Συμμετοχές για το Palermo #45 - Extreme

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Παιδιά θα διαβάσω τους κανόνες και θα προσπαθήσω να εκφράσω αν έχω κάποιες απορίες. Το παιχνίδι φαίνεται αρκετά πιο περίπλοκο απ ότι το ξέρω. Γενικά φέτος ξεκίνησα να παίζω και έχω παίξει καμιά 10ρια φορές. Πιστεύω θα περάσουμε καλά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Μα πόσο τζέντλεμαν... :inlove:
Αλλά ξουτ απ εδώ, η κοπέλα έχει ήδη Μαφία από πέρσι να την προστατεύει, δε χρειάζεται εσένα. :ropalo:


Αν νομίζετε ότι θα με ξεφορτωθείτε τόσο εύκολα κύριοι είστε γελασμένοι :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Saltimpagkos

Νεοφερμένος

Ο Saltimpagkos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπερα σας. Ειμαι καινουριο μελος και θα ηθελα να συμμετασχω και γω στο παλερμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Αγαπημένοι μου :redface:

Νομίζατε πώς θα γλιτώνατε απο εμένα? :shifty: μετα από πολλη ενθάρρυνση και παρακάλια -ναι παρακάλια :P :hug: - από τον Δημήτρη μας, αποφάσισα να δηλώσω και εγώ συμμετοχή. Ως τώρα με εμπόδιζαν υποχρεώσεις από τον στρατό και εξακολουθούν να με εμποδίζουν απιστευτα τον συγκεκριμένο μηνα αλλά θα προσπαθήσω με ολη μου την καρδια να παίξω αυτό το παιχνίδι που υπεραγαπω!

Ενημερώνω λοιπόν από εδω ότι διαβιωνω στο ποσειδι για στρατιωτική εκπαίδευση η οποία και θα διαρκέσει μέχρι και 29 Ιουλίου . Ειδικά την πρώτη Δευτέρα και Τρίτη πιθανότατα δεν θα μπορέσω να μπω καθόλου. Η πρώτη μου ψήφος θα πεταχτει στην αρχή του παιχνιδιού την Κυριακή και λογικά Τρίτη θα κάνω απουσία. Οπως καταλαβαίνετε την πρώτη εβδομάδα δεν θα εχω χρόνο για τα περιβόητα σεντόνια μου τον λεπτομερή σχολιασμό μου κλπ και παρακαλώ για κατανόηση σας, μην με πετάξετε έξω χωρίς να έχω παίξει καθόλου :P Ξερω πώς λειτουργεί το παιχνιδι ως παλιά παίκτρια και οτι όλο αυτό θα είναι εναντίον μου παρόλο που σας το λεω από τώρα αλλα πραγματικά θελω να παίξω και πραγματικά δεν εχω χρόνο Ούτε καλα Καλά να πάω τουαλέτα εδω :whistle: μακάρι να έχουμε ενα όμορφο παιχνίδι και επιτέλους να μπω με την μαφια για αλλαγή :D :redface:

Φιλιά πολλά σε όλους, ελπίζω να σας δω στο παιχνίδι :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Αγαπημένοι μου :redface:

Νομίζατε πώς θα γλιτώνατε απο εμένα? :shifty: μετα από πολλη ενθάρρυνση και παρακάλια -ναι παρακάλια :P :hug: - από τον Δημήτρη μας, αποφάσισα να δηλώσω και εγώ συμμετοχή. Ως τώρα με εμπόδιζαν υποχρεώσεις από τον στρατό και εξακολουθούν να με εμποδίζουν απιστευτα τον συγκεκριμένο μηνα αλλά θα προσπαθήσω με ολη μου την καρδια να παίξω αυτό το παιχνίδι που υπεραγαπω!

Ενημερώνω λοιπόν από εδω ότι διαβιωνω στο ποσειδι για στρατιωτική εκπαίδευση η οποία και θα διαρκέσει μέχρι και 29 Ιουλίου . Ειδικά την πρώτη Δευτέρα και Τρίτη πιθανότατα δεν θα μπορέσω να μπω καθόλου. Η πρώτη μου ψήφος θα πεταχτει στην αρχή του παιχνιδιού την Κυριακή και λογικά Τρίτη θα κάνω απουσία. Οπως καταλαβαίνετε την πρώτη εβδομάδα δεν θα εχω χρόνο για τα περιβόητα σεντόνια μου τον λεπτομερή σχολιασμό μου κλπ και παρακαλώ για κατανόηση σας, μην με πετάξετε έξω χωρίς να έχω παίξει καθόλου :P Ξερω πώς λειτουργεί το παιχνιδι ως παλιά παίκτρια και οτι όλο αυτό θα είναι εναντίον μου παρόλο που σας το λεω από τώρα αλλα πραγματικά θελω να παίξω και πραγματικά δεν εχω χρόνο Ούτε καλα Καλά να πάω τουαλέτα εδω :whistle: μακάρι να έχουμε ενα όμορφο παιχνίδι και επιτέλους να μπω με την μαφια για αλλαγή :D :redface:

Φιλιά πολλά σε όλους, ελπίζω να σας δω στο παιχνίδι :clapup:


Άντε ρε Μελανία!! :clapup:

Μαφία ε; Welcome to the dark side. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Άντε ρε Μελανία!! :clapup:

Μαφία ε; Welcome to the dark side. :whistle:

Ακριβέ μου τα χρόνια πέρασαν η μικρή Μελανία μεγάλωσε, το αιωνια γλυκό και καλό κοριτσάκι του Παλέρμο ηρθε η ωρα να αλλάξει :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ακριβέ μου τα χρόνια πέρασαν η μικρή Μελανία μεγάλωσε, το αιωνια γλυκό και καλό κοριτσάκι του Παλέρμο ηρθε η ωρα να αλλάξει :devil:

Μπράβο. Και πάλι μπράβο, γιατί εδώ πέρα έχουν αρχίσει να πηγαίνουν ανάποδα τα πράγματα. Να λέει ότι δεν θέλει ο κόσμος να μπει μαφία!! :confused:
Άντε να σε δούμε κι απ' αυτή την πλευρά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ikarionas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ikarionas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 891 μηνύματα.
Μπράβο. Και πάλι μπράβο, γιατί εδώ πέρα έχουν αρχίσει να πηγαίνουν ανάποδα τα πράγματα. Να λέει ότι δεν θέλει ο κόσμος να μπει μαφία!! :confused:
Άντε να σε δούμε κι απ' αυτή την πλευρά...

Αν κληρωθώ για μαφία πάντως, προτίθεμαι να ανταλλάξω τον ρόλο μου με της Μελανίας. Εγώ υπηρετώ τις δυνάμεις του καλού πάντα. :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Τα έγγραφα που το αποδεικνύουν μην ξεχάσεις, Τασούλη :P

Καλώς τον <3

Ε βασικα το ενα ναι το εχω, το θελετε; το αλλο το περιμενω ακομα :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ε βασικα το ενα ναι το εχω, το θελετε; το αλλο το περιμενω ακομα :hehe:

Όλα μαζί ρε, μην πληρωνεις δυο φορές τα παράβολα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,986 μηνύματα.
Τα έγγραφα που το αποδεικνύουν μην ξεχάσεις, Τασούλη :P

Καλώς τον <3

Άργησα αλλά τώρα κατάλαβα ότι μου την είπες ατιμουλικο!!!

:kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Άργησα αλλά τώρα κατάλαβα ότι μου την είπες ατιμουλικο!!!

:kissing:

Βασικά τον Τάσο πείραζα που τα είχε παίξει πέρσι, αλλά σε πήρε κι εσένα ξώφαλτσα :whistle:. Με αγάπη πάντα :).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Αυτό που όλοι αγαπάτε τη Σύλβια μπροστά στα μάτια μου... Θα μπω Μαφία και θα σας δολοφονήσω έναν-έναν... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Αυτό που όλοι αγαπάτε τη Σύλβια μπροστά στα μάτια μου... Θα μπω Μαφία και θα σας δολοφονήσω έναν-έναν... :whistle:

Εγώ σας αγαπάω όλους, Δημήτρη μου, δεν κάνω διακρίσεις :tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Παιδιά θα διαβάσω τους κανόνες και θα προσπαθήσω να εκφράσω αν έχω κάποιες απορίες. Το παιχνίδι φαίνεται αρκετά πιο περίπλοκο απ ότι το ξέρω. Γενικά φέτος ξεκίνησα να παίζω και έχω παίξει καμιά 10ρια φορές. Πιστεύω θα περάσουμε καλά :)

Θα σου πρότεινα, πέραν των κανόνων να ρίξεις και μια ματιά στο Παλέρμο #42 :)

Έχουν μείνει λίγες θέσεις, βλέπω. Δε ξέρω τι θα κάνετε και πως θα το καταφέρετε αλλα η μία γράφει το όνομα του Libertus πάνω.
Σήμερα φεύγω, οποτε ειναι στο χέρι σας να τον πείσετε, εγώ απέτυχα παταγωδώς :redface:
Αν γυρίσω και δεν είναι μέσα θα σας θεωρησω υπεύθυνους :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Βαλτε και μενα αν προλαβαινω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,986 μηνύματα.
Αυτό που όλοι αγαπάτε τη Σύλβια μπροστά στα μάτια μου... Θα μπω Μαφία και θα σας δολοφονήσω έναν-έναν... :whistle:

Καλά λέει ο άντρας μου, για να κρατάμε λίγες αποστάσεις ασφαλείας!!!:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Πρώτη νύχτα έξω η μελανία. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Πρώτη νύχτα έξω η μελανία. :whistle:

:sly: :sly: :sly:
Αμα θες να τραβήξεις την προσοχή μου μπορείς και με άλλους τρόπους :redface: :hehe:

Αλλά στο παιχνίδι θα μείνω :mastigio
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top