Τι περιμένετε να φέρει το καλοκαίρι...

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Ξεκούραση,σεξ,αλλαγή παραστάσεων,ποτά και ξενύχτια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Τι θα φέρει σίγουρα :
  • Διάβασμα
  • Την Έλενα

Τι θέλω να φέρει :
  • Ξεκούραση
  • Ζέστη
  • Σορτσάκια
  • Τον Βαιο
  • Θάλασσα
  • Νέες παραστάσεις
  • Νέες εμπειρίες
  • Νέες γνωριμίες
  • Μπύρες
  • Ξάπλα
  • Μουσική 24h a day
  • Ποδήλατάδες
  • Τσάρκες
  • Γέλιο

Τι πρέπει να φέρει :
  • Eκτόνωση
  • Χαλάρωση
  • Δύναμη
  • Υπομονή
  • Ψυχραιμία

KEEP CALM ...ITS COMING....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
χμ.. τι θελω να μου φερει το καλοκαρι !!! Να σου πω εναν ερωτα (γιατι εχω βαρεθει να ειμαι μονη μου), την ξεκουραση των 3 μηνων χωρις να τη διακοψει κανενας γιατι την εχω αναγκη οσο τιποτα αλλο, μια αμνησια να ξεχασω οτι με εκανε να κλαψω φετος,μαγιο,σαγιοναρες & all star και τελος τις ατελειωτες βολτες .... Ομως υπαρχει ενα πραγμα που δεν θελω να ερθει και αυτο ειναι το τελος του καλοκαιριου :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελική!!!

Δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 727 μηνύματα.
>Μαγιό, μπάνια, βόλτες,e.t.c
>Αυτόν που περιμένω..
>Νέες γνωριμίες
>Διασκέδαση κάθε τύπου..:P
>Και φυσικά! ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Just a sweetie!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marguerite des près αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Ξεκούραση, αν και δεν το βλέπω πολύ σίγουρο αυτό, λόγω των μαθημάτων..:/: Μπάνια, ατελείωτες βόλτες και συζητήσεις περί ανέμων και υδάτων..:D Κι ένα μεγάλο ταξίδι που περιμένω πώς και πώς..;) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Τίποτα.
Ας μείνουν όλα στάσιμα, από το να χειροτερέψουν, γιατί καλό δε θα δούμε.

είμαι η αισιοδοξία προσωποποιημένη!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
'Εμπνευση;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο manos90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 274 μηνύματα.
Oπωσδηποτε δουλεια γιατι ειναι δυσκολα τα πραγματα.Καποιες ξεγνοιαστες στιγμες με τους φιλους μου που εχω να δω πολυ καιρο.Και δε θα λεγα οχι σε ενα ερωτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Το καλοκαίρι του 2012 λοιπόν θέλω να μου φέρει:
1) Υπομονή για να τελειωσω αυτό που έχω αρχίσει.
2) Επιδεξιότητα για να κανω καλα αυτό που εχω ήδη αρχίσει.
3) Ηρεμια και ψυχική γαλήνη.
4) Θάλασσα και πολλές πολλές εξερευνήσεις.
5) Τα καλα νεα ότι επιτέλους θα παω Στρασβούργο
Και τέλος:
6) Αμετρητα αστερια στον ουρανό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Για να δούμε τι σκοπεύουμε να κάνουμε φέτος το καλοκαίρι; :D Αυτό το Καλοκαίρι λοιπόν θα ξενυχτίσω,θα πιω,θα πηγαίνω βόλτες,θα γνωρίσω καινούριους φίλους,θα γίνω καλύτερος φίλος με άλλα άτομα,θα ερωτευτώ( το νιώθω:D ) ,λίγο διάβασμα, ΚΑΙ συνεχώς ΜΠΑΝΙΑΑ!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
αυτό το καλοκαίρι, θα κάτσω σπίτι, δε θα πάμε διακοπές, οπότε θα προσπαθήσω να ξεπεράσω τον RoEi459 σε ένα παιχνίδι (καλύτερα από αυτόν παίζω, αλλά είναι μεγαλύτερο level :pfff:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Αυτό το καλοκαίρι θα έχει..
1. Θάλασσα.
2. Πεζοπορίες & Εξερευνήσεις.
3. Ποδηλατοαποδράσεις & Ping-pong μέχρι τελικής πτώσεως.

4. Eφόσον θα περάσω που θα περάσω σχεδόν τα 2/3 των διακοπών μου πάνω στο χωριό γιατί να μην βοσκίσω και τα προβατάκια του παππού βρε αδερφοί;
5. Λίγο (όσο πατάει ο ελέφαντας και η γάτα μαζί) διάβασμα.
6. Επιτραπέζια, Χαρτιά, Κρυφτό, κτλ..
7. Aμέτρητα αστέρια στον ουρανό.
8. Eννοείται πως θα / Επιβάλεται να φέρει πολλά χαμόγελα.
9. To καλοκαίρι όσο να'ναι φέρνει και ξενύχτια.
10. Παρέα. Χωρίς αυτή τι σόι καλοκαίρι θα κάνουμε; :hmm:
11. Καλά είναι όλα τα παραπάνω δεν αντιλέγω αλλά κάποιες φορές το να βρίσκεσαι κάπου μόνος χωρίς με ησυχία είναι τουλάχιστον χαλαρωτικό ειδικά το καλοκαίρι.

Το χω ξαναδημοσιεύσει στις σκέψεις αλλά τόσο κόπο που έκανα για να το φτιάξω αξίζει να το επαναπροωθήσω.. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Αυτό το καλοκαίρι θα έχει..
1. Θάλασσα.
2. Πεζοπορίες & Εξερευνήσεις.
3. Ποδηλατοαποδράσεις & Ping-pong μέχρι τελικής πτώσεως.

4. Eφόσον θα περάσω που θα περάσω σχεδόν τα 2/3 των διακοπών μου πάνω στο χωριό γιατί να μην βοσκίσω και τα προβατάκια του παππού βρε αδερφοί;
5. Λίγο (όσο πατάει ο ελέφαντας και η γάτα μαζί) διάβασμα.
6. Επιτραπέζια, Χαρτιά, Κρυφτό, κτλ..
7. Aμέτρητα αστέρια στον ουρανό.
8. Eννοείται πως θα / Επιβάλεται να φέρει πολλά χαμόγελα.
9. To καλοκαίρι όσο να'ναι φέρνει και ξενύχτια.
10. Παρέα. Χωρίς αυτή τι σόι καλοκαίρι θα κάνουμε; :hmm:
11. Καλά είναι όλα τα παραπάνω δεν αντιλέγω αλλά κάποιες φορές το να βρίσκεσαι κάπου μόνος χωρίς με ησυχία είναι τουλάχιστον χαλαρωτικό ειδικά το καλοκαίρι.

Το χω ξαναδημοσιεύσει στις σκέψεις αλλά τόσο κόπο που έκανα για να το φτιάξω αξίζει να το επαναπροωθήσω.. :redface:
Μια χαρα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεότη

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Θεότη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
..Θα είναι υπέροχο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.

Θεότη

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Θεότη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.

Θεότη

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Θεότη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.

Θεότη

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Θεότη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top