Palermo #40 - Movies vs Series Characters

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Περιμένω το ποστ του Πατρέα για μένα :D
θα είναι ένα ποστ αγάπης ή μίσους..?

Ααα εσυ εισαι στην επομενη δοση:P παντως και εσυ πρεπει να τρεφεις πολυ αγαπη για τον Πετρο κανω λαθος;:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Καλησπερα καλησπερα :D
Ελπιζω να περασουμε ομορφα αυτες τις μερες :)
Μονο κατι να σχολιασω θελω προς το παρρον


Μιλησε και ο superman του προηγουμενου παλερμο που ηταν σιγουρος για τα παντα...και τελικα μη πω πως τα εκανε :P:P
Συγνωμη δε κρατιθηκα :P:redface:
ο Χάρης έχει αυτήν την μανία καταδίωξης και την μανία του ηπερήρωα στο παιχνίδι που θα σώσει τα πάντα, βέβαια όταν ακολουθεί αυτην την τακτική αποδεικνεύεται πως είναι πολίτης!
για να δούμε, θα την επιλέξει και τώρα?;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Αφού εάν είναι πολίτης με "άσσο στο μανίκι", είναι βλακεία να φύγει, τότε είναι δολοφόνος;
Εντάξει, κινήσεις κόβει αυτή και ο καθένας από εμάς.
Εάν δεν κατηγορήσουμε και κάποιον, πώς να βγάλουμε άκρη εξάλλου; :P
Πόσο χαίρομαι όταν καταλαβαίνετε άλλα των άλλων.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,233 μηνύματα.
Μιλησε και ο superman του προηγουμενου παλερμο που ηταν σιγουρος για τα παντα...και τελικα μη πω πως τα εκανε :P:P
Συγνωμη δε κρατιθηκα :P:redface:
Και έλεγα, δε θα με αναφέρει πρώτο πρώτο; :ropalo:
Εσένα ειδικά, Ελενάκι, θα σε προσέχω. Σε τόσα Παλέρμο πολίτης, όμως τώρα μπορεί να μετετράπης σε στυγερή δολοφόνα! :P

Πόσο χαίρομαι όταν καταλαβαίνετε άλλα των άλλων.:/:
Εξήγησέ μου τι εννοούσες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Και έλεγα, δε θα με αναφέρει πρώτο πρώτο; :ropalo:
Εσένα ειδικά, Ελενάκι, θα σε προσέχω. Σε τόσα Παλέρμο πολίτης, όμως τώρα μπορεί να μετετράπης σε στυγερή δολοφόνα! :P
Μήπως μετατράπηκες και΄συ σε μαφιόζος;:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Βέβαια μου περνάει και το σενάριο απ' το μυαλό ο Πατρεύς να είναι συγκάτοικος με την Ντόιτς η οποία έσπευσε να τον υπερασπιστεί όταν τον σχολίασε ο Libertus. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.




Ὅπως εἶπα καὶ στὸ πρηγούμενο παιχνῖδι, μυστηριώδης παίκτης. Δὲν μπορῶ νὰ προβλέψω πῶς θὰ παίξῃ τώρα. Πάντως, σὰν δολοφόνος δὲν ἦταν καὶ ὁ καλύτερος. Ἀρκεῖ λίγο στρίμωγμα καὶ θὰ ἀποκαλυφθῇ περίπου ποῦ κινεῖται


Μὲ τὸν Μάκη δὲν ξέρω τί θὰ γίνῃ τώρα ποὺ εἶναι ἀποκλεισμένος. Εἶναι ἀδιαμφισβήτητα καλὸς παίκτης καὶ μπροστάρης. Τὸ τί γράφει πρέπει νὰ λαμβάνεται πάντοτε σοβαρὰ ἀλλὰ καὶ νὰ κρίνεται καταλλήλως. Ἐγὼ πάντως, σὲ ὅσα παιχνίδια τὸν θυμᾶμαι, δολοφόνος ἦταν.


Ἔπαιξε καὶ στὸ πρηγούμενο παιχνῖδι. Δὲν μπορῶ νὰ πῶ πολλά. Πιστεύω ὅτι τώρα θὰ συμμετέχῃ περισσότερο.


Εἶναι καλὸς παίκτης, ἀλλὰ ἡ παρορμητικότητά του ἐνδεχομένως νὰ τὸν προδώσῃ. Πιστεύω ὅτι ἔχει τὴν τάση νὰ ψηφίζῃ ἀνάλογα μὲ προσωπικὲς συμπάθειες ἢ ἀντιπάθειες. Ἂν παρουσιασθῇ μετρημένος, αὐξάνονται οἱ πιθανότητες νὰ εἶναι δολοφόνος.


Πολὺ δυνατὸς παίκτης. Θὰ εἶναι πολὺ ἐπικίνδυνος ἂν ἔχῃ μεμονωμένο ῥόλο συνασπισμένο μὲ τοὺς δολοφόνους. Πρέπει νὰ προσέξουμε ἰδιαίτερα ποιούς εὐνοοῦν ἢ ὄχι τὰ λεγόμενά του καὶ οἱ ψῆφοι του.


Δὲν μπορῶ πολλὰ πράγματα. Ἂν μιλάῃ ἀρκετά, θὰ δείξῃ περίπου σὲ ποιά πλευρὰ βρίσκεται. Ἂν ὄχι, δύσκολα μπορεῖ νὰ καταλάβω κάτι.


Ἀρκετὰ ἔμπειρη ἀλλὰ ἐπίσης παρορμητικὴ ὅπως ὁ Johnnaousa. Πρέπει νὰ τὴν πιέσουμε νὰ συμμετάσχῃ ἀρκετά.


Εἶναι τὸ δεύτερό της παιχνῖδι. Ἂν εἶναι δολοφόνος, θὰ εἶναι δασκαλεμένη καλὰ καὶ θὰ προσπαθήσῃ νὰ κρατήσῃ χαμηλὸ προφίλ. Περιμένω νὰ μιλήσῃ ἀρκετὰ γιὰ νὰ σχηματίσω ἄποψη.


Ἡ Μάρω εἶναι συνήθως χαμηλῶν τόνων στὸ παίξιμό της. Τὸ γεγονὸς πάντως ὅτι ἤθελε τόσο πολὺ νὰ πάρῃ κακὸ ῥόλο, μὲ βάζει νὰ σκεφθῶ ὅτι ἴσως, σὲ περίπτωση ποὺ ἔχει κακὸ ῥόλο, προσπαθήσῃ νὰ ἀποπροσανατολίσῃ τοὺς πάντες.


Ἀντικειμενικά, ἕνας ἀπὸ τοὺς καλύτερους παῖκτες. Προσέξτε καλὰ ποιούς ὑποστηρίζει, ἔμμεσα ἢ ἄμεσα.

Καὶ γιὰ ὅσους ἔρχονται ὑποψίες γιὰ ἔμενα σχετικὰ μὲ τὸν τρόπο ποὺ ξεκίνησα τὸ παιχνῖδι, δὲν καταλαβαίνω ποῦ εἶναι τὸ μεμπτὸ στὸ νὰ ξεκινήσω βοηθῶντας τοὺς ὑπόλοιπους πολίτες. Εἶναι προφανὲς ὅτι δὲν εἶναι ὑπὲρ τῶν δολοφόνων νὰ μπαίνουν ὅλα τὰ ὀνόματα στὸ τραπέζι, τουλάχιστον στοὺς πρώτους γύρους. Οἱ δολοφόνοι θέλουν νὰ ἐπικεντρώνωνται σὲ λίγους παῖκτες οἱ ὁποῖοι κατὰ πᾶσα πιθανότητα εἶναι ἄσχετοι. Ἐγὼ προσπαθῶ νὰ ῥίξω λίγο φῶς στὸ τοῦνελ, αὐτὸ μόνον.

Σ.σ.: Ὁσονούπω, ἐπανέρχομαι μὲ τὴν τελευταία δόση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Βέβαια μου περνάει και το σενάριο απ' το μυαλό ο Πατρεύς να είναι συγκάτοικος με την Ντόιτς η οποία έσπευσε να τον υπερασπιστεί όταν τον σχολίασε ο Libertus. :hmm:

Μια υποθεση εκανα. Δεν σημαινει οτι υπερασπιστηκα τον Πετρο. Απλα μπορει λεω εγω τωρα να το εκανε επειδη θελει να ριξει τα βλεμματα στο Πετρο και να περασει απαρατηρητος.. Think...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Δεν ειναι κακο που εδωσε ενας μια πρωτη γνωμη για καποιους απο τους παιχτες... Παντως περιμενω και την δευτερη δοση του.. Ανυπομονω να δω πως τους κρινει ολους... Μπορει να το κανεις βεβαια για να κοψει αντιδρασεις...
Γιατι περιμενεις να γραψει για τους αλλους και δε σχολιαζεις πρωτα αυτο που εγραψε για εσενα;
ΟΙ συμπεριφορές μερικών είναι πολύ ενδιαφέρουσες.
Πες μας λοιπον και σε εμας τι υποψιαζεσαι :)
Και έλεγα, δε θα με αναφέρει πρώτο πρώτο; :ropalo:
Εσένα ειδικά, Ελενάκι, θα σε προσέχω. Σε τόσα Παλέρμο πολίτης, όμως τώρα μπορεί να μετετράπης σε στυγερή δολοφόνα! :P


Εξήγησέ μου τι εννοούσες.

Χαχαχαχχαχαχα!!!!!Εεεε ναι στο χρωστουσα νομιζω!!!
Κυριε Χαρη οι πιθανοτητες να ειμαι δολοφονος ειναι ιδιες με πριν ..δηλ ελαχιστες . Το γεγονος οτι ημουν πολιτακι στα προηγουμενα Παλερμο δε τις αλλαζει...αλλα βεβαια που να ξερετε απο πιθανοτητες εσεις οι θεωρητικοι :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ελενα: δεν ειχα κατι να σχολιασω με τον δικο μου χαρακτηρισμο... Με χαρακτηρισε απολυτα με βαση το προηγουμενο παλερμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Μια υποθεση εκανα. Δεν σημαινει οτι υπερασπιστηκα τον Πετρο. Απλα μπορει λεω εγω τωρα να το εκανε επειδη θελει να ριξει τα βλεμματα στο Πετρο και να περασει απαρατηρητος.. Think...
Εσύ τώρα κάνεις τι;
Αρνείσαι κατηγορηματικά τις υποψίες του Άκη;:hmm:

Κυριε Χαρη οι πιθανοτητες να ειμαι δολοφονος ειναι ιδιες με πριν ..δηλ ελαχιστες . Το γεγονος οτι ημουν πολιτακι στα προηγουμενα Παλερμο δε τις αλλαζει...αλλα βεβαια που να ξερετε απο πιθανοτητες εσεις οι θεωρητικοι :P:P
Υπόθεση έκανε ο Χάρης.
Εσύ τις αρνείσαι.
Μάααλιστα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εσύ τώρα κάνεις τι;
Αρνείσαι κατηγορηματικά τις υποψίες του Άκη;:hmm:

προσθετω μια δικη μου υποψια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εσύ τώρα κάνεις τι;
Αρνείσαι κατηγορηματικά τις υποψίες του Άκη;:hmm:

Φαντάσου να την έλεγα και μαφιόζα δηλαδή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.



Εἶναι καλὸς παίκτης, ἀλλὰ ἡ παρορμητικότητά του ἐνδεχομένως νὰ τὸν προδώσῃ. Πιστεύω ὅτι ἔχει τὴν τάση νὰ ψηφίζῃ ἀνάλογα μὲ προσωπικὲς συμπάθειες ἢ ἀντιπάθειες. Ἂν παρουσιασθῇ μετρημένος, αὐξάνονται οἱ πιθανότητες νὰ εἶναι δολοφόνος.

δεν νομίζω ότι ψηφίζω πάντα με προσωπικές συμπάθεις, παρά μόνο την 1η μέρα που ελάχιστες φορές υπάρχει κάποιο σοβαρό στοιχείο για κάποιο άτομο. Ήδη υπάρχουν 10 και ποστ σπαμ:worry:
Όσο για την παρορμητικότητα, έχεις δίκιο την έχω πληρώσει παλαιότερα!
Βεβαια μπορεί και να με καλοπιάνεις γιατί ξέρεις ότι η ψήφος θα πάει λογικά σε σένα:hmm:
Ελπίζω αυτήν την φορά να συμμετέχεις πιο ενεργά, γιατί τις τελευταίες φορές βλέπαμε ένα ποστ σου ανα 5-10 σελίδες(με αρκετό σπαμ εκεί μέσα βέβαια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Υπόθεση έκανε ο Χάρης.
Εσύ τις αρνείσαι.


Ναι βρε το ξερω...απλα τον πειραζω λιγο :P
Μιλουσαμε λιγο πριν αρχισει το παιχνιδι :P σποντιτσες του πεταω :P
Και στην τελικη οποιοσδηποτε απο εδω μεσα αν του ελεγαν οτι ειναι δολοφονος θα το αρνουνταν :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
προσθετω μια δικη μου υποψια
Για να θολώσεις τα νερά;
Ειλικρινά ρε Μαρία δε σε καταλαβαίνω.

Φαντάσου να την έλεγα και μαφιόζα δηλαδή :P
Φαντάσου να σε πω εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Μήπως μετατράπηκες και΄συ σε μαφιόζος;:whistle:
Έπεσε και η πρώτη κατηγορία. Ενδιαφέρον...

Ὅπως εἶπα καὶ στὸ πρηγούμενο παιχνῖδι, μυστηριώδης παίκτης. Δὲν μπορῶ νὰ προβλέψω πῶς θὰ παίξῃ τώρα. Πάντως, σὰν δολοφόνος δὲν ἦταν καὶ ὁ καλύτερος. Ἀρκεῖ λίγο στρίμωγμα καὶ θὰ ἀποκαλυφθῇ περίπου ποῦ κινεῖται
Στριμώξτε ελεύθερα. :D

Καὶ γιὰ ὅσους ἔρχονται ὑποψίες γιὰ ἔμενα σχετικὰ μὲ τὸν τρόπο ποὺ ξεκίνησα τὸ παιχνῖδι, δὲν καταλαβαίνω ποῦ εἶναι τὸ μεμπτὸ στὸ νὰ ξεκινήσω βοηθῶντας τοὺς ὑπόλοιπους πολίτες. Εἶναι προφανὲς ὅτι δὲν εἶναι ὑπὲρ τῶν δολοφόνων νὰ μπαίνουν ὅλα τὰ ὀνόματα στὸ τραπέζι, τουλάχιστον στοὺς πρώτους γύρους. Οἱ δολοφόνοι θέλουν νὰ ἐπικεντρώνωνται σὲ λίγους παῖκτες οἱ ὁποῖοι κατὰ πᾶσα πιθανότητα εἶναι ἄσχετοι. Ἐγὼ προσπαθῶ νὰ ῥίξω λίγο φῶς στὸ τοῦνελ, αὐτὸ μόνον.
Το ότι προσπαθείς να δικαιολογήσεις τον εαυτό σου κάνοντας αναφορά στο τι θα έκαναν οι δολοφόνοι δεν ξέρω κατά πόσο αυτό σε βοηθάει. Θα δούμε όμως.

Βέβαια μου περνάει και το σενάριο απ' το μυαλό ο Πατρεύς να είναι συγκάτοικος με την Ντόιτς η οποία έσπευσε να τον υπερασπιστεί όταν τον σχολίασε ο Libertus. :hmm:
Δεν είναι αναγκαίο να είναι συγκάτοικοι. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Για να θολώσεις τα νερά;
Ειλικρινά ρε Μαρία δε σε καταλαβαίνω.

οχι; :confused: ειναι απιθανο να το κανει γι αυτον τον λογο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Για να θολώσεις τα νερά;
Ειλικρινά ρε Μαρία δε σε καταλαβαίνω.

Πιστευω οτι απλα σπαμαρει στην προκειμενη περιπτωση...προσπαθει να πιαστει απο καπου οπως ολοι μας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Προς το παρών δε θα πω τίποτα εχέμυθη.Παρατήρησα απλά κάτι έμμεσες συμμαχίες.Μέχρι να είμαι αρκετά σίγουρος δε μιλάω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top