Παραξενιές και μικρές λεπτομέρειες της καθημερινότητας

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Εγώ το'χω αυτό με την κατάψυξη. θέλω μόνο παγάκια μέσα...:confused:

Είμαστε φυσιολογικές :)

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
χτες το βραδυ κατα τις 9 σφουγγαρισα το σαλονι και μετα που μιλησα με μια φιλη μου λεει παιδι μου εσυ εισαι απο τα πλεον αναποδα ατομα... που ξανακουστηκε να σφουγγαριζουν βραδυ???

καλε τοσο παραξενο ειναι??:hmm::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

metalhead9121

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η φλώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Λουτράκι (Κόρινθος). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
δεν νομιζω.
εγω συμφωνα με τους αλλους ειμαι πολυ παραξενη.εγω δν το καταλαβαινω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Κι εγώ σφουγγαρίζω το βράδυ, καθαρίζω το μπάνιο, χλωριώνω κάδους, μαζεύω πράγματα για ανακύκλωση. Η φασίνα δεν έχει ωράριο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
χτες το βραδυ κατα τις 9 σφουγγαρισα το σαλονι και μετα που μιλησα με μια φιλη μου λεει παιδι μου εσυ εισαι απο τα πλεον αναποδα ατομα... που ξανακουστηκε να σφουγγαριζουν βραδυ???

καλε τοσο παραξενο ειναι??:hmm::worry:

Βρε συνήθως σφουγγαρίζουν πρωί, για να στεγνώσει πιο γρήγορα που έχει τον ήλιο :D

κι εγώ έχει τύχει να σφουγγαρίσω βράδυ πάντως- μια χαρά είχε στεγνώσει... παρότι θα μπορούσε κανείς να έχει φάει γλίστρα αφού δεν φαινόταν ιδιαίτερα ότι είναι σφουγγαρισμένα :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
δεν ειναι να μου μιλαει ανθρωπος το πρωι!
ειδικα να με ξυπναει...
φερομαι αλλοπροσαλλα και μιλαω αποτομα! :(
δε το ελεγχω! μεγαλη παραξενια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
Βρε συνήθως σφουγγαρίζουν πρωί, για να στεγνώσει πιο γρήγορα που έχει τον ήλιο :D

κι εγώ έχει τύχει να σφουγγαρίσω βράδυ πάντως- μια χαρά είχε στεγνώσει... παρότι θα μπορούσε κανείς να έχει φάει γλίστρα αφού δεν φαινόταν ιδιαίτερα ότι είναι σφουγγαρισμένα :worry:



καλα χτες εμας ειχε ανεμο ανοιξα και τις μπαλκονοπορτες και σε δυο λεπτακια ηταν ολα στεγνα;)
ε ο μονος που κινδυνευε να φαει γλιστρα εγω ημουν:redface:
εντομεταξυ αυτο με το τι κανει ολος ο κοσμος ειναι η αιωνια μου παραξενια.... οτι κανουν οι αλλοι εγω δεν το κανω:P:P παντα αναποδη:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Αυτό το θέμα μπορεί να μετονομαστεί σε MissKit. Οι φίλες μου για να με πειράξουν λένε ότι έχω πολλές "ιδιαιτερότητες" και όχι παραξενιές. :whistle:

Μερικές από αυτές (από πού να αρχίσω; :worry:):

  1. Μισώ τα πιρούνια που κάνουν φασαρία όταν τραβάς απότομα το φαγητό από πάνω τους.
  2. Δε μπορώ να ακούω θορύβους κατά τη διάρκεια ενός γεύματος. Προτιμώ να περιμένω τον άλλον να τελειώσει και μετά να φάω παρά να τον ακούω να θορυβεί δαγκώνοντας τα μαχαιροπίρουνα κλπ.
  3. Παρόλα ταύτα δε μου αρέσει να τρώω μόνη μου. Πολλές φορές, όταν δεν υπάρχει κάποιος για να φάμε μαζί, κάθομαι με τον υπολογιστή αγκαλιά, για να έχω "παρέα".
  4. Εκνευρίζομαι όταν κάποιος τσακίζει τις σελίδες στα βιβλία, γι' αυτό όταν δίνω βιβλίο σε κάποιον τον εφοδιάζω και με σελιδοδείκτη.
  5. Νιώθω ανασφάλεια, όταν κάποιος αδαής χρησιμοποιεί τον υπολογιστή μου. Νομίζω πως θα τον κάνει να εκραγεί. :P
  6. Δε μου αρέσει να ξαπλώνω στο κρεβάτι το βράδυ χωρίς να έχω κάνει πρώτα μπάνιο.
  7. Αν τσαλακωθεί το κάτω σεντόνι στο κρεβάτι μου ξυπνάω, το στρώνω και ξαναπέφτω για ύπνο.
  8. Δε μπορώ να κοιμάμαι σε απόλυτο σκοτάδι, φοβάμαι μάλλον. :redface:

Θέλετε κι άλλα; :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Έχω μια τρέλα με το ξίδι! Το βάζω σε όλα τα φαγητά και σε γενναίες ποσότητες! Μου αρέσει τόσο που μια φορά είχα πιει σκέτο ξίδι σε ποτηράκι, αλλά τελικά διαπίστωσα οτι σκέτο έχει απαίσια γεύση! :P

Επίσης, στο φαγητό μου δεν βάζω καθόλου επιπλέον αλάτι και δεν μπορώ να καταλάβω αν χρειάζεται ή όχι! Εμένα μου φαίνεται φυσιολογικό, αλλά όταν βγαίνουμε για φαγητό με τις φίλες μου π.χ. βάζω στο πιάτο μου την ποσότητα που θέλω και μετά εκείνες βάζουν την, υπερβολική κατά την γνώμη μου, ποσότητα αλατιού που θέλουν! Απορώ πως δεν λυσσάνε με το αλατι! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
χτες το βραδυ κατα τις 9 σφουγγαρισα το σαλονι και μετα που μιλησα με μια φιλη μου λεει παιδι μου εσυ εισαι απο τα πλεον αναποδα ατομα... που ξανακουστηκε να σφουγγαριζουν βραδυ???

καλε τοσο παραξενο ειναι??:hmm::worry:

Αυτό δεν είναι τίποτα... :P Εγώ έχω πλύνει πιάτα στις 12. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Και μένα κάτι μεταμεσονύχτιες ώρες με πιάνει να συγυρίσω το δωμάτιο μου...! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,870 μηνύματα.
Μια παραξενιά μου είναι ότι προτιμώ πολλά πράγματα στην καθημερινότητά μου που έχουν Αποικιακό* στυλ. Τα χαρτιά/έγγραφα τα οποία χρησιμοποιώ, τα τσιγάρα μου, ακόμα και το τραπεζάκι μίνι-κάβα μου (4-5 μπουκάλια όλα κι όλα, μέχρι μεθαύριο θα χουν καταναλωθεί:P). Ακόμα και μερικά από τα μπουκάλια που υπήρχαν στην κάβα ήταν τέτοιου στυλ, αλλά τα ήπιαμε με τους φίλους μου και τα πέταξα.


View attachment 36132



*Αποικιακό: Πολυγωνικό - κομμένες άκρες. Στύλ των 12 Αποικιών εννοώντας αποικίες τους πλανήτες όπως πχ. Caprica, Aquaria, Tauron, Gemenon κλπ. και όχι οτιδήποτε άλλο (πχ. 1800's).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
  • Φοράω πάντα κάλτσες. Ακόμα και το καλοκαίρι που έχει 40 βαθμούς.
  • Φοράω κάλτσες πριν πέσω για ύπνο, αλλιώς δεν αισθάνομαι καλά - έτσι κι αλλιώς το πρωί έχουν βγει μόνα τους.
  • Για να κοιμηθώ το βράδυ θέλω απόλυτο σκοτάδι, και απόλυτη ησυχία, αλλιώς νευριάζω και απαιτώ να κλείσουν τα φώτα ή τη μουσική όρ γουατέβερ.
  • Θέλω να μου απαντάνε άμεσα στα μηνύματά μου, είτε αυτό αφορά sms, είτε msn είτε οτιδήποτε άλλο. Αν απαντήσεις μετά από αιώνες, θα πάρεις μια ψυχρή απάντηση και δε με νοιάζει ό,τι κι αν ήταν αυτό που σε έκανε να αργήσεις.
  • Δε τρώω ποτέ με τα χέρια γιατί στην ιδέα ότι έχω λερωμένα χέρια, αηδιάζω. ιου.
  • Όταν κάποιος τρώει ενώ κάνω κάτι (και όταν δεν κάνω κάτι) φεύγω από το χώρο, και ξαναεπιστρέφω όταν έχει τελειώσει.
  • Μου τη σπάει όταν τρώνε πατατάκια/ποπ κόρν/φρυγανιές/καραμέλες/τσίχλες και ό,τι άλλο κάνει θόρυβο. Δε φαντάζεσαι τι νεύρα αποκτώ εκείνη τη στιγμή.
  • Δεν μπορώ να φάω ΠΟΤΕ στον δρόμο. Νιώθω ότι εκείνη την ώρα όλοι κοιτάζουν εμένα που τρώω.
  • Ένα άτομο που δεν ξέρει από τρόπους ευγενείας, ή δεν σέβεται έναν μεγαλύτερό του, αυτόματα έχει κερδίσει την αντιπάθειά μου.
  • Δεν μπορώ να πιώ από το ίδιο ποτήρι, ή να φάω με το ίδιο κουτάλι/πινούρι που έχει χρησιμοποιήσει κάποιος άλλος - εκτός από το αγόρι μου. Γενικά σιχαίνομαι απίστευτα πολύ.
  • Δε θέλω να φοράνε τα ρούχα μου, όπως και εγώ δε θέλω να φοράω ρούχα άλλων, εξαιρείται η μαμά μου, η οποία μπορεί να παίρνει ό,τι θέλει από τη ντουλάπα μου. (έχει να κάνει κι αυτό με το ότι σιχαίνομαι.)
  • Δε μου αρέσει η μαγιονέζα. Όταν το ακούνε μερικοί με λένε χαζή, και πώς είναι δυνατόν να μη μου αρέσει αυτό το πράγμα.Ε δε μ ' αρέσει, θεωρώ ότι έχει απαίσια γεύση.
Σίγουρα έχω κι άλλες παρραξενιές, αλλά δεν μπορώ να τις θυμηθώ τώρα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
  • Δε τρώω ποτέ με τα χέρια γιατί στην ιδέα ότι έχω λερωμένα χέρια, αηδιάζω. ιου.
  • Δεν μπορώ να φάω ΠΟΤΕ στον δρόμο. Νιώθω ότι εκείνη την ώρα όλοι κοιτάζουν εμένα που τρώω.
  • Ένα άτομο που δεν ξέρει από τρόπους ευγενείας, ή δεν σέβεται έναν μεγαλύτερό του, αυτόματα έχει κερδίσει την αντιπάθειά μου.
Μα πόσο ταιριάζουμε. Αυτά τα έχω κι εγώ. :P
Το δεύτερο ισχύει εν μέρει. Όχι όμως γιατί νομίζω πως με κοιτάζουν. Απλώς γιατί σιχαίνομαι να αφήνω εκτεθειμένο το γεύμα μου σε τέτοιο περιβάλλον. Παγωτό μόνο μπορώ να φάω στο δρόμο.

Μια παραξενιά μου ως προς αυτό είναι ότι πάντα χρησιμοποιώ κουταλάκι όταν τρώω παγωτό χωνάκι. Και θέλω πλαστικό κουτάλι για να φάω παγωτό. Το μεταλλικό δε μου αρέσει. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
οταν βλεπω τηλεοραση θελω να κραταω ΕΓΩ το τηλεκοντρολ και να αλλαζω ανα 2λεπτο καναλι σπαζοντας τα νευρα των αλλων.

επισης κραταω οτιδηποτε κοκκινο απο σακουλες , κουτια , περιτυλιγματα , θηκες κλπ .. χωρις ιδιαιτερο λογο και μετα απο λιγο καιρο τα πεταω μεχρι να αποκτησω νεα.

και τελος, πλεον τα σαββατοκυριακα κοιμαμαι μονο στον καναπε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassonoff

Δραστήριο μέλος

Η vassonoff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 426 μηνύματα.
Μμμμμ...για να σκεφτω...
1.Οταν βλεπω τηλεοραση η ειμαι στο laptop θελω παντα σκοταδι η τουλαχιστον ημιφως...
2.Θελω ΠΑΝΤΑ στο σπιτι μου να ακουγεται μουσικη,ακομα και εαν δεν βρισκομαι στο δωματιο...Δεν συζητω για το εαν διαβαζω...ειναι τελειως απαραιτητο..:yahoo:
3.Δεν αντεχω οταν καποιοι χτυπουν τα χειλια τους και μασανε κανοντας θορυβο οταν τρωνε...Μπορει να νευριασω παααααρα πολυ...:devil:
4.Παντα πινω το γαλα μου το πρωι κρυο,ανεξαρτητα απο τον καιρο...
5.Κοιμαμαι παντα με πολλα σκεπασματα ακομα και το καλοκαιρι(αν και μετα τα πεταω...)
6.Πριν κοιμηθω ΘΕΛΩ να ακουσω τραγουδακια...
7.Δεν τρωω το αυγο βραστο ενω σε οποιαδηποτε αλλη μορφη...το καταβροχθιζω
8.Δεν αποχωριζομαι ποτε των ποτων το μαξιλαρι μου...Δεν μπορω να κοιμηθω σε αλλα...:redface:
Καλα ειναι και αλλααααααα...αλλα ας μην το συνεχιζω...γινομαι και ρεζιλι...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Μμμμμ...για να σκεφτω...
1.Οταν βλεπω τηλεοραση η ειμαι στο laptop θελω παντα σκοταδι η τουλαχιστον ημιφως...
2.Θελω ΠΑΝΤΑ στο σπιτι μου να ακουγεται μουσικη,ακομα και εαν δεν βρισκομαι στο δωματιο...Δεν συζητω για το εαν διαβαζω...ειναι τελειως απαραιτητο..:yahoo:
3.Δεν αντεχω οταν καποιοι χτυπουν τα χειλια τους και μασανε κανοντας θορυβο οταν τρωνε...Μπορει να νευριασω παααααρα πολυ...:devil:
4.Παντα πινω το γαλα μου το πρωι κρυο,ανεξαρτητα απο τον καιρο...
5.Κοιμαμαι παντα με πολλα σκεπασματα ακομα και το καλοκαιρι(αν και μετα τα πεταω...)
6.Πριν κοιμηθω ΘΕΛΩ να ακουσω τραγουδακια...
7.Δεν τρωω το αυγο βραστο ενω σε οποιαδηποτε αλλη μορφη...το καταβροχθιζω
8.Δεν αποχωριζομαι ποτε των ποτων το μαξιλαρι μου...Δεν μπορω να κοιμηθω σε αλλα...:redface:
Καλα ειναι και αλλααααααα...αλλα ας μην το συνεχιζω...γινομαι και ρεζιλι...:P
πες...πες...:D απο τη λιστα καποια τα εχω και γω...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassonoff

Δραστήριο μέλος

Η vassonoff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 426 μηνύματα.
πες...πες...:D απο τη λιστα καποια τα εχω και γω...:redface:

Χαχαχαχαχαχα...:P
Αααα και το βασικο ειναι οτι οταν μου λενε κατι που πρεπει να κανω αλλα βαριεμαι πααααρα πολυ να το κανω,λεω,βασικα,παντα ''Ναι''...Το θεμα ειναι οτι πρεπει να μου το πουνε 100000 φορες μεχρι να το αποφασισω...Πραγμα που νευριαζει παρα πολυ τους υπολοιπους...Εμενα παλι...οχι!!!:clapup::clapup::clapup:
Και,για να κλεισω,δεν τελειωνω ποτε τα βιβλια που διαβαζω...τα αφηνω στην μεση...Μονο 2 εχω καταφερει να τελειωσω...Δεν ξερω τι σημαινει αυτο...:hmm::hmm::whistle:
Μαλλον να ανησυχησω...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Χαχαχαχαχαχα...:P
Αααα και το βασικο ειναι οτι οταν μου λενε κατι που πρεπει να κανω αλλα βαριεμαι πααααρα πολυ να το κανω,λεω,βασικα,παντα ''Ναι''...Το θεμα ειναι οτι πρεπει να μου το πουνε 100000 φορες μεχρι να το αποφασισω...Πραγμα που νευριαζει παρα πολυ τους υπολοιπους...Εμενα παλι...οχι!!!:clapup::clapup::clapup:
Και,για να κλεισω,δεν τελειωνω ποτε τα βιβλια που διαβαζω...τα αφηνω στην μεση...Μονο 2 εχω καταφερει να τελειωσω...Δεν ξερω τι σημαινει αυτο...:hmm::hmm::whistle:
Μαλλον να ανησυχησω...:P
μπαααααα.....μην ανησυχεις.....καθε τι που κανεις και σ' αρεσει ειναι υγεια.......:D χαχαχαααααααααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
παραξενιες!!!!!! για να σκεφτω.....λοιπον
1)δεν τρωω απο πιρουνι ,κουταλι αλλου ουτε και πινω νερο απο ποτηρι π εχει πιει αλλος (ουτε η μαμα μου)
τοσα πολλα π εχω μαθει για τα παλιομικροβια νομιζω οτι με κυνηγανε!!!!!!!!
2) δεν μπορω να δανειζονται οι αλλοι τα πραγματα μου ειδικα αν δεν με εχουν ρωτησει και ειδικοτερα αν αυτο το αντικειμενο ειναι καινουριο:ropalo::ropalo::hehe:
3) δεν δανειζομαι κραγιον ή οτιδηποτε αλλο μπαινει στα χειλη απο φιλες μου για τον ιδιο λογο μικροβια
4)οταν καθαριζω το σπιτι μου....... επιφανειες οπως η λαμπα του γραφειου, το γραφειο μου και το μεταλλικο μερος του κρεββατιου μου τα καθαριζω ΚΑΙ με οινοπνευμα!!!!!!
5) σταματησα να γλυφω παγωτο δημοσιως απο το δημοτικο:P
6)δεν μπορω να κοιμηθω με καλτσες με ενοχλουν αφανταστα!
7)δεν τρωω μαγιονεζα
8 )ακουμπαω ελαχιστα τα μαλλια μου απο τοτε που μια καθηγητρια μου ειπε οτι ειναι φουλ στα μικροβια
9)δεν τρωω με τα χερια
10)δεν ζω χωρις τσιχλα
11) δεν αντεχω να γλυφει σκυλι πεθαινω κυριολεκτικα θελω να το σκοτωσω!!!!!:mad:
12) σταματησα να πινω γαλα απο την πρωτη δημοτικου
13)εκνευριζομαι με αυτους που κανουν θορυβο οταν τρωνε

αυτα τα λιγα αν θυμηθω τπτ αλλο θα σας το πω!!!!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top