[Κορίτσια] Τι κοιτάτε σε ένα αγόρι;

Ariah.

Νεοφερμένος

Η Ariah. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ehm,πάντα για μένα -
Naah,το πρόσωπο-μαλλιά-σώμα,και μετά αν δεν έχουμε γνωριστεί ήδη τον χαρακτήρα.
Αν έχουμε γνωριστεί θα με ελκύσει σιγά σιγα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
όταν λέτε πρόσωπο τι εννοείτε;
γιατί όσο να' ναι το πρόσωπο είναι θέμα κατασκευής...και δεν επιδέχεται "φτιάξιμο"

επίσης όταν λέτε σώμα τι εννοείτε;
κάποιες κοπέλες έχω ακούσει ότι θέλουν σώμα με κοιλίτσα, σώμα απλά αγύμναστο αλλά φυσιολογικό (χωρίς κοιλίτσα), σώμα με γραμμώσεις, μεγάλο ύψος, ...κτλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Υπάρχουν και εξαιρέσεις..
Οι οποίες εξαιρέσεις κοιτάνε και αυτές την εμφάνιση. Απλά παίζουν δύο πράγματα:

  1. Συμβιβάζονται, για τους Χ, Ψ λόγους, με κάτι που δεν τους αρέσει.
  2. Είναι ερωτευμένοι και κατά συνέπεια δεν χαμπαριάζουν. :P
    Δεν σας έχει συμβεί μετά από καιρό να πείτε "καλά, πώς μπόρεσα εγώ να ερωτευτώ αυτόν/ή;" ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Εγώ κοιτάω πόσο φουσκώνει το παντελόνι. :P

Δεν σας έχει συμβεί μετά από καιρό να πείτε "καλά, πώς μπόρεσα εγώ να ερωτευτώ αυτόν/ή;" ;

Oh yes! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
kaleidoscope δεν μας τα είπες αυτά, ατιμούλα...;) :P :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
τα νύχια δεν είναι κουλό σαν κριτήριο...
τα νύχια είναι μια γενικότερη ένδειξη για πολλά ;) :whistle:
Περα απο την καθαριοτητα τι αλλο μπορει να σου δειξει ενα νυχι βρε Νικο?

Τι κοιτατε σε ενα αγορι?
Εμφανιση. Θελω να ειναι μαναρος και οταν θα ειμαι διπλα του να σκυλολυσανε ολες οι αλλες που δεν τον εχουν. Να εχει ματαρες, ικανοποιητικο σωμα και απαιχτο στυλ. Να μου βγαζει κατι μοναδικο, κατι που οι αλλοι δεν βγαζουν. Να εχει μυαλο,γνωσεις,να ειναι μουσικος. Αχ.. οι μουσικοι ειναι τοσο ουαου και σεξυ!!!!!!
Μολις τον δω να σκεφτω πως αυτος ειναι δικος μου και καμιας αλλης. Να με κανει να νιωθω μοναδικη, να ειναι ο πριγκιπας μου. Να εχει ωραιο κωλο ωστε να ζηλευουν ολες οι φιλες μου. Ειπα τα ωραια ματια που θα με μαγευουν και θα με στελνουν σε αλλη διασταση? Ωραια ματια λοιπον...



Την αληθεια?
Δεν με εντυπωσιαζει το καλοφτιαγμενο μαλλι, ισως κρυβει απο πισω καποιον ανασφαλη που παλευει με οτιδηποτε ωστε να γινει και αυτος αποδεκτος και ενας με την μαζα των γοηδων.
Με εντυπωσιαζουν και μου αρεσουν τα πρασινα ματια αλλα δεν με ελκυουν ωστε να ερωτευθω καποιον μονο και μονο απο αυτο.
Δεν με εντυπωσιαζει το τελειο σωμα. Χανει πολυ καλητερα πραγματα απο το να κωλοχτυπιεται στα γυμναστηρια.
Δεν με εντυπωσιαζει ενα ωραιο ντυσιμο. Τις περισσοτερες φορες ειναι ψευτικα, δηλαδη δεν εκφραζουν αυτο που εισαι αλλα αυτο που θα ηθελες να εισαι ή αυτο που θα ηθελαν οι αλλοι να εισαι.
Απεχθανομαι τα ψευτικα χαμογελα.

Να καταληξω καπου?
Ας μιλησουμε για εξωτερικα, γτ ΟΛΟΙ οσοι εχουμε ακομη την δυνατοτητα της ορασης ΟΛΟΙ θα προσεξουμε τον αλλο εξωτερικα. Μεχρι και ενα τυφλος θελει να διακρινει με την αφη του αυτο που λεμε χαρακτηριστικα. Οταν κοιτω λοιπον καποιον προσπαθω να δω τις κινησεις του, αν ειναι αληθινος ή και αυτος ενας καλοστημενο προτυπο. Κοιτω τα ματια να δω αν μου βγαζουν κατι μοναδικο. Κοιταω τον τροπο που μιλαει για να δω αν εχει αυτο το κατι που θελω:P (καιτη γαρμπη, ακουγα στο δημοτικο, ευτυχως μονο τοτε). Αν μιλησουμε για προσωπο θελω να μου βγαζει κατι που μπορω να αγαπησω. Αν μιλησουμε για ντυσιμο θελω:
1) να ειναι καθαρος
2) να ειναι ο εαυτος του
Αν μιλησουμε για σωμα, κατι που καιει τους περισσοτερους, θελω να μην ειναι αρωστημενα παχουλος ή αρωστημενα αδυνατος. Θελω να ειναι κανονικος και αυτο περιλαμβανει οτιδηποτε φαινεται ασχημο σε οσους αγαπανε τον ανθρωπο-μοντελο. Να εχει το στομαχι, την κοιλια του γτ ετσι ειναι το καλουπι του, να ειναι κανονικος και με κοιλια πλακα γτ απλα ετσι ειναι το καλουπι του.
Εν συντομια κοιταω τον φυσιολογικο και καποιον που αδιαφορει αρκετα για το τι παιζει στην μαζα των υπολοιπων και ειναι απλα και ομορφα ο εαυτος του.

Αν πρεπει να αναφερω δυο πραγματα που κοιταω στην εμφανιση και να παραλειψω την προηγουμενη πολυλογια θα πω 2 πραγματα. Κοιταω τα ζωντανα ματια που μεσα τους μπορεις να δεις πολλα. Κοιταω το αληθινο ζεστο χαμογελο που να σου κανει μερα την καθε νυχτα.


υ.γ. δεν ειμαι ατομο που με ελκυει καποιος απο την εμφανιση του, απλα ο κυριος φοκος που δημιουργησε το θεμα αυτο ζηταει να μαθει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Περα απο την καθαριοτητα τι αλλο μπορει να σου δειξει ενα νυχι βρε Νικο?

Η καθαριότητα είναι μια ένδειξη για πολλά άλλα πράγματα και "αδυναμίες"...:)

Αυτά που λέει η Σοφία παραπάνω τα έχω ακούσει από άλλες ν κοπέλες, όπου ν>1, στο ηλικιακό φάσμα από 18 και άνω (όπου υπάρχει μια πιο ώριμη διάσταση του θέματος). Τελικά όλες οι κοπέλες ζητάνε τα ίδια πάνω κάτω πράγματα...Οι ίδιες οι κοπέλες ικανοποιούν τα πάνω κάτω αντίστοιχα πράγματα (που θέλουν οι ίδιες) στους άντρες; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
η καθαριότητα είναι μια ένδειξη για πολλά άλλα πράγματα και "αδυναμίες"...:)
Οχι παντα. :)
Οπως ξανα ειπα υπαρχουν πολλα καλοστημενα προτυπα στις μερες μας οποτε μη σε ξεγελανε πραγματα που βλεπεις σε καποιον, ίσως απλα περιλαμβανονται και αυτα στην εικονα που θελουν να δημιουργησουν.
Κατι που βλεπεις δεν σου δειχνει παντα κατι που υπαρχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
κοιταω αυτα που με κανει να νιωθω οταν ειμαι διπλα του..τιποτα περισσοτερο..τιποτα λιγοτερο...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Η καθαριότητα είναι μια ένδειξη για πολλά άλλα πράγματα και "αδυναμίες"...:)

Αυτά που λέει η Σοφία παραπάνω τα έχω ακούσει από άλλες ν κοπέλες, όπου ν>1, στο ηλικιακό φάσμα από 18 και άνω (όπου υπάρχει μια πιο ώριμη διάσταση του θέματος). Τελικά όλες οι κοπέλες ζητάνε τα ίδια πάνω κάτω πράγματα...Οι ίδιες οι κοπέλες ικανοποιούν τα πάνω κάτω αντίστοιχα πράγματα (που θέλουν οι ίδιες) στους άντρες; :hmm:

Να στην μπω ακομη λιγο?:P Επειδη σου τα λενε και αλλες κοπελες δεν σημαινει οτι τα εφαρμοζουν. Αλλο το τι λεω και αλλο το τι πραττω. Με οσα ειπα βλεπω πολλες να συμφωνουν και να συμπληρωνουν αλλα αυτα τα λενε πανω στην συζητηση, την κουβεντα, μια στιγμη προσγειωσης στη γη και χρησιμοποιησης του μυαλου. Τι πιστευουν απο οσα λενε ομως? Βλεπω πολλες ακομη κοπελες στην ηλικια των 25 να ερωτευονται καποιον γτ παιζει καλη μουσικη και γνωριζει τα παντα για αυτη. Και αυτες οι καποιες ειναι απο αυτες που (σου) λενε τα ιδιο ακριβως με εμενα.

Αν ειμαι και εγω ετσι? Καποιος που αδιαφορει για το συνολο και ειναι απλα ο εαυτος του? Ναι ετσι ειμαι για αυτο και ψαχνω κατι αντιστοιχο. Κρατα αν ειναι το γεγονος οτι θελω κατι που να με συμπληρωνει και να με γεμιζει και οχι απλα να στεκεται διπλα μου σαν διακοσμητικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

asteroskoni

Νεοφερμένος

Η asteroskoni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
ποιος ειναι αυτος ο τροπος σκεψης πια που εσυ εισαι η ε3αιρεση?



κανενα σοβαρο παραδειγμα/επιχειρημα εχεις?ή μονο του στυλ ''δεν ειμαι σαν ολα τα κοριτσακια που στοκαρονται και 8ελουν ενα brad pitt''??



....(αστο, 8α γινω κακια:whistle:)



χαχαχα δε μας λες εσυ τι εννοει το ποστ, γιατι μαλλον τοσα ατομα ειμαστε ηλι8ιοι και συ επιασες με τη μια το νοημα...(κρατα το καλα ε...:clapup:)
οταν γνωριζεις καποιον για πρωτη φορα, δεν γνωριζεις τον εσωτερικο του κοσμο...(εδω αλλοι περνανε χρονια ολοκληρα και ακομη δεν τον εχουν μα8ει..!)εσυ δηλαδη τι 8ες να μας πεισεις, οτι δεν εχεις γουστο?οτι ολοι ειναι ''το ιδιο και το αυτο''?προσεχε, γιατι ΕΣΥ τους βαζεις ολους στο ιδιο τσουβαλι..
που κολλαει τωρα η τηλεοραση στις προτιμησεις που εχει ο κα8ενας, σηκωνω τα χερια ψηλα...(υπαρχει τοπικ ''οχι αλλοι τελειοι'', πιστευω σ ενδιαφερει με βαση αυτα που γραφεις...αντε λοιπον να γραψεις εκει...:))
τελος, αν 8ες να ζεις με ψευδαισ8ησεις, ελευ8ερα....τον εαυτουλη σου κοροιδευεις ομως, κανεναν αλλο...;)




Xaxaxa, κοπελιά ημάρτον..Ανέφερα πουθένα ότι είμαι η εξαίρεση???Δεν θα κάτσω να αναλύσω το σαχλό ποστ σου..

Αν θες επιχείρημα βγες εξω στον κόσμο και να δεις τι γίνεται...

Άγουστη??Δηλ. αν κάποιος έχει ως πρώτη προτεραιότητα τον εσωτερικό κόσμο είναι άγουστη???Τι ακούω..
Τοπικ:Όχι άλλο πια τέλειοι...Πολύ φόρα πήρες..Όποιος δηλ.έχει εσωτερικό πλούτο αλλά δεν είναι αντικειμενικά όμορφος δεν είναι τέλειος??Τι λε ρε??Κοίτα να δεις ποιος βάζει στο ίδιο τσουβάλι..
Το ΤΕΛΕΙΟ το ορίζει ο καθένας με τα δικά του ΓΟΥΣΤΑ και πιστεύω..!

Όσο για την τελευταία πρόταση.. Ένα θα πω.. Δεν με ξέρεις ούτε στο ελάχιστο και ούτε πως λειτουργώ στο real life..!Γι' αυτό σταμάτα να γράφεις μ******


Δεν πα να γίνεις και η κάκιστη του κόσμου...Σκασίλα μου ..!Δεν θα κάτσω να ξεκατινιαστώ με κάνεναν και δεν είναι πρόθεση μου σε εναντιθέση με εσένα..

Κάπου διάβασα ότι είναι άσχετη η τηλεόραση..Ή πολύ αθώα είστε ή πολύ αφελείς..!Δηλ. την επέλαση των emo και των κάγκουρων, που αν δεν ήσουν σαν αυτούς δεν ήσουν trendy την ξεχάσατε??:P
Τελειώνοντας, να ξεκαθαρίσω κάτι προτού γραφτεί πάλι τπτ για μένα..:PΌταν γνωρίζω ένα άτομο με ενδιαφέρει πρώτα τι έχει να πει σαν άτομο, σαν προσωπικότητα..Ακόμη για παρέα, όχι μόνο για σχέση...Και μετά την εμφάνιση..Αν είναι άνθρωπος με επιφανειακη σκέψη και δεν με κάνει κλικ και ο πιο όμορφος άνθρωπος να είναι μου παιρνά αδιάφορος..Με αποτραβά..

Επειδή έχω και ένα real life να αντιμετωπίσω όπως και όλοι μας, αυτές οι σκέψεις έχουν αναλυθεί προηγούμενως και πιο εύστοχα..Καθίσε και διαβάσε τα..

Αντε γεια.!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Περα απο την καθαριοτητα τι αλλο μπορει να σου δειξει ενα νυχι βρε Νικο?

Τι κοιτατε σε ενα αγορι?
Εμφανιση. Θελω να ειναι μαναρος και οταν θα ειμαι διπλα του να σκυλολυσανε ολες οι αλλες που δεν τον εχουν. Να εχει ματαρες, ικανοποιητικο σωμα και απαιχτο στυλ. Να μου βγαζει κατι μοναδικο, κατι που οι αλλοι δεν βγαζουν. Να εχει μυαλο,γνωσεις,να ειναι μουσικος. Αχ.. οι μουσικοι ειναι τοσο ουαου και σεξυ!!!!!!
Μολις τον δω να σκεφτω πως αυτος ειναι δικος μου και καμιας αλλης. Να με κανει να νιωθω μοναδικη, να ειναι ο πριγκιπας μου. Να εχει ωραιο κωλο ωστε να ζηλευουν ολες οι φιλες μου. Ειπα τα ωραια ματια που θα με μαγευουν και θα με στελνουν σε αλλη διασταση? Ωραια ματια λοιπον...



Την αληθεια?
Δεν με εντυπωσιαζει το καλοφτιαγμενο μαλλι, ισως κρυβει απο πισω καποιον ανασφαλη που παλευει με οτιδηποτε ωστε να γινει και αυτος αποδεκτος και ενας με την μαζα των γοηδων.
Με εντυπωσιαζουν και μου αρεσουν τα πρασινα ματια αλλα δεν με ελκυουν ωστε να ερωτευθω καποιον μονο και μονο απο αυτο.
Δεν με εντυπωσιαζει το τελειο σωμα. Χανει πολυ καλητερα πραγματα απο το να κωλοχτυπιεται στα γυμναστηρια.
Δεν με εντυπωσιαζει ενα ωραιο ντυσιμο. Τις περισσοτερες φορες ειναι ψευτικα, δηλαδη δεν εκφραζουν αυτο που εισαι αλλα αυτο που θα ηθελες να εισαι ή αυτο που θα ηθελαν οι αλλοι να εισαι.
Απεχθανομαι τα ψευτικα χαμογελα.

Να καταληξω καπου?
Ας μιλησουμε για εξωτερικα, γτ ΟΛΟΙ οσοι εχουμε ακομη την δυνατοτητα της ορασης ΟΛΟΙ θα προσεξουμε τον αλλο εξωτερικα. Μεχρι και ενα τυφλος θελει να διακρινει με την αφη του αυτο που λεμε χαρακτηριστικα. Οταν κοιτω λοιπον καποιον προσπαθω να δω τις κινησεις του, αν ειναι αληθινος ή και αυτος ενας καλοστημενο προτυπο. Κοιτω τα ματια να δω αν μου βγαζουν κατι μοναδικο. Κοιταω τον τροπο που μιλαει για να δω αν εχει αυτο το κατι που θελω:P (καιτη γαρμπη, ακουγα στο δημοτικο, ευτυχως μονο τοτε). Αν μιλησουμε για προσωπο θελω να μου βγαζει κατι που μπορω να αγαπησω. Αν μιλησουμε για ντυσιμο θελω:
1) να ειναι καθαρος
2) να ειναι ο εαυτος του
Αν μιλησουμε για σωμα, κατι που καιει τους περισσοτερους, θελω να μην ειναι αρωστημενα παχουλος ή αρωστημενα αδυνατος. Θελω να ειναι κανονικος και αυτο περιλαμβανει οτιδηποτε φαινεται ασχημο σε οσους αγαπανε τον ανθρωπο-μοντελο. Να εχει το στομαχι, την κοιλια του γτ ετσι ειναι το καλουπι του, να ειναι κανονικος και με κοιλια πλακα γτ απλα ετσι ειναι το καλουπι του.
Εν συντομια κοιταω τον φυσιολογικο και καποιον που αδιαφορει αρκετα για το τι παιζει στην μαζα των υπολοιπων και ειναι απλα και ομορφα ο εαυτος του.

Αν πρεπει να αναφερω δυο πραγματα που κοιταω στην εμφανιση και να παραλειψω την προηγουμενη πολυλογια θα πω 2 πραγματα. Κοιταω τα ζωντανα ματια που μεσα τους μπορεις να δεις πολλα. Κοιταω το αληθινο ζεστο χαμογελο που να σου κανει μερα την καθε νυχτα.


υ.γ. δεν ειμαι ατομο που με ελκυει καποιος απο την εμφανιση του, απλα ο κυριος φοκος που δημιουργησε το θεμα αυτο ζηταει να μαθει


χαχαχαχαχαχ θεα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ζαννα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ζαννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Τρελενομαι να εχει λιγη κοιλιτσα...:D

Αυτο που λετε να ειναι μαναρος και να σκυλολυσανε ολες οι αλλες που δεν τον εχουν,να εχει ματαρες,σωματαρα και στυλ:
Πιστευω οτι ενας τετοιος τυπος αγοριου δεν θα κατσει σταθερος με μια μονο κοπελα.Διπλα σε ενα τετοιο αγορι (που συνηθως δεν το λεμε αντρα αυτο) πρεπει να εισε η απολυτη θεα για να σε κρατησει λιγο παραπανω.Οσο ψηλη,ξανθια,γαλανοματα,με σωμα 90-60-90 και να εισε τετοιο αγορι ειναι εγωιστης και το μυαλο σκευτεται να εχει ποιο πολλες κατακτησεις.
Μην πετατε τετοια λογια ετσι στον αερα και αποθαρυνετε λοιπον τα απλα,κλασικα παιδια που δεν εχουν γαλαζια(ή πρασινα)ματια και δεν ακολουθουν την μοδα,ουτε εχουν 6-pack,εχουν περισσοτερες ελπιδες!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Τα μάτια.... Δεν λένε ότι είναι οι καθρεύτες της ψυχής???:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cia love

Νεοφερμένος

Η αναστασια :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
εγω κοιταω το στυλ. παντα αυτο μετραει και μετα ολα τα αλλα.... το κυριοτερο ειναι ο αλλος να εχει δικο του στυλ να μην ειναι δηλαδη σαν ολους τους αλλους και να μην το αλλαζει για καμια! αλλωστε αυτο θελουμε κι εμεις: να μας θελουν γι αυτο που ειμαστε! ααααα εκτος απο αυτο κοιταω που και που και τον κωλο :P:P;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Πρώτα από όλα το βλέμμα μετά τα μαλλιά(:redface:),το στυλ και βέβαια ο εσωτερικός κόσμος, δηλαδή ο χαρακτήρας,η συμπεριφορά...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
το βλεμα του......και αν μου βγαζει τη μοναδικοτητα...δηλ να ξεχωριζει....
θελω να πω...ο αντρας ο ανωριμος φαινεται απο τον τροπο που κοιταζει!!!!!

ψψψψ θεα! σωστη η παρατηρηση!:clapup::clapup:

εμενα μου την σπανε τα μαλλια με το πολυ ζελε που φοβασαι να τα πιασεις...ή οταν πας να τον φιλησεις και εχει αγρια μαγουλα(μαλλον απο το ξυρισμα)
λιγη κρεμουλα βρε παιδια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
να είναι λίγο κάφρος (όχι με την έννοια του να κάνει μαλακίες στα κορίτσια, δεν είμαι μαζόχα :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Τα μάτια.... Δεν λένε ότι είναι οι καθρεύτες της ψυχής???:)

ειναι αλλα οι ερωτευμενοι μονο μπορουν να τη δουν ο ενας του αλλου(τη ψυχη).......δυο κοινοι ανθρωποι διχως συναισθημα δεν βλεπουν παρα ενα βιολογικο οπτικο οργανο.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κατερ!να

Νεοφερμένος

Η κατερ!να αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Με καμια δυναμη δεν μπορει να μου αρεσει καποιος τελειος, τελειος, τελειος....η πολλη τελειοτητα πολλες φορες κατανταει βαρετη...επισης δεν μ'αρεσουν οι πεφτουλες, τα δηθεν μαγκακια κλπ...ενας κανονικος, με κανονικο σωμα, οχι τουμπανο, κανονικο προσωπο, με καλο χαρακτηρα...ειναι μια χαρα!!
Το αδυνατο σημειο μου ειναι το χαμογελο...το ωραιο χαμογελο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top