Πόσες φορές έχετε επισκεφτεί το Στέκι;

Obscura

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,515 μηνύματα.
Στον firefox 3, κάντε κλικ στο κουμπάκι αριστερα στη γραμμή διεύθυνσης, όπως φαίνεται στο screenshot. Μετά πατήστε More Information και κοιτάξτε στη μέση περίπου τον αριθμό των επισκέψεων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 2009-04-12_0420.png
    2009-04-12_0420.png
    18.3 KB · Εμφανίσεις: 167
Τελευταία επεξεργασία:

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Εμενα δε λεει. Μηπως λεει μονο αν δεν εχεις σβησει ποτε τα cookies?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
Καλημέρα!
Και στον αμαρτωλό ie πώς το βρίσκουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
13.113 :worry:
και να σκεφτεί κανείς ότι ff έβαλα πριν κανα δυο χρόνια (νομίζω :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ναι, 4.656 φορές


:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Νταξ, υπάρχουν και "χειρότερα" γιατί προς στιγμήν μου φάνηκε μεγάλο! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Yes, 12.055 φορές. Είμαι καμμένη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Καλα δε σβηνετε ποτε cookies ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
2515 φορές στο καινούργιο λάπτοπ που πήρα πριν δύο μήνες. Καμμένη εντελώς.. :P

ΥΓ: Λόρι δεν υπάρχει λόγος να σβήσω τα ..μπισκοτάκια, αφού μόνο εγώ κι άλλος ένας χρησιμοποιούμε τα ..πισιά μου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
13.113 :worry:
και να σκεφτεί κανείς ότι ff έβαλα πριν κανα δυο χρόνια (νομίζω :P)

5825 φορες, σε laptop 6-7 μηνων... Αρα στα δυο χρονια σε εχω ασχημα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αμε, καθε μερα!!:devil:
Aρα εισαι καινουργια ! Καλωηλθες στο στεκι ! (θα στο πω και αυριο! :P )

ΥΓ: Λόρι δεν υπάρχει λόγος να σβήσω τα ..μπισκοτάκια, αφού μόνο εγώ κι άλλος ένας χρησιμοποιούμε τα ..πισιά μου :D
"Cookie by itself is just a piece of information and not a program code. It is not capable of harming userʼs computer, and they cannot act as a virus or worms. Cookies are created and used to allow server to store and retrieve state information. However, this small text file is rich in information, which may include your IP address, user name, email address, password, preferred language, shopping cart items and any strings that can be linked to your identity."

Λογω του οτι αποτελουν security risk, εχει γινει νομος σε καποια κρατη, που υποχρεωνει τις ιστοσελιδες να αναφερουν στο χρηστη οτι χρησημοποιουν cookies.

Περισσοτερα στο Cookies. A threat to your privacy
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Καλέ μου άνθρωπε.. ωραία όλα αυτά, αλλά ποιος να με ψάξει ακριβώς και γιατί είπαμε; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Θεωρεις οτι οι πληροφοριες αυτες ειναι μονο για οσους κανουν κατι παρανομο, ή κρυβονται ή εχουν top secret αρχεια στο pc τους ; :confused: Για ολους ειναι. Δε ψαχνουν εσενα συγκεκριμενα απαραιτητα.

Δλδ αυτα εδω : IP address, user name, email address, password, preferred language, shopping cart items and any strings that can be linked to your identity."...εσυ προτιμας να τα εχεις φατσα φόρα ; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Λόρυ δεν είναι τόσο απλό να αποκαλυφθεί η ταυτότητά μου έτσι απλά. Πρόκειται για προσωπικά δεδομένα, πιο εύκολα ίσως να μπορούσαν να χρησιμοποιήσουν κάποια άλλα στοιχεία για στατιστικούς λόγους, παρά να μπορούν να ανακαλύψουν ακριβώς ποια είμαι, πως με λένε και που μένω.. Και βασικά να σου πω την αλήθεια, βαριέμαι ελεεινά να σβήνω ..μπισκοτάκια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Και βασικά να σου πω την αλήθεια, βαριέμαι ελεεινά να σβήνω ..μπισκοτάκια. :P

Αν δεν κανω λαθος, μια ρυθμισουλα ειναι...:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ακριβως. Μπορεις να βαλεις τον browser να στα σβηνει ανα Χ χρονικο διαστημα.
Η ταλαιπωρια δεν ειναι να τα σβηνουμε, η ταλαιπωρια ειναι να ξαναγραφουμε κωδικους εκει που μπαινουμε.
Ομως..ο καλος ο firefox μπορει να τους θυμαιται για εμααας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φοίβος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φοίβος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
3854 φορές :P
Ναι ξέρω, έχω μόλις 47 μηνύματα. Είμαι το φάντασμα του φόρουμ :upside:

Όσο για τα μπισκοτάκια, όσοι έχουν firefox μπορούν να κατεβάσουν ένα πρόσθετο που λέγεται cookiesafe. Αυτό μπλοκάρει τα μπισκότα από όλες τις σελίδες και εμφανίζει ένα εικονιδιάκι κάτω δεξιά όπου με 2 κλικ μπορείς να "μαρκάρεις" τη σελίδα ως safe για να δέχεσαι τα cookies της ( ενοχλητικό στην αρχή μέχρι να το συνηθίσεις αλλά πολύ χρήσιμο όταν ψάχνεις να βρεις κάτι σε αμέτρητες άγνωστες σελίδες μέσω του google).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
...Το βρήκα!

Στον explorer εννοώ.
8.173! Από το φορητό του καναπέ στο σπίτι.
Από το pc του γραφείου, βλέπουμε.
... είδαμε. 1.335 (χαμηλή η παραγωγικότητα στο γραφείο, πρέπει να το κοιτάξω:redface:)
Και ο μετρητής δε δείχνει να επηρεάζεται από τα cookies γιατί τα σβήνω τακτικά μαζί με τα προσωρινά αρχεία του ie.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Δε λέει. :P
Σαν έμπειρος χρήστης υπολογιστών (:P) διαγράφω τα πάντα στο κλείσιμο του firefox και μαζί με αυτά και τα cookies από τον folder στα έγγραφά μου.


Τους hackers μάλλον δεν τους σκέφτεστε όσοι δε διαγράφετε cookies, ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top