Αταίριαστα ζευγάρια !!(an e-steki nonmatching test)

milkos

Νεοφερμένος

Ο milkos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Λίγος σου πέφτει ο Φώτης ;:kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Λίγος σου πέφτει ο Φώτης ;:kissing:
Ας το πάρουμε κι από την άλλη πλευρά. Δεν ξέρω γαλλικά :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ας το πάρουμε κι από την άλλη πλευρά. Δεν ξέρω γαλλικά :(

Δε χρειάζεται. Με αυτό μπορείς να τον ρίξεις:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Δε χρειάζεται. Με αυτό μπορείς να τον ρίξεις:


Έχω την εντύπωση ότι κάτι τέτοιο θα του περάσει αδιάφορο. Τουναντίον, ο τρόπος για να μπει κάποια στην καρδιά του Φώτη μάλλον είναι αυτός:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bourgeoisie

Νεοφερμένος

Ο Bourgeoisie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
npb + Ιππολύτη = wild sex forever
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Fast + Helium
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Σταύρος_

Δραστήριο μέλος

Ο Σταύρος, χωρίς _ _ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 701 μηνύματα.
Volkswagen Fan --- Gate4 :no:
Περισσότερες πιθανότητες θα υπήρχαν να γίνουν ζευγάρι ο Γκοτζίλα με την Μόθρα :yes:

Υγ το άλλο θέμα με τα ταιριαστά ζευγάρια, δεν το βρίσκω, μπορεί να βοηθήσει κάποιος??? Έχω μερικές ιδέες κατά νου :lol:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
fotisapple + Iππολυτη

Θα ταίριαζαν.

Ας το πάρουμε κι από την άλλη πλευρά. Δεν ξέρω γαλλικά :(

@Volkswagen Fan
Τώρα που μαθαίνω γαλλικά έχω καμία ελπίδα;;;
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
@Fast Care to explain? Εγώ πολύ τον συμπαθώ τον Βασίλη κι ας κράζει τα μουσικά μου γούστα.
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ετσι μου φαινεται @Ιππολύτη. Πιστεύω θα έβαζες εσύ τα παντελόνια στη σχέση και θα τέλειωνε γρήγορα. Το σεξ θα ήταν βαρετό κι ανάλατο.
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Μην τον ακούς @vassilis498, μια χαρά θα τα βρούμε αρκεί να μη βάζεις μεταλιές (τέτοια δεν ακούς; ) όταν κοιμάμαι (απλώς κοιμάμαι πολύ, ίσως σε περιορίσει λίγο, ε στο κάτω κάτω πάρε ακουστικά).
 

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
φαστ αν όμως ζοριστώ στην κουζίνα να ξέρω να σε συμβουλευτώ για τα γεμιστά ε; <3
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μην τον ακούς @vassilis498, μια χαρά θα τα βρούμε αρκεί να μη βάζεις μεταλιές (τέτοια δεν ακούς; ) όταν κοιμάμαι (απλώς κοιμάμαι πολύ, ίσως σε περιορίσει λίγο, ε στο κάτω κάτω πάρε ακουστικά).

θα τα βάζω στο γατί :mad:
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ε βέβαια θα ήταν σαν να φορούσες Victoria’s Secret σουτιέν με βρακί απο την λαϊκή.
Προσωπικά πάντα θεωρούσα πως με αντιπροσώπευε σαν άνθρωπο το Chantelle Intimates, αλλά μπορώ να δεχτώ και το μυστικό της Βικτόριας.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top