Παλέρμο #35 - Xtreme Xmas Edition!

Ποιος θέλετε να φύγει από το παιχνίδι;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 14)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Αλλαγη δεδομένων τότε
Θα ψηφίσω τον τελευταίο παίχτη στη λίστα, εντελώς στην τύχη
Έχω μάθημα κ δν ξέρω αν θα προλάβω να μπω μέχρι τις 20.00
Δεν νομίζω να υπάρξει πρόβλημα
Αν ο παίχτης είναι σε θέση γ ν αποχωρρήσει τότε θα αλλάξω την ψήφο μου
23. Χαρουλιτα στην τυχη απ μενα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Ψηφοφορία:


  1. blue_butterfly
  2. Catalyst
  3. cr 7 --> Πατρεύς
  4. dimijim --> Xaρουλίτα
  5. Drama Prinzessin
  6. Elena Kr
  7. fantasmenos --> Phoebe
  8. foreverfreak
  9. ggeorge1976
  10. Himela
  11. JaneWin
  12. love_angel--> fantasmenos
  13. Maria775m --> MissKit
  14. Mayroulis --> Τάσος97
  15. MissKit
  16. Phoebe --> Mayroulis
  17. soter
  18. tsarachaf --> Τάσος97
  19. _elena_--> MissKit
  20. Πατρεύς
  21. Σπυρακος (^^) --> Himela
  22. Τάσος97
  23. Χαρουλιτα

2 MissKit
1 fantasmenos
1 Himela
1 Mayroulis
1 Πατρεύς
2 Τάσος97
1 Phoebe
1 Χαρουλίτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Ἐπειδὴ μὲ τὸ συγκεκριμένο παίκτη ἔχουμε παρελθὸν στὸ παιχνίδι καὶ ἐπειδὴ κι ὅταν εἶναι παντελῶς ἀθῷος, μοιάζει ἔνοχος, χωρὶς φόβο καὶ πάθος ψηφίζω Φαντασμένο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Εγώ πάντως τον Τάσο τον εμπιστεύομαι για πολίτη... τον έχω πετύχει σε αρκετά παιχνίδια και νομίζω ότι έχω καταλάβει πάνω-κάτω πώς κινείται!!!
Προς το παρόν τον εμπιστεύομαι...
Θα δείξει!!!
Αυτό το post μου μυρίζει δολοφόνο που προσπαθεί να κερδίσει υποστηρικτή κι αν δεν του κάτσει το σκηνικό, το παίζει παραπλανημένος και τον ψηφίζει.



Ψηφίζω maria775m γιατί μου φαίνεται πιο ύποπτη από τους υπόλοιπους που έχουν μιλήσει εώς τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
οχι αλλη τυχη οχι αλλη τυχηηηηηηηη:mad:

Στην τύχη ψηφίζουμε, οι πολίτες, γιατι είναι ο πρώτος γύρος! Δεν μπορούμε να βγάλουμε συμπεράσματα τόσο γρήγορα!

Εσύ τώρα πώς είσαι τόσο σίγουρη οτι ο Τάσος είναι πολίτης; Μήπως γιατί εσύ είσαι δολοφόνος; Ή γιατί κι οι δύο είστε δολοφόνοι και παίζετε το θέατρο του παραλόγου; :hmm:

Γίνεσαι ακόμα πιο ύποπτη για μένα...


Himela ή επιδεικτικά δεν διαβάζεις τι γράφω ή δεν θες να τα διαβάσεις ή δεν καταλαβαίνεις τι γράφω! Συμπατριώτης, όπως μας έμαθαν από το δημοτικό, είναι αυτός που είναι από την ίδια πατρίδα με άλλους, ο ομοεθνής, ο συμπολίτης ή ο συγχωριανός. Στην συγκεκριμένη περίπτωση, είμαι και εγώ από την Νομό Βοιωτίας, όπως και ο Τάσος!
Οπότε, άσε τις αστοχες κατηγορίες, διάβασε τι γράφω και προσπάθησε να με κατηγορείς τουλαχιστον βάσει όσων γράφω και όχι όσων φαντάζεσαι!


Προς την ΣΕ: Επειδή δεν το γράφετε κάπου που να το έχω προσέξει, η ψηφοφορία είναι μέχρι τις 8, όπως στα προηγούμενα Παλέρμο, σωστά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Λυπάμαι, αλλά αν δε διαβάζεις τα ψιλά γράμματα...θες να σε φωνάζω από τώρα Κάσπερ;:P

Μμμμ φαντάσματα είναι οι παίκτες που δολοφονούνται,σωστά; :hmm:
Και που ξες εσύ κύριε ότι εγώ είμαι πολίτης για να δολοφονηθώ; :whistle:

Eπίσης, δολοφόνοι πολλοί μαζεμένοι, πάντα νικημένοι.:P
Θα 'πρεπε να 'μαστε πολύ ανοργάνωτοι ως δολοφόνοι για να κάνουμε όλοι ντου απ' την αρχή και μάλιστα σε συγκεκριμένο παίκτη.
Τουλάχιστον παραδέχτηκες ότι είστε δολοφόνοι. :P

Έλα,σου έχω και αδυναμία από τα προηγούμενα παλέρμο,δεν έχεις και ψήφους,πάρε μια δικιά μου. :D

Catalyst από εμένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Ψηφίζω maria775m γιατί μου φαίνεται πιο ύποπτη από τους υπόλοιπους που έχουν μιλήσει εώς τώρα.
H αλήθεια είναι ότι μόλις ψήφισα MissKit η Μαρία αμέσως "άρπαξε την ευκαιρία" να την ψηφίσει και εκείνη. :hmm:
Χωρίς κάποιον ιδιαίτερο λόγο, απλά στην τύχη.
Ι mean..
Τόσα άτομα υπάρχουν,θα μπορούσε να ψηφίσει οποιονδήποτε και όποια στιγμή ήθελε και όχι να κάνει πόστ σχεδόν αμέσως μετά από μένα,για να κατοχυρώσει την ψήφο της.

Η εύκολη σκέψη είναι να θέλησε να δημιουργήσει κάποιο "κύμα" κατά της ΜissKit για να την ψηφίσουν και άλλοι or sth,γνωρίζοντας ότι είναι αθώα.

Αχμ αν και είναι κάπως τραβηγμένο το παραπάνω ^,δεν παύει να είναι μια σκέψη.

Αnywayz,νωρίς είναι ακόμα πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Λοιπόν επειδή με έχετε μπερδέψει θα παραμείνω στις υποψίες που είχα από το πρωί και θα ψηφίσω τη love_angel γιατί μου φάνηκε ύποπτη από την αρχή και την είδα να εξάπτεται πολύ όταν την υποπτεύθηκα.

Κι η Phoebe βέβαια παραμένει στους υπόπτους μου, αλλά θα δείξει παρακάτω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Ψηφοφορία:


  1. blue_butterfly
  2. Catalyst --> Maria775m
  3. cr 7 --> Πατρεύς
  4. dimijim --> Xaρουλίτα
  5. Drama Prinzessin
  6. Elena Kr
  7. fantasmenos --> Phoebe
  8. foreverfreak
  9. ggeorge1976
  10. Himela --> love_angel
  11. JaneWin --> Catalyst
  12. love_angel--> fantasmenos
  13. Maria775m --> MissKit
  14. Mayroulis --> Τάσος97
  15. MissKit
  16. Phoebe --> Mayroulis
  17. soter
  18. tsarachaf --> Τάσος97
  19. _elena_--> MissKit
  20. Πατρεύς --> fantasmenos
  21. Σπυρακος (^^) --> Himela
  22. Τάσος97
  23. Χαρουλιτα

2 MissKit
2 fantasmenos
1 Himela
1 Mayroulis
1 Πατρεύς
2 Τάσος97
1 Phoebe
1 Χαρουλίτα
1
Maria775m
1
Catalyst
1
love_angel

Προς την ΣΕ: Επειδή δεν το γράφετε κάπου που να το έχω προσέξει, η ψηφοφορία είναι μέχρι τις 8, όπως στα προηγούμενα Παλέρμο, σωστά;

Ναι, η ψηφοφορία είναι στις 8!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
H αλήθεια είναι ότι μόλις ψήφισα MissKit η Μαρία αμέσως "άρπαξε την ευκαιρία" να την ψηφίσει και εκείνη. :hmm:
Χωρίς κάποιον ιδιαίτερο λόγο, απλά στην τύχη.
Ι mean..
Τόσα άτομα υπάρχουν,θα μπορούσε να ψηφίσει οποιονδήποτε και όποια στιγμή ήθελε και όχι να κάνει πόστ σχεδόν αμέσως μετά από μένα,για να κατοχυρώσει την ψήφο της.

Η εύκολη σκέψη είναι να θέλησε να δημιουργήσει κάποιο "κύμα" κατά της ΜissKit για να την ψηφίσουν και άλλοι or sth,γνωρίζοντας ότι είναι αθώα.

Αχμ αν και είναι κάπως τραβηγμένο το παραπάνω ^,δεν παύει να είναι μια σκέψη.

Αnywayz,νωρίς είναι ακόμα πάντως.

:hmm: Αυτό δεν το είχα προσέξει...

Όπως και να χει, είναι πολύ πολύ ενδιαφέρον, ακόμη κι αν η maria775m δεν είναι στυγνός κίλλερ... Δεν προλαβαίνω τώρα, θα το αναλύσω αργότερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Σκατά φαγητό μαγείρεψα:/: Τέλος πάντων για να δούμε τι θα δούμε.
Θεωρώ ξαφνική την επίθεση προς την Μις και οι δικαιολογίες χαζές, νταξει είναι πρώτη μέρα αλλά να μην ακολουθάμε και το κοπάδι πρώτη μέρα χωρίς λόγο, νταξει:P Θα κάτσω να σκεφτώ ποιον θα ψηφίσω και θα μπω μετά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.

Μμμμ φαντάσματα είναι οι παίκτες που δολοφονούνται,σωστά; :hmm:
Και που ξες εσύ κύριε ότι εγώ είμαι πολίτης για να δολοφονηθώ; :whistle:
Αυτό ήταν στο πλαίσιο του trolling που έκανα χθες.:P Δώσε μου τουλάχιστον το δικαίωμα να υποθέτω.:(:P

Τουλάχιστον παραδέχτηκες ότι είστε δολοφόνοι. :P

Έλα,σου έχω και αδυναμία από τα προηγούμενα παλέρμο,δεν έχεις και ψήφους,πάρε μια δικιά μου. :D

Catalyst από εμένα.
Δεν παραδέχτηκα τίποτα, που πας με το ζόρι να με βγάλεις δολοφόνο.:P Είπα ''θα έπρεπε να είμαστε'', είναι ένα συμπέρασμα που έβγαλα βασιζόμενος στη δική σου υπόθεση.

As you wish!:D


Έλενα, δε βιάζομαι να βγάλω συμπεράσματα, αλλά καλό είναι στην αρχή να πιέσουμε όσο περισσότερο μπορούμε.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Προς τη ΣΕ να πω ότι είναι καλύτερο να βάζετε τους ψήφους αριθμητικά για να είναι πιο εύκολο στην ανάγνωση.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Σιγά βρε παιδιά...
Ούτως ή άλλως είναι αρχή ακόμη... όλοι κινούμαστε στα τυφλά και ψάχνουμε από κάπου να πιαστούμε...
Εν ολίγοις δρούμε στην τύχη!! Και εσείς το ίδιο δεν κανατε;;
Από εκεί και πέρα τι να σας πω;; αφού με θέλετε δολοφόνα...Γιατί να σας το χαλάσω;; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Σιγά βρε παιδιά...
Ούτως ή άλλως είναι αρχή ακόμη... όλοι κινούμαστε στα τυφλά και ψάχνουμε από κάπου να πιαστούμε...
Εν ολίγοις δρούμε στην τύχη!! Και εσείς το ίδιο δεν κανατε;;
Από εκεί και πέρα τι να σας πω;; αφού με θέλετε δολοφόνα...Γιατί να σας το χαλάσω;; :P
Ok λοιπόν. Επειδή δεν με έπεισες, ενεργοποιώ την κάντρα ίντριγκας.
Προτιμώ να φύγει μία ύποπτη παρά αυτή που δείχνει να είναι το εύκολο θύμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • images.jpg
    images.jpg
    9.7 KB · Εμφανίσεις: 105

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Ψηφοφορία για 19/12/2011


  1. blue_butterfly
  2. Catalyst --> Maria775m
  3. cr 7 --> Πατρεύς
  4. dimijim --> Xaρουλίτα
  5. Drama Prinzessin
  6. Elena Kr
  7. fantasmenos --> Phoebe
  8. foreverfreak
  9. ggeorge1976
  10. Himela --> love_angel
  11. JaneWin --> Catalyst
  12. love_angel--> fantasmenos
  13. Maria775m --> MissKit
  14. Mayroulis --> Τάσος97
  15. MissKit
  16. Phoebe --> Mayroulis
  17. soter
  18. tsarachaf --> Τάσος97
  19. _elena_--> MissKit
  20. Πατρεύς --> fantasmenos
  21. Σπυρακος (^^) --> Himela
  22. Τάσος97
  23. Χαρουλιτα

2 MissKit
2 fantasmenos
2 Maria775m
2 Τάσος97
1 Himela
1 Mayroulis
1 Πατρεύς
1 Phoebe
1 Χαρουλίτα
1 Catalyst
1
love_angel
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Παιδάκια ψηφίστε, δεν έχετε πολλή ώρα ακόμη... :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Θα ψηφίσω κάποιον που δεν έχει μιλήσει καθόλου γιατί δε μας βοηθάει καθόλου να βρούμε τους δολοφόνους και γιατί παραπάνω χρόνο να διαθέσω για σήμερα δεν εχω, με περιμένει η φυσική και η έκθεση.:/: So η ψήφος μου πάει στην Elena Kr.

Ζωηηηηηηηηή:| ΠΟΛΛΗ ώρα όχι πολύ.:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Γι' αυτό συνήθως αυτοί που δε μιλάνε πολύ ή λένε οτι έχουν δουλειές (Μισκιτούλα, για ποιον χτυπά η κουδούνα; :P) μπαίνουν στο στόχαστρο πιο εύκολα.

Είχα δηλώσει πριν καν αρχίσει το παιχνίδι πως έχω υποχρεώσεις. :redface: Δεν απολογούμαι φυσικά, απλώς δεν έχει πολλή βάση.

Πολύ, μα πάρα πολύ σας βόλεψε το κύμα εναντίον μου και ίσως σε αυτούς που με στήριξαν εντέλει (ντιν ντιν νταν) κρύβονται κι ένοχα πλάσματα. Δεν ξέρω. Ψηφίζω Χαρουλιτα που δεν έχει μιλήσει καθόλου.

Τάσο, ή έχεις ρόλο ή απλώς κατηγορείς τους πάντες, για να βγάλεις άκρη, αλλά περισσότερο μπέρδεμα δημιουργείς. Το πρώτο μου φαίνεται πιο πιθανό και το όλο μπέρδεμά σου σε ένα ρόλο με οδηγεί. Θα δούμε στο μέλλον (αν είμαστε εδώ φυσικά).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Η Himela σίγουρα είναι έμπειρη παίχτρια και προφανώς αν ήταν πολίτης θα είχε καταλάβει την αθωότητα του Τασου από την αρχή (ως έμπειρη).Άρα είναι δολοφόνος και προσπαθεί να μπλοφάρει!!!

Τα λέμε τ βραδάκι συμπατριώτες μου!!!!

Σπυράκο πώς κατέληξες τόσο γρήγορα σε ένα συμπέρασμα;
Δηλαδή ο οποιοσδήποτε εδώ μέσα αν είναι έμπειρος μπορεί να καταλάβει απ την αρχή την αθωότητα ενός παίχτη;
Δεν νομίζω γιατί αν ήταν έτσι τότε όλοι οι έμπειροι θα καταλάβαιναν αμέσως τους δολοφόνους και το παιχνίδι θα τελείωνε νωρίς
Άρα μάλλον εσύ τώρα προσπαθείς να στρέψεις τους πολίτες σε ένα συγκεκριμένο πρόσωπο
Δεν ξέρω αν αυτό το κάνεις με δόλο ή όχι, πάντως σε κάθε περίπτωση δεν ευννοεί εμάς τους πολίτες
Είτε είσαι όντως δολοφόνος και πρέπει να φύγεις είτε είσαι ένας πολίτης που κατηγορεί κάποιον με ελάχιστα επιχειρήματα κι οπότε δν κάνεις καλό στην πόλη
Θα προτιμούσα να ψήφιζες κάποιον στην τύχη παρά να δημιουργείς κλίμα χωρίς να έχεις βάσιμες κατηγορίες
Γι αυτό αλλάζω την ψήφο μου και τη δίνω στον Σπυρακος (^^)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top