Τι φοράς όταν κοιμάσαι;

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
κρέμες νυκτός :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
κρέμες νυκτός :redface:
ενα ψυχρο κυμα αερος με διαπερασε τη στιγμη που διαβασα την παραπανω απαντηση, παγωσαμε καλοκαιριατικο!:P

τετοια εποχη φοραω οτι μου προκαλει λιγοτερη ζεστη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Τι φοράς όταν κοιμάσαι;

Τον Ιδρώτα μου..8):thumbsup::shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Ρε Άγγελε δηλαδή γυμνός κοιμάσαι;

Μη τα λες έτσι απότομα, με τέτοια ζέστη θα προκαλέσεις εξάψεις στις γυναίκες του φόρουμ και θα ανάψεις καμιά φωτιά. Ήμαρτον υπάρχουν ελλείψεις στο πυροσβεστικό σώμα θα πάθουμε καμιά ζημιά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ρε Άγγελε δηλαδή γυμνός κοιμάσαι;

Μη τα λες έτσι απότομα, με τέτοια ζέστη θα προκαλέσεις εξάψεις στις γυναίκες του φόρουμ και θα ανάψεις καμιά φωτιά. Ήμαρτον υπάρχουν ελλείψεις στο πυροσβεστικό σώμα θα πάθουμε καμιά ζημιά

αχαχαχα....

οχι...νταξει..
ας ηρεμησουν οι γυναικες του φορουμ..:P

τωρα το καλοκαιρι..πανω δεν φοραω τιποτα(οπως και ολη την ημερα βεβαια στο σπιτι) και κατω μια ελαφρια πυτζαμα ...:D

αλλα εννοειται οτι ολα αυτα λουζονται στον ιδρωτα μου..γιαυτο και η πρωτη απαντηση..;)

το καλοκαιρι κανω απανωτα μπανια στον ιδρωτα μου..και δροσιζομαι..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Αφού ο Άγγελος ήταν αρκετά ευγενικός ώστε να σβήσει τις ..εξάψεις μας με τον ιδρώτα μου, συνεχίζουμε σε ήρεμους τόνους νομίζω..:P
Ειδικά τώρα που έχει ΤΡΕΛΗ ζέστη, μία αμάνικη μπλούζα και ένα υπερβολικά κοντό σορτσάκι από αυτά που φοράω μόνο στο σπίτι!!!!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
και ένα υπερβολικά κοντό σορτσάκι
εσεις σβησατε..
αναψαμε εμεις τωρα...:P:shifty::smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Σβήστε και εσείς γιατί το Τμήμα Ηθών είναι στον δρόμο και έρχεται :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
κρέμες νυκτός :redface:

Σβήστε και εσείς γιατί το Τμήμα Ηθών είναι στον δρόμο και έρχεται :mad:
Θιξαμε τις αξιες της.. εεε του κυριου..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Πάντα το μπλουζάκι με τον σνούπι (τι λέμε τώρα :) !!) και σορτς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Αν και μου αρέσουν οι πιτζάμες μου πολύ, γιατί είναι όλες γλύκα, το πάπλωμα που έχω εδώ στη Φλώρινα είναι ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ζεστό και τις αποχωρίζομαι πριν πέσω για νανι, γιατί μετά ξυπνάω από τη ζέστη.
Το καλοκαιράκι εχμ.. Ελάχιστα πράγματα, σκεπάζομαι πάντα με σεντόνι, να φοράω και ρούχα; Θα σκάσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Τον Ιδρώτα μου..8):thumbsup::shifty:

κάτι τέτοιο...

τίποτα το καλοκαίρι
σορτσάκι και φανέλα, το χειμώνα
απεχθάνομαι τις πυτζάμες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alchemia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alchemia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Μαλλον μονο εγω ντυνομαι σα το κρεμμυδι :clapup:
Χειμωνα καλοκαιρι πυτζαμες, απλα οι καλοκαιρινες ειναι πιο ελαφριες :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mαγia h melicca

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Μαλλον μονο εγω ντυνομαι σα το κρεμμυδι :clapup:
Χειμωνα καλοκαιρι πυτζαμες, απλα οι καλοκαιρινες ειναι πιο ελαφριες :D

δεν είσαι η μόνη :P κι εγώ το ίδιο..μόνο που το καλοκαίρι συγκεκριμένα baby doll :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Το σεντόνι του έρωτα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lizaki123

Νεοφερμένος

Η lizaki123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
χμ...
το καλλοκαιρι κοντο σορτσακι σαν σλιπακι σχεδον κ τιραντακι!!!!!
το χειμωνα τσ μπιτζαμουλες μ σε εντονα χρωματα με περιεγρα σχεδια!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ~LoVeR BoY~:
Το σεντόνι του έρωτα :redface:



Αρχική Δημοσίευση από νπβ:
τίποτα το καλοκαίρι


Αρχική Δημοσίευση από λολ:
τον ιδρώτα μου




:wacko:
ελπίζω να μην κάνει κάνα βραδινό σεισμό αυτό το καλοκαίρι
...προβλέπεται να έχουμε γυμνά καυτά αγόρια να τρέχουν στο δρόμο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos777

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο manos777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
εγω χειμωνα - καλοκαιρι μονο με μποξερακι η σλιπακι..!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Αν και μου αρέσουν οι πιτζάμες μου πολύ, γιατί είναι όλες γλύκα, το πάπλωμα που έχω εδώ στη Φλώρινα είναι ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ζεστό και τις αποχωρίζομαι πριν πέσω για νανι, γιατί μετά ξυπνάω από τη ζέστη.
Το καλοκαιράκι εχμ.. Ελάχιστα πράγματα, σκεπάζομαι πάντα με σεντόνι, να φοράω και ρούχα; Θα σκάσω.
Και γω τα ιδια....:redface:....τπτ....παπλωματακι ζεστο το χειμωνα...και σεντονι ή κουβερ λι το καλοκαιρι :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
:wacko:
ελπίζω να μην κάνει κάνα βραδινό σεισμό αυτό το καλοκαίρι
...προβλέπεται να έχουμε γυμνά καυτά αγόρια να τρέχουν στο δρόμο :P

Και κορίτσια επίσης! :P


...φοράω το κάτω εσώρουχο ή μόνο το άρωμά μου...

το καλοκαίρι κ το σεντόνι πολύ είναι


Ελάχιστα πράγματα, σκεπάζομαι πάντα με σεντόνι, να φοράω και ρούχα; Θα σκάσω.

Και γω τα ιδια....:redface:....τπτ....παπλωματακι ζεστο το χειμωνα...και σεντονι ή κουβερ λι το καλοκαιρι :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top