Παλέρμο #34 - The Game (Extreme)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,874 μηνύματα.
βεβαια δεν ξερω αν θα ξαναπαιξω μιας και ενα παιχνιδι εχει κανονες..

Τι σημαίνει αυτό;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
για πρωτη φορα που επαιξα παλερμο νομιζα πηγε καλα :) ηταν ωραιος να εισαι δολοφονος και να προσπαθεις να πεισεις τους πολυπληθεστερους πολιτες οτι εισαι μαζι τους..βεβαια δεν ξερω αν θα ξαναπαιξω μιας και ενα παιχνιδι εχει κανονες..
πιο ωραιο ειναι να προσπαθεις να ξεσκεπασεις ενα μυστηριο
Τι σημαίνει αυτό;:confused:

αντε ντε:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
πιο ωραιο ειναι να προσπαθεις να ξεσκεπασεις ενα μυστηριο


αντε ντε:confused:

Τι παει να πει ο ποιητης; ΑΑΑ ρε Τσσοο ειναι ομως και γαματο να τους εχεις τους πολιτες και να τρωγονται μεταξυ τους;p:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
καλα ναι εχω γινει δολοφονος την 1η φορα που επαιξα παλερμο.. αλλα αλλο το να εισαι πολιτης εχει περισσοτερη πλακα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
βεβαια δεν ξερω αν θα ξαναπαιξω μιας και ενα παιχνιδι εχει κανονες..
σαν πρώτη φορά που παίξαμε υπήρξαν πολλά κενά στην επιτυχή τήρηση των κανόνων. τα κενά αυτά θα διορθωθούν. Άμα έχεις στο νου σου κάτι συγκεκριμένο μπορείς να το μοιραστείς μαζί μας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsiyo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tsiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
εγω ΕΧΩ ΝΕΥΡΑ!! Γιαννη απο τη Ναουσα μη σε πετυχω πουθενα την εβαψες :P το παιχνιδι ηταν απλα υπεροχο και χαιρομαι που ημουν αναμεσα στους λιγους που παιξαν για πρωτη φορα το παλερμο εξτρεμ!!!Δεν ξερετε ποοοοοσο χτυπιομουν πισω απο την οθονη μου... Τελικα ειναι πιο ωραιο να εισαι πολιτης παρα δολοφονος :) Ευχαριστώ και τους Ντεμλοτζικ, Φάντα και φυσικα το μωρό μου για την συλια την ιδια ακριβως ημερα! Θα σας το αναποδωσω σε εομενο παλερμο Φαινοταν απο την αρχη οτι οι δολοφονοι καθοδηγουνταν απο εναν εμπειρο δολοφονο!! Και άλι ευχαριστώ τους Συμπολίτες μου! Επισης ευαριστω και τον εαυτο μου που εκνα για 1η φορα στη ζωη μου σωστη προβλεψη, εκεινη οτι ο ντεμλοτζικ ειναι ο γιατρος και το διατυπωσα και στα τελευταια μου λογια εστω και λιγο κρυμμενα λοιπον παω ν γραψω και στις αποψεις!!! Χαρηκα που επαιξα μαζι σας!!!


μου χρωστας ενα σκουλαρικι και θα σου φερω μια πλαστικιααααα!!!! αντε μωρεεεεεε κωστα σε μισωωωωω:ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intifada

Νεοφερμένος

Ο intifada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
ηταν απλα τελειο συνχαρητιρια δε ολους...

πρεπει να πω οτι οι δολοφονοι ηαμσταν και λιγο τυχεροι αφου ηταν αρκετοι παικτες που ηταν ανενεργοι μερικοι μαλιστα εφυγαν χωρις καν να μιλησουν(λογω απουσιων)...

ειχαμε βεβαια και δυσκολιες αλλα ενταξει..


συνχαριτηρια στην tsiyo κα9ι στον τασο τουςθεωρω τους καλυτερους αντιπαλους... και οι συνδολοφονοι μου παντος ηταν τελιοι ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Και τώρα θα παραδώσω τους τίτλους του Καλύτερου Παίκτη, του Πιο Δραστήριο Παίκτη, του Χειρότερου Παίκτη [αν και ο συγκεκριμένος ρόλος δεν είχε σχεδιαστεί να δοθεί, αλλά κάνει μπαμ ποιος θα τον πάρει :P], του Καλύτερου Δολοφόνου και των Πιο Ύπουλων παικτών...

Καλύτερος Παίκτης (πολίτης)...
η Tsiyo
υποψιάστηκε τους περισσότερους δολοφόνους, έβγαλε τον πρώτο δολοφόνο εκτός παιχνιδιού, δολοφονώντας επιτυχώς τον intifada και επανέφερε στο παιχνίδι αθώο και όχι δολοφόνο παίκτη

Ο Πιο Δραστήριος Παίκτης ...
ο Τάσος97 γράφοντας τα περισσότερα και τα μεγαλύτερα μηνύματα στο παιχνίδι, κερδίζοντας έτσι την εμπιστοσύνη του κοινού. Παρόλα αυτά πολλές υποψίες του έπεσαν στο κενό δίνοντας τον τίτλο του καλύτερου παίκτη στην Tsiyo

Χειρότερος Παίκτης
ο τίτλος αυτός δίκαια απονέμεται στον Σπυράκο που έσωσε δύο φορές την most voted person η οποία ήταν δολοφόνος ώστε να προφυλακίσει δύο αθώους ανατρέποντας τα δεδομένα του παιχνιδιού, και καθυστερώντας την εξιχνίαση της υπόθεσης από τους άλλους παίκτες, ώστε να πιστοποιήσουν την αθωότητα του

Καλύτερος Δολοφόνος
ο kwstac, γιατί εκτός του ότι κατάφερε να δείχνει αθώος, "αθώωσε" τον intifada με την κάρτα όνειρο και ύστερα τον επανέφερε στο παιχνίδι με την νεκροφάνεια, χωρίς να κινήσει την υποψία κανενός

Ύπουλοι Παίκτες
ο johnnaousa γιατί άρπαξε την ευκαιρία και έβγαλε εκτός παιχνιδιού την blue_butterfly, ρίχνοντας τις υποψίες στον Σπυράκο χωρίς να κατηγορηθεί ποτέ σοβαρά για αυτήν του την κίνηση. Επίσης συγκαταλέγεται και ο Ούρσακ, βγάζοντας εκτός παιχνιδιού τον Τάσο, σφραγίζοντας ουσιαστικά την νίκη των δολοφόνων....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsiyo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tsiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
ευχαριστω γ τον τιτλο....με τον τασο δεν μπορω να κρυψω πως τον εβρισα σε μια φαση απο τ νευρα. γαματο παιχνιδιιιιι να ξαναπαιξουμεεεεε!!!! και τασοοοοοοοοοοοοο περιμενω φοτο με σκουλαρικιιιιιιι <333333333333
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Ας πω και εγώ δυο λόγια :P

Ήταν τέλειο το παιχνίδι το διασκέδασα πάρα πολύ... αν και έφυγα νωρίς!!

Όσο για τον ρόλο μου... τι να πω; Απλά ασχολίαστος!! :P Το θέμα είναι ότι κερδίσαμε... χιχιχι

[FONT=&quot]1. Ντάνιελ στο μσν τη δεύτερη μέρα: «η πόρνη η Μαρία αφαίρεσε την ιδιότητα της εμιλυ» (ακόμα γελάω! :P)[/FONT]
χαχαχααχαχα!! Καλά αυτό ήταν ΤΟ ΕΛΕΟΣ!! Κάθε βράδυ είχα τον daniel να με ρωτάει "με ποιόν θα κοιμηθείς σήμερα δεσποινις; " χαχαχαχα... Έπεσε ΤΟ γέλιο!!

[FONT=&quot] Αρχική Δημοσίευση από Τάσος97

Μία η Σφαίρα, μία τα Ταρώ εεεε Κάποιος με σαμποτάρει δεν εξηγείται.. Χθες που λέτε λοιπόν είχα προσκαλέσει τη maria775m για καφεδάκι στο φτωχικό μου. Τα είπαμε μια χαρά. Ωραία κοπέλα η Μαρία.. Μιλήσαμε αρκετή ώρα.. Μας πήρε το βράδυ ολόκληρο. Της είπα και τα Ταρώ. Ωραίο μέλλον έχει. Θα πάει, λέει, και θα βρει ένα κοντό, με καφέ μάτια, φτωχό, άνεργο και θα τον ερωτευτεί και θα παντρευτούν. Αμ δεν είναι μόνο αυτά. Αυτός θα μας βγει και τον-κουνάω-λίγο-τον-καρπό [/FONT]
:eek: Καλά, μάγος είσαι;;;;:hmm: Έμεινα παγωτό λέμε...

:P


Σε αυτά που έρχονται λοιπόν!!!


Υ.Γ Ελπίζω στο επόμενο να είμαι πραγματικά με τους πολίτες...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Εγω στεναχωρηθηκα που βγηκα ο χειροτερος αν και το αξιζα;/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
εδώ το link για τα σχόλια. Aπαντήστε στην ερώτηση μου στο link, γιατί σε πολλά άτομα το παιχνίδι τους φαίνεται δύσκολο. εσείς που ξέρετε τι λέτε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Συνδολοφόνοι νικήσαμεε! :clapup:
Μπράβο μας. :happy:

Επίσης πολλά πολλά ευχαριστώ στην ΣΕ μας, που έκανε ό,τι καλύτερο μπορούσε για να ευχαριστηθούμε το παιχνίδι. :hug:

Γενικά ήταν πολύ ωραία αυτή η νέα έκδοση του παλέρμο, να συνεχιστεί.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Συνδολοφόνοι νικήσαμεε! :clapup:
Μπράβο μας. :happy:

Επίσης πολλά πολλά ευχαριστώ στην ΣΕ μας, που έκανε ό,τι καλύτερο μπορούσε για να ευχαριστηθούμε το παιχνίδι. :hug:

Γενικά ήταν πολύ ωραία αυτή η νέα έκδοση του παλέρμο, να συνεχιστεί.:redface:

Γραφτα και στα σχολια αυτα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
μου χρωστας ενα σκουλαρικι και θα σου φερω μια πλαστικιααααα!!!! αντε μωρεεεεεε κωστα σε μισωωωωω:ρ
χαχαχαχαχαχα! ναι ναι τώρααααα :P
ηταν απλα τελειο συνχαρητιρια δε ολους...

πρεπει να πω οτι οι δολοφονοι ηαμσταν και λιγο τυχεροι αφου ηταν αρκετοι παικτες που ηταν ανενεργοι μερικοι μαλιστα εφυγαν χωρις καν να μιλησουν(λογω απουσιων)...

ειχαμε βεβαια και δυσκολιες αλλα ενταξει..


συνχαριτηρια στην tsiyo κα9ι στον τασο τουςθεωρω τους καλυτερους αντιπαλους... και οι συνδολοφονοι μου παντος ηταν τελιοι ...
αχ εσυ πρέπει να είχες ρήξει το γέλιο της ζωής σου.. Σε είχα εμπιστευτεί και εσύ με πρόδωσες:eek:
ευχαριστω γ τον τιτλο....με τον τασο δεν μπορω να κρυψω πως τον εβρισα σε μια φαση απο τ νευρα. γαματο παιχνιδιιιιι να ξαναπαιξουμεεεεε!!!! και τασοοοοοοοοοοοοο περιμενω φοτο με σκουλαρικιιιιιιι <333333333333
εγω να δεις ποσες φορες εβρισα στο παιχνίδι! και κάποιος είχε την τιμή να ακούει:redface:
Ας πω και εγώ δυο λόγια :P

Ήταν τέλειο το παιχνίδι το διασκέδασα πάρα πολύ... αν και έφυγα νωρίς!!

Όσο για τον ρόλο μου... τι να πω; Απλά ασχολίαστος!! :P Το θέμα είναι ότι κερδίσαμε... χιχιχι


χαχαχααχαχα!! Καλά αυτό ήταν ΤΟ ΕΛΕΟΣ!! Κάθε βράδυ είχα τον daniel να με ρωτάει "με ποιόν θα κοιμηθείς σήμερα δεσποινις; " χαχαχαχα... Έπεσε ΤΟ γέλιο!!


:eek: Καλά, μάγος είσαι;;;;:hmm: Έμεινα παγωτό λέμε...

:P


Σε αυτά που έρχονται λοιπόν!!!


Υ.Γ Ελπίζω στο επόμενο να είμαι πραγματικά με τους πολίτες...:P
Χαχαχαχαχα!! Ρε εν τω μεταξύ ρώτησα να δω αν είσια γιατρός γιατί είχα καταλάβει πως θα είσαι ή εσύ ή ο Ντεμ.. Καλά όσο για την πρόβλεψη ελπίζω να μη βγει αληθινή!
Γραφτα και στα σχολια αυτα!!
Τα έγαψε ο δολοφόνος:mad::mad: Θέλω να πω σε όλους πως θέλω παααρα πολύ να ξαναπαίξω μαζί τους και ειδικά με την Τσίγιο(μωρό μου ριρι μην αρίσεις να φωνάζεις). Ελπίζω κάποτε να σε συναντήσω και να παίξουμε και από κοντά. Είσαι απλά τέλεια και μπράβο! Ευχαριστώ και για τον Τίτλο!:D Μηπως μπορείτε να βγάλετε κατάσταση με τα μηνυματα που έχει γράψει ο καθένας;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsiyo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tsiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
και εγω τασο μουυυυυ!!! :) και η ριρικα επαιξε σωστα !!!! αλλα κωστα σε μισησααααααα!!!!!:P I LOVE YA KARGA BABIES! :clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
χαχαχαχαχαχα! ναι ναι τώρααααα :P

αχ εσυ πρέπει να είχες ρήξει το γέλιο της ζωής σου.. Σε είχα εμπιστευτεί και εσύ με πρόδωσες:eek:

εγω να δεις ποσες φορες εβρισα στο παιχνίδι! και κάποιος είχε την τιμή να ακούει:redface:

Χαχαχαχαχα!! Ρε εν τω μεταξύ ρώτησα να δω αν είσια γιατρός γιατί είχα καταλάβει πως θα είσαι ή εσύ ή ο Ντεμ.. Καλά όσο για την πρόβλεψη ελπίζω να μη βγει αληθινή!

Τα έγαψε ο δολοφόνος:mad::mad: Θέλω να πω σε όλους πως θέλω παααρα πολύ να ξαναπαίξω μαζί τους και ειδικά με την Τσίγιο(μωρό μου ριρι μην αρίσεις να φωνάζεις). Ελπίζω κάποτε να σε συναντήσω και να παίξουμε και από κοντά. Είσαι απλά τέλεια και μπράβο! Ευχαριστώ και για τον Τίτλο!:D
Χαίρομαι που ήμουν εγώ αυτή που σε άκουγε και επίσης που ήσουν εσύ αυτός που άκουγε εμένα^_^ :P Όσο για το άλλο, Ντεμάκο μου που είσαι να παίξουμε και εμείς μαζί?:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Χαίρομαι που ήμουν εγώ αυτή που σε άκουγε και επίσης που ήσουν εσύ αυτός που άκουγε εμένα^_^ :P Όσο για το άλλο, Ντεμάκο μου που είσαι να παίξουμε και εμείς μαζί?:inlove:

Ζηλεύω ζηλεύω.. και πάει λέγοντας:whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsiyo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tsiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
χαζαααααααα! <3 τελεια περασαμεεεε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Ζηλεύω ζηλεύω.. και πάει λέγοντας:whistle::whistle:
Εγώ ζηλεύω;:| Εσύ ζηλεύεις.:pfff: Ντεμάκοοοοοοοοοοοοοοοοοο:bounce::shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top