Πώς ήσαστε πέρυσι τέτοιες μέρες;

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Κορίτσι μου, αν την θέλεις πραγματικά..., μέσα από την ψυχή σου..., :)
τότε..., πίστεψέ με, θα συνομοτήσει ολόκληρο το σύμπαν...
και θα γίνει...!!! ;)




Eεε?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Βρε κορίτσια εγώ γιατί δεν το πιστεύω αυτό; :hmm:
Και είμαι και αισιόδοξη πανάθεμά με ( α) έτσι γράφεται; β) ξέρω- ξέρω οφφ τόπικ :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
Βρε κορίτσια εγώ γιατί δεν το πιστεύω αυτό; :hmm:
Και είμαι και αισιόδοξη πανάθεμά με ( α) έτσι γράφεται; β) ξέρω- ξέρω οφφ τόπικ :P)

Δεν το πιστεύεις, ίσως επειδή ακόμα, δεν σου το έχει αποδείξει... μέσα από την καθημερινότητά της, η ίδια η ζωή. :)

Άλλωστε, δεν αναφερόμασθε σε κάτι..., που συμβαίνει τακτικά...
Αντίθετα, αναφερόμασθε σε κάτι, το οποίο θέλεις ολοκληρωτικά... και με όλο σου το είναι... και αυτό, δεν είναι κάτι, που συμβαίνει με το παραμικρό και συνεχώς, αλλά κάτι..., το οποίο σου συμβαίνει σε όλη σου τη ζωή, μια - δυο φορές..., για πολύ ιδιαίτερες περιπτώσεις... :worry:

Αν πρόσεξες από την αρχή, τη κουβεντούλα μας, αναφέρθηκα σε ολοκληρωτική αλλαγή... της ζωής μου !!!!!
Δηλαδή σε μια αλλαγή, η οποία ξεθεμέλειωσε τα πάντα...!!!!!
Ξεσήκωσε όλο μου το παρελθόν, τότε παρόν, συθέμελα...!!!!!
Με πολύ μεγάλες επιπτώσεις..., βέβαια, σε όλους τους τομείς...
Επιπτώσεις με αποτελέσματα θετικά... και αρνητικά... :confused:

Γι΄ αυτό και την ρώτησα, κατά πόσον είναι έτοιμη..., για αυτήν την όλοκληρωτική αλλαγή..., η ίδια, με συνείδηση και όλων, των ενδεχομένων επιπτώσεων..., αυτής της αλλαγής !!!!!!

Γιατί αναπόφευκτα, η τόσο ριζική αλλαγή, θα φέρει και σοβαρές επιπτώσεις..., αναλόγως και τις προσωπικές παραμέτρους...., που σε κάθε περίπτωση, είναι και διαφορετικές..., αλλά αυτό, δεν έχει τόση σημασία... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Εγώ πάντως πέρισυ τέτοια ώρα ήμουν στο αυτοκίνητο με την οικογένεια στην Πράγα νομίζω -ίσως ήταν και Βιέννη- και ψάχναμε να βρούμε ξενοδοχείο:P
Το θυμάμαι πολύ καλά γιατι κάναμε πρωτοχρονιά στο αυτοκίνητο:D




Βασικά τώρα θυμήθηκα οτι αυτό ήταν πριν 2 χρόνια αλλά δεν πειράζει:P:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
@lilith To ξέρω...απλά δεν μου έχει τύχει...:)
Αν και θέλω...για συγκεκριμένο πράγμα...ε...κάποια στιγμή ελπίζω να μου τύχει...τι να πω; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
.

Αφού το θέλεις, βεβαίως και θα σου τύχει...,
Αλλά πιστεύω, ότι θα έρθει..., όταν θα το έχεις πραγματική..., απόλυτη ανάγκη...
Θα έρθει, όταν θα είναι η καταλληλότερη στιγμή στη ζωή σου, γι΄ αυτό..., δηλαδή :)

Και τότε, ίσως να ξαναθυμιθείς και αυτήν εδώ την κουβεντούλα και θυμιθείς μαζί της
και όλους εμάς εδώ, τους διαδικτυακούς σου και όχι μόνο... φίλους, που μακάρι,
να σου φέρνουμε στη μνήμη..., από αυτήν εδώ την εποχή, μόνο ευχάριστες στιγμές... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Το τελευταίο σου ειδικά μήνυμα με συγκίνησε πάρα πολύ :redface:

Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
Το τελευταίο σου ειδικά μήνυμα με συγκίνησε πάρα πολύ :redface:

Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ :)


Εγώ σ΄ ευχαριστώ καλή μου,
επειδή και εγώ, πρώτα το βρήκα μεσ΄ την καρδιά μου...,
γιατί εσύ μου το ενέπνευσες..., με την καλοσύνη σου και τα νιάτα σου. :)

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
:redface: :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Πέρισυ παραμονή Πρωτοχρονιάς είχα πάει αρχικά με τους δικούς μου και φίλους τους σε μουσική ταβέρνα και μετά με την αδερφή μου και φίλους σε ένα μπαρ. Οι άλλοι συνέχισαν, εγώ 2 η ώρα γύρισα σπίτι. Δεν ήμουν σε μεγάλες χαρές. Από την μία είχα χωρίσει από ένα άτομο που με τσάντισε πολύ, από την άλλη η αδερφή μου θα έφευγε σε λίγες μέρες για Erasmus Νορβηγία και όλο έκλαιγα.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Είχε ξεκινήσει η εορταστική άδεια των Χριστουγέννων της θητείας. Πρακτικά σήμαινε το τέλος της συναναστροφής μου με το μεγαλύτερο σύνολο ηλιθίων και άχρηστων που έχω γνωρίσει ποτέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Τετοια μερα, και τετοια ωρα στην δουλεια παλι.. :whistle:



Κορίτσι μου, αν την θέλεις πραγματικά..., μέσα από την ψυχή σου..., :)
τότε..., πίστεψέ με, θα συνομοτήσει ολόκληρο το σύμπαν...
και θα γίνει...!!! ;)

Δυστυχως, αυτο δεν ισχυει.. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Δυστυχως, αυτο δεν ισχυει.. :/:
Μαζί σου. Αυτή την φιλοσοφία την διατυμπάνιζε ο Αλχημιστής. Μου φαίνεται εξωφρενικά αφελής,βλακώδης και ηλίθια. Έχε χάρη που το βιβλίο ήταν άλλου και ήμουν στον Πόρο για προπαίδευση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Περυσι τετοιον καιρο ημουν χαλια και φετος ειμαι επισης χαλια. Ευτυχως ενδιαμεσα ημουν καλα!



Καποια στιγμη καποιος θα με κουτουλησει... Εχω γινει σκετη γκρινια πια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Καλά ήμουν... αν και βαθιά μέσα μου λίγο συγχισμένη...
και ξεκινούσαν δύσκολες μέρες... αλλά δε βαριέσαι, πέρασαν!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
μες στα νεύρα:mad:
ενω φέτος μες στην κατάθλιψη:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
μες στα νεύρα:mad:
ενω φέτος μες στην κατάθλιψη:(

Γιατί βρε bunny μου? Μην είσαι έτσι!!! Ναι?:)

:bigarmhug:bigarmhug:bigarmhug:bigarmhug:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
ανυποψιαστη για ο,τι μου συνεβει γυρω στις 20 του μηνα....:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Είχα βγει με τις 2 κολλητές της αδερφής μου Εξάρχεια (η μία είχε γενέθλια). Ήταν οι πρώτες μέρες που η αδερφή μου έλειπε Νορβηγία κι ήμουν πολύ χάλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top