Παλέρμο #21 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Ναι, πάω να κρυφτώ στην τρύπα μου τώρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ο pitg21 ήταν το τσιράκι σας, αλλά τον φάγαμε γρήγορα.
Ήξερα τον pitg21 και τη Neraida, τουτέστιν ήμουν ο ρουφιάνος. :P
Αυτά τα ονόματα που ήξερα δεν με βοήθησαν καθόλου.
Η νοσοκόμα μας μένει..

Αυτό το παιχνίδι, αν εξαιρέσουμε εσένα.. ήταν η αναζήτηση των αόρατων δολοφόνων.
δεν μου πήγε στο μυαλό ο Pit αν και θα έπρεπε :/:

ΤΟ ΞΕΡΑ ΓΜΤ ότι ήσουν ρουφιάνος! Έπρεπε να σε καρφώσω από την πρώτη μέρα αλλά αν είχα κάνει λάθος ήμασταν χαμένες από χέρι...

Ο φάντα φταίει που επέμενε τόσο για Youki και εμένα που με έκανε από τη 2η μέρα να πιστεύω ότι είναι ο ρουφ και η Υouki το τσιράκι... γκρρρ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ναι, πάω να κρυφτώ στην τρύπα μου τώρα...
Εδώ είσαι ρε χαμένο κορμί;

Ο Ορκίζομαι ότι είναι η youki;


Ποιος ήταν η νοσοκόμα και ποιους έσωζε θα μας πει κάποιος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
η νοσοκόμα ήταν η angie_ann
κρίμα που έφυγε τόσο νωρίς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Καλα αμα δεν κερδιζαν και σε αυτό το γύρο οι πολίτες...
ΡΕΖΟΥΛΙΝ θα φας ΤΟΣΟ μα ΤΟΣΟ πολυ ξυλο....:ropalo:

Φαντασμενε...πες αλεύρι...η γιουκι σε γυρεύει...:ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Ο Ορκίζομαι ότι είναι η youki;


Μην τα παίρνεις όλα τοις μετρητοίς, αφού είμαι άθεος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Μια φορά ήμουν και γω νοσοκόμα και με σκοτώσατε από τον πρώτο γύρο! Τι να πω! :-P

Πάντως στον πρώτο γύρο έσωσα την...Ρέσιντεντ. Καλό βλαμμένο ήμουν και γω σ' αυτό το γύρο. :-P

Τα συγχαρητήρια μου στη Ηρώ. Εξαιρετική δουλειά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
O jrot ειναι. Ψηφιστε να τον βγαλουμε..:P

Eιμαι σγουρος. Νοιωθω μια απειλη απ'τη μερια του. Πρεπει να σωθουμε..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Ψηφιζω ρασκαλ..:D:P

Συγχαρητηρια στους πολιτες..Κερδισαμε στο πιο νεκρο και αχαρο παλερμο ολων των εποχων (τουλαχιστον απο τοτε που παιζω)..

3 δολοφονοι εκ των οποιων μονο η ρεζ επαιζε..Η vkey το επαιξε κλασσικη απουσα και τη νερι την δικαιολογω λογω του οτι δεν ηταν καλα..

Φαντ αγορι μου τι παιχνιδι ηταν αυτο?Τρελο ενστικτο στις υποψιες σου ειχες..:P

Αντε ευχομαι το επομενο παιχνιδι να ειναι πιο δυναμικο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Συγχαρητηρια στους πολιτες..Κερδισαμε στο πιο νεκρο και αχαρο παλερμο ολων των εποχων (τουλαχιστον απο τοτε που παιζω)..


To Παλερμο τις τελευταιες μερες του παιχνιδιου..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
'Ημασταν τελείως άκυρες....:redface:
(μια φορά καταφέραμε και μιλήσαμε όλες μαζί...και η ρεζ η καημένη τα έκανε όλα :flowers: )
Οπότε ένα μεγάλο συγνώμη που μιλούσα ελάχιστα αλλά δεν μπορούσα ξαφνικά να γίνω η ομιλητική :redface:

Παιδιά ας είμαι η κλασσική άφαντη πολίτης...μου ταιριάζει καλύτερα νομίζω κι αν πω και καμιά κουβέντα παραπάνω δεν θα με πάρετε στα σοβαρά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Νομίζω ότι αυτό το παιχνίδι υπήρξε το πιο αδιάφορο από όλα γιατί έγινε μετά από ένα πολύ ενδιαφέρον γύρο. Τέλος πάντων, ήμουν πράγματι το τσιράκι και καθώς ο ρουφιάνος το ήξερε και δεν πρόλαβα να υπερασπιστώ τον εαυτό μου, βγήκα αμέσως έξω. Ελπίζω το επόμενο παιχνίδι να είναι πιο ενδιαφέρον και να έχει περισσότερη συμμετοχή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
νομίζω πως βιαστήκαμε να το παίξουμε γιαυτό και βγήκε τόσο αδιάφορο
αν είχε μεγαλύτερη συμμετοχή σίγουρα θα ταν πιο ενδιαφέρον και αν έπαιζε και η νεράιδα φυσικά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
νομίζω πως βιαστήκαμε να το παίξουμε γιαυτό και βγήκε τόσο αδιάφορο..
Nαι.

Ο jrot φταιει γι'αυτο..

:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
τελικα ποιοι ηταν οι δολοφονοι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
res, neraida, vkey
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
παλι ολους τους βρηκα!:P:P

η σιγουρια μου για τη γιουκι μαρεσε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top