Πασχαλιάτικο Δίλημμα

Τι προτιμάτε να τρώτε τη Κυριακή του Πάσχα

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 6)
  • Αρνί

    Ψήφοι: 2 33.3%
  • Κατσίκι

    Ψήφοι: 1 16.7%
  • Και τα 2

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κανένα απο τα 2

    Ψήφοι: 3 50.0%

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Καλησπέρα τι προιτιμάτε την Κυριακή του Πάσχα να τρώτε :
a) Aρνί
b) Κατσίκι
c) Και τα 2
d) Κανένα από τα 2
e) Προβατίνα
f) Άλλο/α
εγώ για παράδειγμα προτιμώ προβατίνα χδδ και σπάνια το κατσικι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.
Καλησπέρα τι προιτιμάτε την Κυριακή του Πάσχα να τρώτε :
a) Aρνί
b) Κατσίκι
c) Και τα 2
d) Κανένα από τα 2
e) Προβατίνα
f) Άλλο/α
εγώ για παράδειγμα προτιμώ προβατίνα χδδ και σπάνια το κατσικι

Πιστευω το Αρνι ειναι το πιο φημισμενο ωστοσο και το κατσικι ειναι ωραιο.Τωρα για προβατινα δεν ξερω δεν νομιζω να εχω φαει ποτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
ειναι λιγο σπανια η προβατινα στο χωριο μπορει να πετυχεις οπως εκανα και εγω το αστειο ειναι οτι η προβατινα που φαγαμε της ειχαμε βγαλει και ονομα και λεω μμ ωραιος ηταν ο βαγγελης χαχαχαχαχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.
Κοκορετσάκι δέν; :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Βασικά κατσικάκι που είναι πιο νόστιμο και πιο υγειινό από το αρνάκι
Αλλά και το κοκορετσάκι, υπέροχο ως συμπλήρωμα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top