Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,953 μέλη και 2,477,924 μηνύματα σε 78,916 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 261 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Αριστερόχειρας , αμφιδέξιος ή κάτι διαφορετικό;

Με ποιο χέρι γράφεις;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 213)
Δεξί
145
68,08%
Αριστερό
54
25,35%
Και με τα δύο
14
6,57%

Αγγελική!!! (Αγγελική)

Δραστήριο Μέλος

H Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 337 μηνύματα.

H Αγγελική!!! έγραψε: στις 19:53, 18-11-11:

με το δεξί τα ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ!!!:p
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,737 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε: στις 20:20, 18-11-11:

Δεξί!
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

H Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 2,467 μηνύματα.

H Ερις έγραψε: στις 23:49, 18-11-11:

Αριστερό!!
Παράθεση

Χαρουλιτα

Διακεκριμένο μέλος

H Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,727 μηνύματα.

H Χαρουλιτα έγραψε: στις 13:15, 20-11-11:

Αυτο το θεμα ειναι αποκλειστικα για μενα!
Εγω λοιπον απο μικρη εγραφα με το δεξι! Το προβλημα προεκυψε οταν στην Β' Λυκειου επαθα τενοντιτιδα και αναγκαστικα να μαθω να γραφω με το αριστερο, κατι που καταφερα με μεγαλη επιτυχια! Ισα ισα που τα γραμματα με το αριστερο ηταν καλυτερο! Το προβλημα ειναι ομως οτι τωρα εχω παθει τενοντιτιδα και στο αριστερο χερι με αποτελεσμα να μην μπορω να γραψω με κανενα...
Παράθεση

skatoula14 (Μυρτω!!!!)

Δραστήριο Μέλος

H Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 330 μηνύματα.

H skatoula14 έγραψε: στις 14:01, 20-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από Χαρουλιτα
Εγω λοιπον απο μικρη εγραφα με το δεξι! Το προβλημα προεκυψε οταν στην Β' Λυκειου επαθα τενοντιτιδα και αναγκαστικα να μαθω να γραφω με το αριστερο, κατι που καταφερα με μεγαλη επιτυχια! Ισα ισα που τα γραμματα με το αριστερο ηταν καλυτερο! Το προβλημα ειναι ομως οτι τωρα εχω παθει τενοντιτιδα και στο αριστερο χερι με αποτελεσμα να μην μπορω να γραψω με κανενα...

χαχαχ και τι κανεις τωρα??

εγω με δεξι γραφω!!!
Παράθεση

Χαρουλιτα

Διακεκριμένο μέλος

H Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,727 μηνύματα.

H Χαρουλιτα έγραψε: στις 22:16, 24-11-11:

Δεν γραφω! Ασε ειμαι και Γ Λυκειου...
Μαλλον προφορικα θα εξεταστω γιατι εχω παθει μεγαλη ζημια...
Παράθεση

skatoula14 (Μυρτω!!!!)

Δραστήριο Μέλος

H Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 330 μηνύματα.

H skatoula14 έγραψε: στις 22:28, 24-11-11:

μεγαλη βλακεια ρε...:/
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,691 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε: στις 11:55, 25-11-11:

Με το δεξι...Αλλα θα ηθελα να γραφω και με τα δυο....
Παράθεση

blackgirl (Take care of the one you love)

Δραστήριο Μέλος

H Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 198 μηνύματα.

H blackgirl έγραψε: στις 17:45, 25-11-11:

με το δεξί αλλά το αριστερό είναι πιο δυνατό και σταθερό
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 2,609 μηνύματα.

H Dalian έγραψε: στις 16:20, 29-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από Χαρουλιτα
Για να παθαίνεις τενοντίτιδα τόσο συχνά σημαίνει πως όταν γράφεις ο καρπός δεν παίρνει σωστή στάση! Κοίταξέ το πριν να ναι αργά...
Παράθεση

Χαρουλιτα

Διακεκριμένο μέλος

H Χαρουλιτα έγραψε: στις 15:43, 30-11-11:

Ειναι ηδη αργα...
Παράθεση

Maraki7 (Μαρία)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 70 μηνύματα.

H Maraki7 έγραψε: στις 10:02, 04-12-11:

Δεξί και καμιά φορά όταν βαριέμαι στο σχολείο γράφω κάτι καλλικαντζούρες με το αριστερό
Παράθεση

yperoxi

Πολύ δραστήριο μέλος

H yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 465 μηνύματα.

H yperoxi Wake up, rise up έγραψε: στις 22:19, 06-02-12:

Αριστερό κ μόνο! Το δεξί είναι πιο πολύ βοηθητικό θα έλεγα!
Και έχω το κλασικό πρόβλημα με τις χειραψίες
Παράθεση

Loony

Διάσημο Μέλος

H Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 611 μηνύματα.

H Loony έγραψε: στις 22:16, 11-02-12:

δεξι
Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε: στις 23:38, 12-02-12:

με το δεξι,αλλα γραφω με πολυ περιεργο τροπο...
Παράθεση

ElinakiBlouBlou

Νεοφερμένος

H ElinakiBlouBlou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 16 μηνύματα.

H ElinakiBlouBlou έγραψε: στις 17:27, 13-02-12:

με το δεξί αλλά η μαμά μου είπε ότι μικρή έγραφα και με τα δύο εξίσου καλά και με δελέαζε για να γράφω με το δεξί!
Παράθεση

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ. (Δέσποινα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 140 μηνύματα.

H ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ. We found love in a hopeless place!!!!!!! έγραψε: στις 14:58, 16-05-12:

Εγώ γράφω και με τα δύο....Πάντως αποδείχτηκε πολύ καλή φάση γιατί όταν έσπασα το δεξί χέρι έγγραφα με το αριστερό...
Παράθεση

marialena! (Μαριαλένα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Μαριαλένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 83 μηνύματα.

H marialena! έγραψε: στις 22:30, 23-05-12:

Αριστερο αλλα και με το δεξι καλα τα παω αν και αργω. Επισης μπορω να γραφω απο τα δεξια προς τα αριστερα γιατι ημουν αυτοδιδακτη στο νηπιαγωγειο και ετσι με βολευε καλυτερα, οπως επισης γραφω και αναποδα αλλα και συνδυασμο των παραπανω (αναποδοαντιστροφα). Τι ενδεικνυται για την κατασταση μου;
Παράθεση

Muxu Su

Περιβόητο Μέλος

H Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,207 μηνύματα.

H Muxu Su έγραψε: στις 14:58, 24-05-12:

Τα συμπεράσματα δικά σας..

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Muxu Su : 06-10-12 στις 10:59.
6
Παράθεση

Chiyo

Δραστήριο Μέλος

H Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ταχυδρόμος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 294 μηνύματα.

H Chiyo έγραψε: στις 15:22, 24-05-12:

και με τα δύο. ξεκίνησα με αριστερό. το δεξί ήρθε μετά. :Ρ τέσπα μεγάλη ιστορία τα χέρια μου :Ρ
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια