[Αγόρια] Τι κοιτάτε σε ένα κορίτσι;

Rosstrobon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Μμμμ,τι κοιτάμε σε ένα κορίτσι.

Πρώτα από όλα κάθε φύλλο κοιτάει την εμφάνιση πρώτα από όλα.Το κλικ κάποιος θα στο κάνει λόγω εμφάνισης.Προσωπικά μου αρέσουν πιο απλές κοπέλες,που ντύνονται καθημερινά και δεν βάφονται πολύ και να είναι σχετικά ψηλές.Τι να κάνω 2 μέτρα είμαι:P

Έπειτα εσωτερικά με ενδιαφέρει να επικοινωνούμε και να έχουμε τις ίδιες απόψεις,να μοιάζουμε γενικότερα εσωτερικά.Να μπορούμε να κάνουμε πολλά πράγματα μαζί και να έχουμε και ίδια γούστα.

Και βέβαια για εμένα υπερισχύει η εσωτερική εμφάνιση.Τι να το κάνω αν είναι κούκλα και δεν μπορούμε να επικοινωνήσουμε και άλλα πολλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Πες τα ρε Έλενα,γ*μω την πατριαρχία που εμποτίσανε στα κεφάλια μας.Οι άντρες ας μιλούν όπως θέλουν,αλλά αν μια γυναίκα βρίσει,χάνει ξαφνικά τη μεταφυσική χίμαιρα της "θηλυκότητας".Bang,bang,I'm dead.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Πάντως αν δω μια κοπέλα με τσιγαριλίκι και να βρίζει θα με χαλάσει. Δεν εννοώ να μιλάει έτσι μια στο τόσο αν είναι νευριασμένη (αυτό είναι ανθρώπινο) αλλά όχι να λέει 4 προτάσεις και να πετάει 10 βρισιές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Πωω αυτό το τσιγαριλίκι με ξενερώνει και μένα.
Ό,τι και να' ναι ο άλλος/η άλλη θα με ξενερώσει και θα αλλάξει όλη η ιδέα που έχω για το συγκεκριμένο άτομο. Είτε κορίτσι είναι είτε αγόρι, δεν μπορώ το τσιγάρο, με απωθεί. Μπλιαχ.
:X

[Αγόρια] Εγώ το κορίτσι δε θέλω να καπνίζει, κι ας βρίζει όσο θέλει. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christmas Soul

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Εμφάνιση,συμπεριφορά και ιδιαίτερα τον χαρακτήρα του κοριτσιού!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lefteris278

Νεοφερμένος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Να εχει θυληκότητα, να μήν βρίζει, να έχει σεξαπίλ, ας καπνίζει δέν πειράζει.. και να το παίζει ανώτερη με την καλη έννοια, για να γίνονται και παιχνίδια ;) Να μήν είναι σνόμπ.. δέν χρειάζεται να είναι τέλεια(βυζ*ρες,κ**αρα, κτλ) μια μετρια κοπέλα, με ωραίο προόσωπο.Αν έχει τα παραπάν είναι η ιδανικιά ...Να είναι "Κυρία" (εμφάνιση κυρίως), αλλα και "έφηβη" παράλληλα(στον χαρακτήρα κυρίως)!

Κακά: Να μήν κάνει κουμάντο, να μήν ντρέπεται να κυκλοφορεί μαζί με το αγόρι της , να μήν γελάει σπαστικά-νευρικά..

αυτά απο μένα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
εγώ γουστάρω να με βρίζει και αν μου λέει καφρίλες,έχει πολύ πλάκα και το θεωρώ πολύ γαμάτο, τρελαίνομαι χαχαχαχα.δεν κολλάω πολύ στην εμφάνιση (εντάξει εδώ τώρα για να μην λέμε μαλακίες, αν είναι μπάζο δεν λέει...:P).να μην είναι χοντρή:P και πολύ ψηλή.να μην είναι δεξιά.

και τέλος κάτι σημαντικό :να ακούει βασίλη παπακωνσταντίνου "βασίλη ζούμε για να σε ακούμε"..χαχαχαχα(εντάξει αυτό μαλακία είναι:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Κόπελα χωρίς τσιγαριλίκι,για 'μένα τουλάχιστον,δε νοείται.Και τι θα κάνουμε on our free time? O.o

PS:Χρήστο αγορίνα...περαστικά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
να πατε για τρεξιμο!

Για μενα παντως αν η κοπελα καπνιζει! βριζει!
αντε γεια ετσι απλα.....
Προτιμω τις αθλητικες κοπελες που εχει ενδιαφεροντα γυρω απο τον αθλητισμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioan9elena

Νεοφερμένος

Η Elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Εγω πιστέυω πάντως πως ανεξαρτήτως εξωτερικής εμφάνισης που είναι κάτι καθαρά υποκειμενικό, το σημαντικότερο στοιχείο που φέρνει κοντά άντρες και γυναίκες είναι η πολυπόθητη ''χημεία'' και γενικότερα το τί εκπέμπει ο καθένας ξεχωριστά. Δηλαδή, όσοι ανέφεραν το τσιγάρο και τις βρισιές ως κάτι που δεν αντέχουν στον άλλο, δεν θα ήταν ποτέ με τέτοια άτομα αν υπήρχε χημεία και επικοινωνία μεταξύ τους???:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Ναι εχεις απολυτο δικιο μπορει να ταιριαζουν τελεια ας πουμε ομως οτι
για να γινει αυτο αν εγω που δε θελω να καπνιζει η κοπελα μου βρω μια κοπελα που ειναι φουγαρο και ταιριαζουμε τρελα
πιστευω οτι η χημεια θα ερθει οταν δε θα καπνιζει αρα θα εχεις πεσει μεσα οτι λες αν με καταλαβες τι θελω να πω.?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioan9elena

Νεοφερμένος

Η Elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Η χημεια δηλαδη παει και ερχεται αναλογα με το αν καπνιζει ι κοπελα??:Pχιχιχιχιχι..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Φωνή βοώντος εν τη ερήμω..........(λέγω!):whistle:
χαχαχα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
εγώ γουστάρω να με βρίζει και αν μου λέει καφρίλες,έχει πολύ πλάκα και το θεωρώ πολύ γαμάτο, τρελαίνομαι χαχαχαχα.


μαγκα μου, εισαι για κανα δυο γρηγορες? :ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Κόπελα χωρίς τσιγαριλίκι,για 'μένα τουλάχιστον,δε νοείται.Και τι θα κάνουμε on our free time? O.o
Σοβαρά μιλάς?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Κόπελα χωρίς τσιγαριλίκι,για 'μένα τουλάχιστον,δε νοείται.Και τι θα κάνουμε on our free time? O.o

Δηλαδή για σένα δεν μετράει και τόσο ο εσωτερικός κόσμος ενός κοριτσιού? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Σοβαρά μιλάς?:confused:

Yep.

Δηλαδή για σένα δεν μετράει και τόσο ο εσωτερικός κόσμος ενός κοριτσιού? :hmm:

Well,δεδομένου ότι οι μπάφοι αποτελούν αποτέλεσμα επιλογής και οι επιλογές μας είναι στην ουσία εκφάνσεις του χαρακτήρα μας,το point σου είναι invalid.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ko_SOS

Νεοφερμένος

Ο ΚΩΣΤΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πυλαία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Ενα κοριτσι για να με αρεσει πρεπει να χουμε κοινα ενδιαφεροντα ιδεες και να χει ωραιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Ενα κοριτσι για να με αρεσει πρεπει να χουμε κοινα ενδιαφεροντα ιδεες και να χει ωραιο...
....κωλο?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ko_SOS

Νεοφερμένος

Ο ΚΩΣΤΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πυλαία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
ΟΧΙ ΟΧΙ ΟΧΙ ΟΧΙ ΟΧΙ ΟΧΙ ΟΧΙ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top