Ντρέπομαι αλλά μου αρέσει

minor fascism

Νεοφερμένος

Η minor fascism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
χα! το ήξερα ότι έχει topics διαμάντια εδώ γύρω!!!

Λοιπόν:

Βιβλία: Ντρέπομαι αλλά ακόμα και τώρα κοτζάμ γαιδούρα διαβάζω ακόμα τις παλιές ανατριχίλες. Επίσης ντρέπομαι γιατρέ μου αλλά μου αρέσει ο Κοέλιο και ο Αλχημιστής του... :(
Ταινίες: αααααχ εδώ έχω αμαρτήσει. Μου αρέσουν κωμωδίες με Τσάκωνα και Σεφερλή (και έχω σπουδάσει και σινεμά η κακούργα) και χαζοπεριπετειούλες με σέρνικα που δέρνονται, κάτι στήβεν γλάρους και κάτι τζακ νόριδες. Ποπ κορν, παρέα και γέλια.
Μουσική: εδώ και αν υπάρχει αμαρτωλό παρελθόν...για τι να πρωτοπώ; για "σκυλάδικα"; Για "άγριο ροκ" επειδή άκουγε ένας κάποιος :redface: κάποτε σε μια σχολή ή ένα λύκειο....άπαπαπαπα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MrBelpit

Νεοφερμένος

Ο MrBelpit αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γυνεκα που της αρεσει ο Στιβεν Σιγκαλ δεν υπαρχει. [...]

εγω καινοριος ειμαι και θα σας πω λιγα για τον ευατο μου. Μαρεσουν τα λαικα και ιδιως τιποτα νταλκαδιαρικα οπως πλουταρχος. Απο ταινιες βλεπω κυριως θριλερ, το τελευταιο ηταν το ορφανοτροφειο και ητανε γαματο. επισης στον ελευθερο μου χρονο μαγηρευω και γραφω και ποιηση.

καλως σας ηρθα! :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Καλώς μας ήρθες αλλά εδώ γράφουμε ό,τι μας αρέσει αλλά ντρεπόμαστε γι αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.


έχω λατρεία και στο τραγούδι και στο βιντεο κλιπ :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Βλέπω όποτε το πετυχαίνω "Πάμε Πακέτο" και λιώνω στο κλάμμα κάθε φορά. :redface:
Ντάξει μερικές φορές συγχρονίζω συνειδητά την tv μου στο κανάλι την ώρα που παίζεται.. μη σας πω ότι ανοίγω την tv μόνο για αυτό.
Ξεσπάω και το υχαριστιέμαι.

Αυτό το θέμα μου φαινόταν τόσο χαζό μέχρι πριν λίγο καιρό, γιατί σκεφτόμουν: "Μα καλά αν σ αρέσει κάτι, γιατί να ντρέπεσαι;"
Κι όοοοομως κι όοοοομως !:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ντρέπομαι, αλλά μ' αρέσει να ασχολούμαι με τη σχολή. :angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ντρέπομαι , αλλά μου αρέσει : να μου αρέσει κάτι για το οποίο ντρέπομαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ντρεπομαι αλλα μαρεσουν οι goin through:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Ντρέπομαι αλλά έβλεπα Καταλίνα!!! ( ε τώρα έχει επαναλήψεις :P )



Τι γέλιο έχω ρίξει δε λέγεται..

:loltooth::loltooth::loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
βρε συ μπουρού... επειδή το έβλεπα κάποιες φορές...

τελικά πως στο καλό τελειώνει αυτό το πράγμα??? :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Η Τζεσικα "κλεβει" τον χοντρο και πλουσιο αντρα της Καταλινα, τη διωχνουν απ'το σπιτι, τα βυζια της σκανε, ειναι πια φτωχη, ζωντοχηρα, με σκοτωμενο αδερφο και αβυζη, και τελικα σκοτωνεται κιολας.
Φτωχη μου Κατα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
a την άτιμη τη τζέσικα και της έκανε τη φίλη!!!

:mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Λολ δεν είμαι ο μόνος που έβλεπα Καταλίνα όποτε το πετύχαινα με το διακριτικό
"Χ" πάνω δεξιά... Κρίμα μωρέ το κορίτσι της έφαγε τον γαμπρό η άσχημη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
και γω ''χωρις αυτα δεν υπαρχει παραδεισος''!!

και γω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Το τέλος!! :bye:




Αυτή στέλνει κάποιον να τη σκοτώσει!!! Γιατί δεν άντεχε άλλο αυτή τη κατάσταση.. Και χωρίς βυζιά, τι να κάνει το καημενάκι;; :D

Παρεπιπτόντως μετά το τέλος της σειράς έβαλε τελικά σιλικόνη!! Δεν άντεξε..

Να και τα ντοκουμέντα :P:P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top