.μ.!!! (και αν βάλεις και το υπόγειο που το έχουμε σαν αποθήκη και τη σοφίτα και τα μπαλκόνια τότε πάει αλλού....

108 τμ!
Παράθεση

QueenMab

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H QueenMab αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.

H QueenMab Beauty is always an illusion έγραψε: στις 02:21, 22-05-19:

Το δικό μου οκ καμιά 60 τ.μ από ότι θυμάμαι...το συγκεκριμένο που μένω τώρα για την δουλειά..καμαρούλα μια σταλιά κυριολεκτικά.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Agaphbou

Βρείτε παρόμοια